EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Por ella soy Eva

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Por ella soy Eva

Post by MStefan on 03.10.12 17:11

faca ovog malog Lalita mi je vrh.

rofl Da....

kad se javila na telefon...

E, tad je Lucero napravila najbolju facu! rofl

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2063

Back to top Go down

Post by MStefan on 07.10.12 20:31

Ne mogu da verujem da je ostala još samo jedna epizoda... Jaime je gostujući u jednoj emisiji najavio do sada neviđeno venčanje. smile2

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Kaua on 08.10.12 0:02

@MStefan wrote:Jaime je gostujući u jednoj emisiji najavio do sada neviđeno venčanje. smile2
On će biti mlada? lol2

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by joey on 08.10.12 18:35

Neobičan i fantastičan kraj za neobičnu i fantastičnu seriju! Samo pogledajte zadnjih desetak minuta i sve će vam biti jasno.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Sasha on 08.10.12 20:30

Gledao sam je nocas , uzivo ... Ko budala do pola 4h sam sedeo .... Znao sam da ce uzitak da mi pokvare one njihove reklame , ali nisam mogao da odolim ...
Seriju sam pratio do neke 30 epizode , a nakon toga po avance , ...
I zadnjih 10-ak epizoda odgledao

Super je kraj, samo me prica Helene Rojo nervira , nikakvu poentu mi nije imala (opet kazem nisam pratio pa i ne znam , moguce da joj se i lik razvio u toku serije)

Jaime kao Eva je genijalan , dok kao J.Carlos mi je nula ....
Lucero standardna ..
Ali zato Jesús Ochoa je genijalan , kakve face pravi .. ma lud je ko struja ..
Malo mi se cinio da su zbrzali ovu zadnju epizodu , ali kraj je dobar, zaokruzili su lepo pricu , osim Rebekinu , u sekundi posta dobrica, koja ce da voli svoje dete , da odvaja od svojih usta za njega , ali bukvalno u sekundi ....
Super su uradili ono na kraju sa Evom ...
Nadam se da cu je uskoro odgledati celu .. smile

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1893

Back to top Go down

Post by MStefan on 09.10.12 15:26

Odgledao poslednju epizodu:

Genijalno, neobično, fantastično! naklon
Samo Rebecin kraj zbrzan... nono
Ali, taman kad misliš da je kraj, ono - EVA! thumbsup

Lucero, kraljica, kao i uvek. Jaime odličan! Njih dvoje - odličan par. aplauz Mariana solidna. Marcelo ponekad toliko iritantan, a ponekad odličan! Patricia nikada (bar meni) nije važila za dobru glumicu ali ovde je solidno iznela svoju ulogu. Helena mora i može bolje. cesces Valencia ništa posebno nije pokazao. Jesus vrlo dobar. Carlos standardno ok. Suzana je kratko bila u seriji, ali na mene je ostavila sasvim solidan utisak. Veliki minus za Dalilah Polanco, koja je glumila Luciu... razočaran sam njenom glumom. facepalm Dopalo mi se to što su dali dosta prostora mladim glumcima, koji i treba da počnu karijeru na ovakvim, lakšim stvarima. thumbup
Omiljen lik, naravno Eva. smile2 Koliko god puta da ponavlja jedno te isto (Que que what ili Crstiooooo... rofl ), uvek me nasmeje. Definitivno najbolji lik ove godine! Jaime, svaka čast! Kakve face pravi! egyptian
Kompletna radnja: pa koren je odličan, ali odvijanje radnje poprilično dosadno, razvučeno. Da nije bilo Eve, serija sigurno ne bi držala pažnju... Naslovna numera i entrada (koja se baš kasno pojavila, ako se dobro sećam) odlične za ovakav tip serija. I, da, malo previše komercijalno za Televisu je to što im se u maltene svakoj epizodi spominju Avon proizvodi... roll
Rosy nikada nisam preterano voleo, ali ovde je napravila odličan posao. Svaka čast! aplauz Želim joj da ima još mnogo uspešnih serija! Rejting je bio sasvim solidan, a što se tiče finala više nego dobar! jupi Od mene 8.5/10.

FIN ziveli

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by joey on 09.10.12 15:38

Helena mora i može bolje.

Heleni je takav lik. Tako ga je razvila Rosy i ona nije ni mogla drugačije. Tokom čitave serije, nije imala neku svrhu. Tako da je ona to odglumila najbolje što je mogla.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 09.11.12 1:11

Napokon poceo da gledam ovu telenovelu smile planirao sam da se zavrsi sa emitovanjem u Meksiku i da tek tad pocnem sa gledanjem smile iako sam odlgedao prve dve epizode ja sam zadovoljan... jedva cekam da odgledam sledeci nastavak smile2 likovi su fantasticni, prekomicni su rofl jedva cekam vise da se prerusi u Evu egyptian

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 80/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3527

Back to top Go down

Post by MStefan on 09.11.12 15:06

jedva cekam vise da se prerusi u Evu

U 19. epizodi. smile2

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 09.11.12 16:02

Tek tad stars dobro :-) sad sam na sestoj epizodi... Lalito mi je odlican, kako pravi face mali... neverovatan je yawn jedva cekam da vidim kako ce se odvijati Rebekin lik, za sad me podseca na Alisiju iz Ruzne Leti... i ova kuka kako joj je mala plata smile2 Huanu odlicno lezi argentinski naglasak rofl koji je kralj... sam pocetak serije je originalan kada mu dolaze sve bivse cure na groblje i govore kako su bile srecne sa njim. Lusero odnosno Helena za sad nije imala neke komicne scene ali se nadam da ce ih imati, nece valjda celu serjiu biti ozbiljna... jeste da je i ona slagala po koju facu ali nije mi to to smile e, da jedva cekam da vidim kakva ce joj reakcija biti kada sazna da je Huan argentinac ustvari gospodin Kavaljero rofl
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3527

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics