EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Dos hogares

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

View previous topic View next topic Go down

Re: Dos hogares

Post by Miloš92 on 26.10.12 20:57

Meni je jedino što valja u ovoj seriji Anahi... Znam da je mnogo ne vole, al meni je ona ovde bila loša samo prvih par epizoda, jer gluma je tada bila na nivou Mie Koluči, al posle se mnogo popravila, baš ubedljivo plače, a u ovoj seriji je samo to i radila. Da zanemarimo to što je stvarno prelepa. smile

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10612

Back to top Go down

Post by Aurora on 06.04.13 20:03

Meni je serija bila ok i jako mi je drago što su Angélica i Santiago ostali zajedno na kraju (originalan kraj,u alternativnom kraju je Angélica ostala s Ricardom,a Santiago se oženio s Adelom) jer su mi Anahí i Carlos Ponce bili jako lijep par wub aw ,dok su mi Angélica i Ricardo bili thumbdown facepalm yuck zzzzz ,bolje da joj je Sergio Goyri glumio tatu ili strica,a ne muža,a pročitala sam da se njoj gadilo ljubiti se sa Sertgijem Goyrijem i sviđa i se što su se negativci (Patricia,Jennifer i Armando) na kraju pokajali za sve svoje zločine i tražili oprost.
Aurora
Junior member
Junior member

Poruka : 163

Back to top Go down

Post by zzz369 on 07.04.13 0:08

I meni se serija dosta zapravo dopala, ali imala je ipak možda malo previše epizoda, i bezveze mi je bilo što je Angelica većinu serije provela s dosadnim Ricardom i na kraju nije ni sama odlučila koga će neg je ovaj umro i osto joj je Santiago. Tak da to nema smisla, trebala je baš ona odlučit se za njega, a ovaj ostat živ. I da odličan su bili par Anahi i Carlos, i njihov duet odlična pjesma isto.

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by bozo91 on 01.05.13 19:52

Od ove serije imam nazalost samo prve tri epizode sa pinka smile2
ali nije losa serija

Junior member

Poruka : 147
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Elly on 12.01.14 17:48

Prvih nekoliko epizoda sam gledala, ali je serija toliko loša i glupa da nisam mogla više da gledam.Od Anahi sam očekivala više u seriji, ali nije pokazala...

Elly
Newbie
Newbie

Poruka : 4

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

View previous topic View next topic Back to top