EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Corazón apasionado

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Corazón apasionado

Post by Miloš92 on 03.11.11 23:30

Promo #2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10700

Back to top Go down

Post by mimi on 03.11.11 23:49

Vise mi se svidja nego prvi... tj. prvi mi se uopste nije svideo, a ovaj nije los... smile2
mimi
Junior member
Junior member

Poruka : 170
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Sasha on 04.11.11 3:01

"Corazón Apasionado" premijerno u Čileu
(Gran estreno de Corazón Apasionado en Chile)

La telenovela producida en HD por Venevision Productions llega a las pantallas de Chilevision el lunes 7 de noviembre, luego de ser adquirida en más de una docena de países.

Chilevision se prepara para agregar Corazón Apasionado a su grilla a partir del lunes 7 de noviembre. La famosa producción de Venevision Productions está escrita por Alberto Gómez, y protagonizada por Guy Ecker y Marlene Favela, la aclamada actriz mexicana que regresa a las pantallas después de 10 años, luego de alcanzar la fama internacional con la exitosa telenovela Gata Salvaje. Además cuenta con un elenco de actores y actrices de fama internacional.

Corazón Apasionado ya ha sido adquirida en más de una docena de países como Nicaragua, El Salvador, Guatemala, Rusia, Lituania, Colombia, Venezuela, República Dominicana y Ecuador, entre otros. "El equipo de Venevision Productions está trabajando a toda marcha para completar los primeros capítulos de esta nueva producción, que fue de gran atractivo para nuestra clientela internacional durante el reciente mercado MIPCOM 2011", resaltó César Díaz, vicepresidente de Ventas de Venevision International. "Igualmente estamos confirmando acuerdos en múltiples mercados para poder brindar a los fanáticos de la clásica novela de amor y esperanza la oportunidad de disfrutar de esta magnífica producción a través de toda Latinoamérica".
Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1890

Back to top Go down

Post by Ejpril on 09.11.11 11:34

i jel pogledao neko?kakva je? lol1
nesto me mrzi sad,pogledacu malo za vikend
mada ne verujem da cu pratiti

Senior member

Poruka : 887

Back to top Go down

Post by Sasha on 10.11.11 16:47

Odgledao sam 1 epizodu.. (online preko linka koji je postavljen na SvetForumi)

- Serija nije nešto... mešavina više serija... ničeg novog nema
Jedino sto mi se svidelo jeste to da prošlost je veoma brzo prošla svega 5 min , i odmah sadasnjost ....
Hemija između Marlene i Guy nije nesto , ali još je rano reci, nisu imali mnogo zajednickih scena

-Uloga Lorene Meritano je debilna facepalm .... Ovde je dobrica, dobrica, samo u crkvu ide, i moli se bogu, ko monahinja je .... Tako mi je čudna , nisam je navikao na ovakve uloge, ne znam kako je mogla ovo da prihvati (jedino ako se njen lik nece promeniti drastično) ali ako ovako ostane stars facepalm

Susana Dosamantes mi je odvratna,.... nikad mi se i nije sviđala kao glumica, ali izgled u ovoj seriji joj je da vrisnes....Obukuju je kao kauboja smile2 , i sve joj široko, dugačko tako da je lakše preskočit nego zaobići lol1

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1890

Back to top Go down

Post by laki on 28.08.12 12:01

Ista serija, tri različite entrade. lol1
U Meksiku i totalna nova naslovna numera. Mora da je to zbog Lucero cool

TV Azteca

TVE

Chilevision

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Marko on 29.08.12 11:57

Najbolja je ova "originalna", mada za TVE me ne čudi, jer oni uvek skraćuju entrade ili nešto nabacaju. Mada me Azteca začudila, ne znam zašto je nabacala ovako scene.

Krenuo sam sa gledanjem. Ima malo epizoda 79. Tek sam na drugoj, gluma im nije jača strana posebno ovim mladim nadama. Ali ajde može se gledati.
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 692
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.08.12 14:14

Ta verzija od 79 epizoda je sa univisiona i dosta je skraćena zbog lošeg rajtinga. Mislim da serija ima oko 110 epizoda. Ja sam krenuo da skidam tu sa univisiona al onda sam čuo da je skraćena, a ova sa onog kanala iz čilea više ne možeda se nadje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10700

Back to top Go down

Post by salem on 04.04.13 12:32

Duze vreme planiram da pogledam ovu telenovelu i malopre sam zavrsio sa gledanjem prve epizode.Nije lose,klasicna prica i otprilike znam u kom ce smeru ici prica,jer su Patrici odmah ubili voljenog i ona posle toga nije pogledala drugog muskarca,bar dok nije dosao Armando smile2.Radujem se sto ima malo epizoda i mislim da cu odgledati do kraja.Svidjaju mi se i lokacije,lepa je hacijenda i ono jezero.Marlena i Guy su mi ok u ovoj prvoj epizodi.Lorena Meritano igra neku pacenicu i bas mi je cudno da je vidim u takvoj ulozi jer sam navikao da je gledam kao zlocu.Susana Dosamantes mi je odvratna kao i uvek i celu epizodu je samo vristala.Nervira me i ona mala sto glumi Marielitu,nigde je pre nisam gledao ali je jako losa glumica.Svidja mi se sto dosta poznatih glumaca se pojavljuje u seriji.Zao mi je samo sto je meni drag glumac Carlos Guillermo Haydon prihvatio sporednu ulogu ovde,mada ko zna kako ce se razvijati njegov lik i prica sa Emperatriz nadalje.

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by Hierro on 13.02.14 17:23

Ovo upravo sada ide na madjarskom RTL Klubu. smile Koliko poznatih glumaca sa Telemunda!?  shock 
Marcelo Buquet(Simon iz La tormenta), Raul Izaguiere(Vicente iz Santa Diabla), Dayana Garoz(Carolina iz ERDLV), Marlene Favela, Susana Dosamantes, Jessica Mass(Dulce iz EFDE), Jose Guillermo Cortinez(Alex iz ERDLV), Lorena Meritano(Dinora iz PDG), Daniela Navaro(Clara iz Corazon valiente).
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1673
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top