EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Amor bravío

Page 26 of 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

View previous topic View next topic Go down

Re: Amor bravío

Post by Ángel on 02.11.14 22:48

@laki wrote:Sam si napisao da su te neki delovi bolji, ja sam te lepo pitao da nabrojiš ako želiš, ako ne, samo si mogao da preskočiš pitanje.  smile

Ja sam vec u svom postu napisao da ce me se napasti zbog toga sto mi je AB u nekim aspektima bolja.
I ti me uopste nisi lepo pitao da nabrojim ako zelim, vec si krajnje ironicno sa priyvukom sumnje pitao Na primer sa sve hmm smajlijem. Toliko o tome da si lepo pitao da nabrojim ili ne i ostavio mi izbor da li cu odgovoriti ili ne. Tvoj komentar je bio u stilu e bas da cujem sad, zivo me zanima i  sta ce da napise i sta je to toliko bolje, a kad sam bacio osnovne prednosti AB, ti sad ostavljas da odgovoris na to u nekim boljim vremenima. lol1

Sto se mene tice, ne moras da odgovoris nikad. Uopste me ne zanima.  ziveli
Meni je AB bolja u stvarima koje sam naveo i to je to. Ni milion ljudi koje je gledalo LJDO i kojima je ona bolja nece me odvratiti od stvari koje su po meni u AB bolje. aplauz
Ángel
Moderator
Moderator

Poruka : 8383

Back to top Go down

Post by Bayron on 02.11.14 23:08

@Ángel wrote:Pogotovo ne neslavnim povratnicima na ovaj forum.
e ovako nećemo da razgovaramo. nono potencirati da je neko od forumaša manje vredan od ostatka nije u redu. osim toga, laki nikad nije ni bio proteran sa foruma.

ni ja se nikome ne obraćam sa visine, pa bih zamolio i ostatak osoblja da o tome povede računa. obržavajmo prijatnu atmosferu.

Last edited by Bayron on 02.11.14 23:11; edited 1 time in total
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by laki on 02.11.14 23:08

Au, što si se ti utripovao.  cesces  A da odeš malo na odmor? Neka planina, more?  smile2
Kao što sam rekao, niti sam napao, čak nisam bio ironičan, najprostije pitanje ti je postavljeno. Ali, dogovoreno. Kako sledeći put ne bi bilo dileme, napisaću sledeći put ovako. "Moli se, cenjeno Visočanstvo, da prokomentariše svoju izjavu." raspa lol1

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Ángel on 02.11.14 23:11

Ako mi forum placa odmor, krecem iz ovih stopa. rofl

Moderator

Poruka : 8383

Back to top Go down

Post by laki on 02.11.14 23:42

Ne brini. Stavićemo "strukturu foruma" pod hipoteku, mali akcionari (čitaj forumaši) će prodati svoje akcije ...  rofl Ništa se ti ne brini. Kako znamo i umemo poslaćemo te na odmor. Možda i sa nekim društvancem odavde  roofl  rofl

Morao sam ovo da napišem. #off oops

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 26 of 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

View previous topic View next topic Back to top