EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Porque el amor manda

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Porque el amor manda

Post by kristinkv86 on 26.12.14 18:09

A ja upravo,nemajuci nista pametnije da radim,odgledam 1.epizodu,i mogu da kazem da mi je telenovela nenormalno dobra,i da sam se veoma uzelela "Televisinih" komedija,a da je najvise gledam zbog Fernanda Kolunge,koga sam se bas uzelela. smile Super mi je bila scena kad onom radniku kofa treba da padne na Almu,a Hesus je uhvati za ruku,da se njoj to ne desi,pa padne na njega. smile Odlicne su mi bile i scene hapsenja Jurija Petrovskog,a najdirljivije one kad je Hesus upoznao malu Valentinu. smile Mislim da ima cela serija na yt,tako da cu je tamo gledati,a posto pocinje na "Doma TV" uskoro,ne zelim da zavisim od balkanskih sajtova za postavljanje epizoda,jer mi prevod ionako ne treba. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3279

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 27.12.14 18:46

I tako nas Cuco dobi posao sekretara Alme Montemajor,ali je sad problem sto nece da bude sekrtar."Ne,to nikakoooo"! smile A ja vristim od smeha. smile Rohelio i Patrisija,takodje-sou zivi. smile Rohelio ljubi Almu,i kaze kako je njemu odvratno to sto je njegov brat Fernando u vezi sa sekretaricom Dzesikom(uzgred,poskocih od srece kad prepoznadoh Heimi,ili Dzejmi,kako li se to,vec,cita-Maru iz "Svete djavolice"),a njemu upravo stize poruka od Patrisije. smile Onda se u Veronikinoj kuci ne jede meso,ni cokolada,i ne piju se zestoka pica.Mislim,jadno ono dete pored nje i njene opsesije zdravim zivotom.Mislim,ja u potpunosti kapiram da je to vazno,ali,ni u zdravlju ne treba preterivati.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 28.12.14 13:59

Meni je u ovoj,trecoj epizodi,pored brojnih,urnebesno smesnih scena,najsmesnija bila ona,kada Hesus kaze Veroniki:"Mozemo li da smanjimo malo te troskove za hranu?Moja cerka jede kao slon.Tacnije,kao krdo slonova". smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 30.12.14 18:35

Bilans:pet odgledanih epizoda za cetiri dana. smile Gledam,i bukvalno se pitam zasto ja ovo nisam ranije odgledala.Serija je predobra,a mala Valentina toliko slatka,da bih je samo grlila i ljubila. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 31.12.14 14:06

Jos jedna urnebesna epizoda,u kojoj Fernando naredjuje Hesusu da skenira gomilu papira,zbog cega ovaj ne moze da ide da vidi Valentinu,kojoj je obecao iznenadjenje,jer ce,ako ode,ostati bez posla,a sa druge strane,i razocarati cerku.Medjutim,kada Fernando ode iz firme,Hesus,radeci,zove Veronikinu kucu,koja mu besno kaze da ga Valentina ceka,kao i da,u osam sati uvece,neizostavno,mora da spava,jer sutra ide u skolu,Hesus shvata da postoje prioriteti u zivotu,i odlazi da poseti devojcicu,kojoj,na uzas njene majke,poklanja ogromnog plisanog medu,i mala se odusevi. smile A tek kad pita majku:"Mama,jesi li stresirala mog medu"? smile Hesus se posle vraca u kancelariju,da zavrsi posao,i ostane celu noc,a u sest ujutru,Almu traze kolege iz Spanije i,da ne bi izgubili novac,odnosi joj lap-top u teretanu,gde je,slucajno,vidi golu. smile A tek sto je urnebesan u onoj uniformi "sekretarice". smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 01.01.15 14:44

Stigla do 7.epizode,a telenovela mi je sve bolja i bolja. smile Ako ovo ne odgledam do kraja-nisam koja sam. smile Toliko su urnebesni,da mi se place od smeha kad ih gledam.Ja znam da mnogi ovde,mozda,nisu ljubitelji "Televisinih" komedija,zbog njihove prenaglasenosti,ali,verujte mi,meni ni takav njihov humor uopste ne smeta,bas naprotiv,toliko su mi smehotresni da me boli stomak,i 'ocu da padnem sa stolice kad ih gledam. smile
Jaoj,nasem Cucu Fernandu Kolungi se opet ne da,ponovo frka sa paketom.Ali,kako je bila dobra ona scena kada prihvati Almu,da ne padne,i to sve pred Roheliom pichionom. smile A ona,samo sto nije pocela da skace na jednoj noz,kada joj je rekao da nije gej,vec sad zesce odlepljuje za njim. smile Pa oni ludaci,kad pocnu da pevaju Danijelinu pesmu "Pobre secretaria":

"Fijate,fijate en tu secretaria,
'ay senor,que dolor,pobre secretaria,
pidele que copie cien mil veces yo te amo". smile
(jedna od meni najomiljenijih pesama). smile

Pa,onda,scene kada Veronika vodi Valentinu kod psihologa,da prevazidje traumu od Hesusovog pojavljivanja u njihovim zivotima.Satro,pricam ti pricu.Ko tu treba da prevazidje traumu,majka ili cerka,pitam se ja(posto ne da maloj da progovori). smile Ijaoj si ga Cucu,sad kad krene da mu pretresa stan,kuku i lele ima da budu. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 02.01.15 14:38

Mene ova telenovela,jednostavno,odusevljava.Jadan Cuco,nema ni struje,a samo je dohvatio stolicu,i ona se polomi. smile Spektakularna scena kada je pridrzao Almu da ne padne,pa je malo falilo da se poljube. smile Bolje bi mu bilo da prihvati njenu pomoc.Catita-sou program.Kud ostavi onaj svoj brushalter bas onde? smile Veronika ga nadje i,kao po svom starom,te dobrom obicaju,poce da histerise.Elijas,srecom,spase stvar.Koja je ono legenda. smile Ne verujem da se bas Alma priblizava Rohelijevoj kuci,ali,ako je bas ona,morace pichion da pronadje nacin da se izvuce,posto je Patrisija tu,trestena pijana. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Angelita* on 02.01.15 15:26

Ova serija pocinje na Doma-tv od ponedeljka od sest i nesto,pa cu joj dati sansu!Sto vise televisinih serija za mene to bolje! aplauz
Angelita*
Member
Member

Poruka : 217

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 02.01.15 23:32

I opet se ja ponavljam kao papagaj,ali,zaista,moram.Meni je ova telenovela,jednostavno,fantasticna. smile Sada su imali frku sa Francuzima+cinjenicu da je Fernando,zbog feromona kojima ju je poprskala Dzesika,poceo da spopada jadnu Socitl,a ona ga ekspresno kasirala "dziu-dzicu" zahvatima(znaci,kad nisam umrla od smeha kad sam to videla,nikad necu),ali mu je lice zavrsilo na fotokopir-aparatu,pa su Francuzi,zajedno sa poslovnim izvestajima,dobili i pokloncic pride,zbog koga umalo da Almi otkazu saradnju,a i Cuco nam je zabrljao,pa posle spasao stvar,mucenik sa pocepanom kosuljom,tako stoje napio Francuze tekilom. smile Sve ja to razumem,ali kako,pobogu,nije primetio da mu je pegla izgorela kosulju? smile Seo covek da doruckuje,i raspricao se sa Catitom. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 03.01.15 17:07

I 10.epizoda odgledana. smile Alma mi je bila tako slatka kada mu je,gledajuci sa Hesusom Valentinine fotografije,rekla:"Ima onih koji su imali prilike da zive u istoj kuci,sa roditeljima,ali ih to nije ucinilo pravom porodicom.Ima toliko takvih slucajeva".Rohelio prosi Almu,zato sto oseca da ce da je izgubi,ako to ne uradi,a Patrisija mi je bila tragicna kada,u avance-u za sledecu epizodu place zbog toga,i govori:"Zasto Alma,a ne ja?Sta ona to ima,a ja nemam?Sad Veronika hoce da upozna Hesusovu devojku,koja nosi onoliki brushalter. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics