EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Amor bravío

Page 24 of 26 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Amor bravío

Post by gossip boy(an) on 11.05.13 17:22

Ja sam tek na 5.epizodi kada je Danijel u zatvoru.
Interesantna, ali baš prava sapunica.Čuo sam da je kasnije malo dosadnjikava, ali gledaću kad sam već počeo!
U Americi je imala sjajan rejting.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by zzz369 on 12.05.13 0:11

Meni je bilo presmiješno kad je Leoncio uskočio u kontejner za smeće, i tu se opet serija vratila na svoje, nakon što je malčice pokleknula nakon Miraminog dolaska i razvlačenja njene tobožnje bolesti.

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by Aurora on 12.05.13 0:38

I planiranje bijega iz zatvora mi je bilo super.E,da i ta Miriamina bolest,nadam se da će otkriti da je Dionisio i u tome imao svoje prste jer je platio liječniku da laže da je Miriam bolesna kako bi rastavio Camilu i Daniela i da bi on bo prisiljen ostati sa svojom prvom ženom zbog njezine "bolesti" i kćeri.

Junior member

Poruka : 163

Back to top Go down

Post by Angelita* on 15.05.13 18:12

pratim ovu telenovelu na hrt-1 i bas mi se svidja!Nisam gledala sve jer nisam stizala,ali znam o cemu se radi,nadam se da ce uspeti na devojackoj veceri da uzmu taj kofer sa podacima da raskrinkaju Dionisija.
Angelita*
Member
Member

Poruka : 217

Back to top Go down

Post by Aleks on 22.05.13 13:23

I eto ga taj trenutak...Agustina izvrsila samoubistvo... sad Totalno bezveze su to osmislili...
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1292
Godina : 25

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Phoebe on 22.05.13 15:59

Isto, mogli su nekako drugačije urade pricu. Meni je bilo malo glupo.

Kad ce vise Miriam saznati istinu, ovako Daniel me smara, kao vise necu biti blizu nje, a svaki put se sretne sa Kamilom. I Isadora je pobegla.

Sad, na kraju nece Kamila biti sa Dionsiom aplauz

Senior member

Poruka : 762
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Songul on 22.05.13 17:38

Miriam bi trebala saznati istinu u epizodi koja će se emitovati sutra ili prekosutra.
Songul
Member
Member

Poruka : 385
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Angelita* on 27.05.13 13:24

zavrsila se serija danas,i bas je bio divan kraj,jedna od retkih serija koja je zaista bila odlicna(bar za mene) u poslednje vreme!Nadam se da ce je i neki nas kanal otkupiti smile
Angelita*
Member
Member

Poruka : 217

Back to top Go down

Post by Aleks on 27.05.13 13:36

Da, dođe i kraj koji je bio lep smile ali bio bi još lepši da ovi sa HRT-a nisu urnisali poslednju scenu sa onim njihovim odvratnim "slijedi na prvom"! Nisu mogli da sačekaju odjavnu špicu pa da seku sliku! Kreteni! stars

Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1292
Godina : 25

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Phoebe on 28.05.13 22:51

Zar tako dobru seriju mora da uništi produžavanje, i takva zadnja epizoda kao da je napravljena na brzinu. Nije meni smetalo što je bilo tako puno epizoda, bilo je nekad zanimljivo, ali covece bar se potrudi da lepo zavrsis pricu.

Ono sa Dionsiom, drama, hvala bogu da ga je Camile upucala, mislila sam da neće ništa uraditi. Očekivala sam više scena Daniela i Camile. I još Miriam, tako brzo pustila Daniela da bude sa Camilom, daj molim te. thumbdown

I sta je sa ostalim, gde je Natalija, Rodolfo, Yago, nijedan deo o njima, ni o Vivi i Rafi, sem kod predstavljanja knjiga, i jesu li mozda zaboravili ono za Piedad, da li ima rak ili ne. I jos prica o Luzmili i Pablu, kakav je to zavrsetak, ali dobro, to su sporedni likovi.

Ali svidjalo mi se kako su promenili ime, da je sad Amor bravio. wub Serija je bila dobra, ali da je imala malo epizoda bila bi odlična.

Phoebe
Senior member
Senior member

Poruka : 762
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 24 of 26 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next

View previous topic View next topic Back to top