EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Dos hogares

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Dos hogares

Post by -MILOS- on 31.12.11 15:19

na pocetku sam stvarno pomislio da je bilo nesto, iskreno delovala mi je veoma uverljivo smile2

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 42/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3429

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 31.12.11 15:44

Znao sam da je u pitanju neka šala jer se ona i Goyri baš dobro slažu od početka snimanja i imali su samo reči hvale jedno za drugo.

A i ovu foru je upotrebila i za vreme snimanja Rebelde, a tad su joj zaista poverovali.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10611

Back to top Go down

Post by Stefan on 04.01.12 14:55

Uhvatih malopre na pinku nekoliko scena... Ok, kontao sam da je smeće, ali da je ovoliko smeće shock Prvo venčanje Krisa i Dajane, tako jadno i veštački da je to strašno. Pa još on u sebi "Kako je glupa ova Dajana, ni ne sanja da je sve ovo laž". Gledaoci su glupi, ajde im nacrtaj flomasterom da je laž facepalm Posle toga neka bakuta u bolnici (Goyrijeva mama), i Anahi i on joj saopštavaju da neće moći da hoda facepalm facepalm facepalm Ajde bar nije bilo kad se probudila "ne osećam noge" rofl A posle toga Ponce i njegova nova riba u stanu, dolazi neki mafijoza sa nožem u ruci i pokušava da ubode Poncea, ali naravno bode tu ribu i onda mu Ponce uzima nož iz ruke, preti mu, ova vrišti "ubij ga, ubij ga, ne zaslužuje da živi" facepalm Dalje stvarno nisam mogao facepalm

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2922
Godina : 27

Back to top Go down

Post by laki on 21.01.12 13:56

Dakle, završilo se i ovo sranje od serije yuck yuck yuck i doživelo 150 epizoda rofl facepalm

FIN
Epizoda 150, deo 4
Epizoda 150, deo 5

Ali tu je i alternativni kraj lol2 wow odlepio

Da se ne mučite previše, Goyri u prvom finalu umire a Anahi ostaje sa Carlosom. U drugom, Anahi ostaje sa Goyrijem lol2 a Carlos sa Claudiom Alvarez.
I ovih 5-10 minuta gledanja bilo je mnogo za mene stars puke

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Bonita Barbara on 21.01.12 13:59

Ma oni su fulali šta su stavili Goyria za drugog protagonistu!On uopće nema kemije sa Anahy,drugo Carlos i ona nisu imaliuopće puno scena zajedno .Da su umjesto Goria stavili ne znam Lizasla ili Dalmacija koji liče na nešto i dobro izgledaju sa mlađim glumicama to bi bilo drugačije.

Bonita Barbara
Junior member
Junior member

Poruka : 90

Back to top Go down

Post by milosss on 21.01.12 18:27

Ja sam verovatno jedan od retkih sa ovog foruma koji je ovu seriju odgledao celu i meni je serija sasvim pristojna, bilo je i vecih sranja,najveci nedostatak je realizacija price, serija je trebala da ima maksimalno 90-100 epizoda i bilo bi super,ovako je radnja isla previse sporo.Takodje ima dosta ne potrebnih likova ali dobro.Najveci razlog mog gledanja serije je glavna prica, a to je dvostruki zivot glavne junakinje tj. Angelice, ta prica mi se jako svidela jer konacno glavna junakinja nije bila pacenica i svetica koja voli samo jednog coveka. Da je ova prica bila u prvom planu, da je bolje razradjena da nije dat veliki prostor nepotrebnim sporednihm likovima serija bi bila odlicna.
Glavni kraj mi se svidja i mislim da nije bilo potrebe za alternativnim krajem jer ne moraju uvek svi srecno da zavrse kao sto je slucaj u alternativnom kraju,ali dobro pa ja prvi kraj prikazan na tvu, a drugi ce vidite samo pojedinici na netu.
Sve u svemu meni je ovo bila sasvim pristojna serija,ali je mogla biti mnogo bolja da je prica bolje realizovana.

milosss
Junior member
Junior member

Poruka : 110

Back to top Go down

Post by Bonita Barbara on 21.01.12 19:12

Nije bilo kemije između Sergia i Anahy. thumbdown U alternativom kraju meni se smučilon kako Anahy vješa se po Goryi ili kako se već zove a on mrtav hladan! cesces

Bonita Barbara
Junior member
Junior member

Poruka : 90

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.01.12 20:27

A bilo bi tako dobro da je pisalo FIN u trenutku kad je Anahi došla kod Poncea posle par nedelja i zagrlila ga... Tako bi nekako bio otvoren kraj, a ovo sa deceom posle dve godine je tako glupo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10611

Back to top Go down

Post by joey on 22.01.12 11:27

Divnog li kraja .. baš je unikatan.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by MStefan on 26.10.12 17:41

Ovo sam pogledao iz čiste radoznalosti i izdržao 5 epizoda, dok mi se nije smučilo... Hteo sam da dam šansu i kasnije, ali ne ide, pa ne ide... stars
Katastrofa! Jedina svetla tačka kada je reč o glumi, ovde je Goyri, dok je Anahi užasna, a Poncea ne vredi da spominjem. Ni priča mi se nije dopala (zašto li sam počeo da gledam?). Video sam još nekoliko minuta na Pink-u, dok je nisu gurnuli u savršen termin za nju - 05:00. rofl
Ovo je žalosno, jadno, smešno i siguran sam, jedna od najgorih Televisinih telenovela ikada! yuck

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2060

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Back to top