EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Dos hogares

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Dos hogares

Post by Miloš92 on 30.08.11 0:21

Ja sam odgledao do 27 epizode ako se ne varam... Nisam nešto sad oduševljen serijom, al isto tako nije toliko loša koliko je pljuju.

Ono što me je najviše iritiralo na početku je glas od Anahi... Ja nju baš gotivim al ne ide mi u glavu zbog čega devojka ne može da priča svojom normalnom bojom glasa kada glumi... Kad peva i kad daje intervjue boja glasa je skroz drugačija.

Dženifer i Jorge su stvarno extra par... A Colins je meni odlična, čitao sam negde da je njena gluma uvek ista, i onako nekako čudno priča. Al zato za svoje godine izgleda vauuuuuuu...

Goyri je meni dobar glumac ali u paru sa Anahi ne nikako! Izgledaju ko deda i unuka, jer Anahi iako nije baš mlada izgleda mladoliko.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10267

Back to top Go down

Post by Ejpril on 30.08.11 14:08

Ejpril
Senior member
Senior member

Poruka : 886

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.09.11 2:58

Večeras sam iz čiste dosade gledao DH... Trenutno sam na 35 epizodi... Moram priznati da je mnogo zanimljivije nego na početku, šta više meni nije toliko loša koliko je pljuju.

Neću pratiti redovno, ali s vremena na vreme kad mi je dosadno odgledaću po par epizoda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.10.11 19:16

Ja sam na 54. epizodi, znači kasnim 26

Mogu reći da zaista nije toliko loša serije... Najveći problem je gluma od Anahi, ja nju obožavam al kao pevačicu... Lik Mie odigrala je sasvim ok, al problem je što je njena gluma sada na istom tom nivou, a lik Anhelike je mnogo ozbiljniji i komplikovaniji. Uz sve to i ako ona već ima svojih godina, izgleda mladoliko i stvarno je smešan par sa Goyriem.

A radnja kao radnja serije nije toliko loša... Ono cirkus u stilu Larose, pa ko voli nek izvoli. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 19.10.11 21:46

Pide Anahí apoyo a través de Twitter

Anahí no está de acuerdo con que la telenovela que protagoniza, “Dos hogares”, cambie nuevamente de horario y quede a las 15:00 horas, cuando originalmente se planteó como la historia estelar de Televisa.

El melodrama que comparte con Carlos Ponce y Sergio Goyri no ha tenido los niveles de audiencia esperados en el horario nocturno, por lo que su productor realizó de inmediato modificaciones que ayudarían al rating.

Sin embargo, amenazan con mover la transmisión de la telenovela que significaba el debut en horario nocturno de Anahí y su proyección ya no comoestrella juvenil.

Por eso desde este lunes, la ex integrante del grupo RBD retuiteó en los comentarios de sus fans en protesta al posible cambio de horario y menos ahora que enfrentará a sus dos esposos en la historia.

“RT @AGiraLaVida: No es posible que permitan que @DosHogares esté a las 3 de la tarde. ¡No es Justo! ¡Síii! ¡Todos RT!”, sugirió.

rofl rofl rofl rofl rofl

Administrator

Poruka : 6946
Godina : 28

Back to top Go down

Post by mimi on 19.10.11 21:49

Hm.. pisu da je do zabune doslo jer valjda telenovela krece na Univisionu od 15 h, a da na CDLE ostaje u istom... e sad... videcemo... smile2

Emilio Larrosa je potvrdio da će kraj telenovele "Dos Hogares" u Meksiku biti u drugoj nedelji januara 2012. godine
mimi
Junior member
Junior member

Poruka : 170
Godina : 28

Back to top Go down

Post by laki on 19.10.11 22:36

Znaš kad ću da joj dam apoyo roll Nikad! puke
Joooj da Bog da da je prebace u 15h, svanulo bi svim serijama egyptian

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.10.11 23:25

Sumnjam da će se to desiti... Uradili bi to mnogo ranije da su hteli, a ne sad kada je prikazano više od polovine serije.

Baš bih voleo da se u horario estelar vrati neka od starih zvezda (Adela, Lucero...), jer baš me zanima kakav bi rejting imale njihove serije. U poslednje vreme u tom terminu su samo mlade glumice, i u njima skoro svi vide glavne krivce za rejting... A uzme li se u obzir da su obe ex RBD, neki se još više raduju neuspehu njihovih serija.

A što se tiče pobune Anahi... Ja je podržavam, iako sam već rekao da mi se ne svidja njena gluma u seriji, ali ista ta televisa joj se nije skinula sa grbače dok konačno nije prihvatila neku ulogu. Godinama joj nude gotovo sve uloge, jer su se nadali da će sa njom serija oboriti rekorde gledanosti, da će je prodati svuda po svetu... A desilo se obrnuto. U poslednjih par godina nisu premestili ni jednu seriju a mnoge su imale očajan rejting, pa ne vidim razlog zbog čega bi i ovu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 19.10.11 23:37

Sumnjam da će se to desiti... Uradili bi to mnogo ranije da su hteli, a ne sad kada je prikazano više od polovine serije.
U početku nisu menjali nadajući se da će da zaživi kad se radnja malo zahtuti nije se desilo. Sad su uveli kao neke promene i čeka se kao neko poboljšanje rejtinga ali to nikako da se desi. Ako ne stave u 15h, onda će uradititi staru taktiku i poslati seriju u 22h.
Ne bi me čudilo da počne rimejk CDP ranije od tog januara ali u trajanju od pola sata, tj. podela termina sa ovom budalaštinom od serije.

Baš bih voleo da se u horario estelar vrati neka od starih zvezda (Adela, Lucero...),
Soy tu Duena? thumbdown Nije se baš proslavila serija iako su pokušavali da prikažu drugačije.
Lucero ja mislim da će pristati na termin 20h i saradnja sa Jaimom ponovo. Ili je to moja želja hmm smile2

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.10.11 23:43

U početku nisu menjali nadajući se da će da zaživi kad se radnja malo zahtuti nije se desilo. Sad su uveli kao neke promene i čeka se kao neko poboljšanje rejtinga ali to nikako da se desi. Ako ne stave u 15h, onda će uradititi staru taktiku i poslati seriju u 22h.
Ne bi me čudilo da počne rimejk CDP ranije od tog januara ali u trajanju od pola sata, tj. podela termina sa ovom budalaštinom od serije.

Pa malo se i poboljšao, juče je bio 21 ako se ne varam... Al naravno to je i dalje više nego loše, al opet je bolje od onih 16 koje je imala pre par nedelja.

To sa podelom termina mi se ne svidja i nadam se da neće doći do toga, jer onda CDP tek nema šanse za dobar rejting.

Soy tu Duena? thumbdown Nije se baš proslavila serija iako su pokušavali da prikažu drugačije.
Lucero ja mislim da će pristati na termin 20h i saradnja sa Jaimom ponovo. Ili je to moja želja

Ja to stalno pričam, al opet je poslednja serija koja je imala solidan rejting... Mada sa Sortilegio je sve počelo, posle rejtinga od 30-31 koje su imale MEPS, FELS ona je imala 26-27, pa STD 24-25, a onda TDA i DH su skroz srozale rejting udarnog termina.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Back to top