EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Porque el amor manda

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Porque el amor manda

Post by kristinkv86 on 04.01.15 12:43

Iza mene je jos jedna predobra epizoda ove sjajne telenovele.Dakle,Rohelio se sprema da zaprosi Almu,a proslava,koju je Hesus organizovao,je u nesto opustenijem(ovaj,narodskijem stilu),sto Roheliju uopste ne odgovara.A kada je pita da se uda za njega,Alma se toliko iznenadi,da mu ne kaze nista,mada je Rohelio jos vise iznenadjen kada vidi da se,umesto ogromnog dijamanta na Alminom verenickom prstenu,nalazi tirkizni kamen u obliku srca,sto je Hesusova ideja,a sto se Almi veoma dopadne,jer je rodjena u znaku Vodolije.A najsmesnija mi je bila Rohelijeva recenica:"Acuario,mis polainas". smile Alma poklanja Hesusu komodu za stan,zbog Valentine,u kojoj je,sto niko ne zna,Rohelio sakrio novac,ubedjen da tamo niko ne ulazi,osim njega,kao sto je i Veronika ubedjena da je Cacita Hesusova devojka,a jadni Elijas mora da jede krisom od nje,mori ga zena gladju. smile A Alma pita Hesusa da li je njegova ideja bila da joj Rohelio kupi prsten sa tirkizom. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3219

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 04.01.15 22:30

Odgledah i 12.epizodu.Koliko mi se ova telenovela svidja,to nije normalno.Pojavi se Elijas u "Avonu",da ispita Hesusa,i tu Alma osmisli da njih dvoje zamene uloge:Hesus ce biti regionalni direktor firme,a Alma njegova asistentkinja,i da oni debili ne pocese da pevaju "Pobre secretaria",Almi i Hesusu bi prosla fora.A Elijas mi je bio najjaci kada je Hesus poceo da mu nabraja sve moguce specijalitete,koje Elijas,zbog Veronike,ne sme da jede,pa mu ide voda na usta. smile A,tek,kako je navalio na kafu,majko moja mila. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 05.01.15 18:47

Dakle,samo Roheliju moze pasti napamet da svom ljubljenom psicu da ime-Gospodin Samson.Kazem to,jer upravo odgledah 13.epizodu,i moja paznja,kada je ova telenovela u pitanju,jednostavno,ne popusta. smile Ovo mi je najbolja telenovela ove godine,toliko je divna,da u njoj uzivam.Bas volim sto Elijas Veroniki nije rekao da je Hesus sekretar.Dobro,bre,ima li kraja Cucovim nevoljama?Sad mu i Gospodin Samson pobeze. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by tae on 05.01.15 23:27

Evo gledam prvu epizodu.. Colunga studira! Dobro, samo želi nostrificirat diplomu, ali svejedno, djelovao mi je infantilno..
Samo sam morala prokomentirati kako je blentava mater od kćeri mu, pušta malu od 7 godina da otvori profil na fejsu i uploada svoj video.. dostupan svim bolesnicima.. (U El Secretario je, ako se dobro sjećam, bila samo slika male i mame na prijateljičinom profilu..)

Member

Poruka : 313

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 06.01.15 12:03

I meni je to za profil bilo cudno,ali dobro,ipakje ovo samo meksicka telenovela,dok "Sekretara" nisam gledala,pa njega nisam kompetentna da komentarisem. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 06.01.15 14:52

Ali,vrhunac danasnje epizode mi je bio kad Samson pobegne Cucu iz kaveza pred taksistom,a Rohelio ga zove,da bi "cuo" svoje detence,i Hesus imitira psa(Alma se komirala od smeha,bas kao i ja). smile Konacno ce Valentina doci kod Hesusa.Pa ekipa,kad krene:"Predlazem ti plan C". smile "A koji ti je to plan "? smile Se me olvido". smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 07.01.15 14:28

Zavrsena i 15.epizoda.Fernando provaljuje u Catitin stan,da nadje onu komodu i izvuce novac iz nje,zato sto mu je Rohelio to naredio,a dok se Valentina igra sa novcem,Catita nam je zahrkala,i to punom parom,nema veze sto je dete samo. smile Ali,najvaznije je to da ce,izgleda,u sledecoj epizodi,Hesus i Alma,konacno,da se poljube. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 08.01.15 15:09

Serija je pregenijalna.Rohelio cmizdri za Samsonom,a dok Hesus vodi Valentinu u skolu,kuca se pojavljuje pred vratima Catitinog stana,a Hesus,brze-bolje:"Nemoj da mazis kucu,da mama ne sazna,zbog bakterija".Sta,nije mu palo napamet da dete posalje u kupatilo,da mala opere ruke? smile Komedija. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 09.01.15 19:22

I,da,obradovah se ja sto ce Alma i Cuco,konacno,da se poljube.Medjutim,kada mu ona rece da je bolje da to zaborave,jer ce se uskoro udati za Rohelija-moja radost splasnu.A Rohelio je,cak,i zagrlio Hesusa,sto mu je doveo Samsona,koji je otisao na prvoklasni spa tretman,kao covek da je,ljudi moji. smile Koji snobizam,ali,do srzi zabavan,dok Fernando sizi,jer mu je plan propao.Urnebesna telenovela,jako pitka,opustajuca i zabavna,ostajem uz nju do kraja,i necu se predomisliti(premda do tog istog kraja imam jos prilicno epizoda).Meni najprijatnije iznenadjenje na pocetku ove godine. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 10.01.15 13:29

U ovoj epizodi mi je bilo najjace(18.po redu),kada je izbio onaj pozar,a Cuco poleteo da spasi Almu,ne znajuci da ona uopste nije tu,a Socil ga pita da li je zaljubljen u gospodjicu Almu,pa jos Veronika otkriva da je Valentina zakasnila u skolu,da je zbog toga dobila ukor od uciteljice,i da nista nije sprovedeno onako,kako je ona to naredila,a kad se povela prica o psu,Veronika peni,a mala kaze:"Ali,taj pas je bio bas lep". smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics