EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Triunfo del amor

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Triunfo del amor

Post by Ángel on 29.07.11 0:11

TRIUNFO DEL AMOR
(TRIJUMF LJUBAVI / POBJEDA LJUBAVI)

Televisa, 2010-2011
Broj epizoda: 172

Viktorija je je jedna od najcenjenijih modnih dizajnerki. Živi sa suprugom Osvaldom i decom Maksimilijanom (Osvaldov sin iz prvog braka) i Fernandom. Dvadeset godina ranije, ona je radila kao služavka gospođe Bernarde, bolesno religiozne žene, čiji je sin Huan Pablo bio na korak da postane sveštenik. Kada upozna Viktoriju, njih dvoje se zaljubljuju jedno u drugo i ona ostaje trudna. Međutim, Huan se vraća u manastir ne znajući da će postati otac, a Bernarda izbacuje mladu služavku iz kuće. Tri godine kasnije, ona izaziva nesreću, zbog koje Viktorija završava u bolnici, a njenoj ćerki se gubi svaki trag.
Nakon dvadeset godina, Viktorija zapošljava mladu Mariju kao manekenku u njenoj modnoj kući. Iako devojka za kratko vreme postiže uspeh u modnom svetu, kreatorka je ljubomorna jer misli da koketira sa njenim suprugom. Sa druge strane, Maksimilijano planira da zavede naivnu devojku kako bi se malo zabavio, ali ubrzo shvata da je beznadežno zaljubljen u nju. Marija otkriva da je trudna, ali pre nego što mu to kaže, on joj govori da je veren sa Himenom, koja će mu roditi dete. Kada Viktorija sazna za njenu vezu sa Maksom, izbacuje je iz modne kuće, ne znajući da joj je to ćerka.
Huan Pablo, koji je postao sveštenik, sreće Viktoriju i saznaje da ima ćerku sa njom. Upoznaje Mariju i oseća duboku privrženost prema njoj, a kada je na korak da sazna da mu je ona ćerka, Bernarda ga obavezuje na zavet ćutanja, otkrivajući mu to pod svetom tajnom ispovesti. Za to vreme, Maks se ženi Himenom, koja gubi bebu u saobraćajnoj nesreći, a Maks zbog osećaja krivice ostaje sa njom. Sa druge strane, Osvaldo oseća da ga Viktorija više ne voli i utehu traži u Lindi, Marijinoj prijateljici, a supruga ga, saznavši za to, izbacuje iz kuće. Malo po malo, Viktorijin život i životi ljudi koji je okružuju bivaju isprepletani i čini se da svi polako propadaju, a spasiće ih samo vera i nada da će ljubav trijumfovati nad svim nedaćama...

Uloge:
Maite Perroni - María Desamparada Iturbide
William Levy - Maximiliano "Max" Sandoval Gutierrez
Victoria Ruffo - Victoria Gutierrez de Sandoval
César Évora - Dr. Heriberto Ríos Bernal
Daniela Romo - Bernarda de Iturbide
Osvaldo Rios - Osvaldo Sandoval
Dominika Paleta - Ximena de Alba de Sandoval
Mark Tacher - Alonso del Ángel
Diego Olivera - Juan Pablo Iturbide Montejo
Guillermo García Cantú - Guillermo Quintana
Pablo Montero - Cruz Robles Martinez
Úrsula Prats - Roxana de Alba
Erika Buenfil - Antonieta Orozco
Monica Ayos - Leonela Montenegro
Carmen Salinas - Doña Milagros Robles de Martínez
Salvador Pineda - Rodolfo Padilla
Manuel "Flaco" Ibáñez - Napoleón Bravo "Don Napo"
Marco Méndez - Fabián Duarte
Dorismar - Linda Sortini
Susana Diazayas - Nati Duval
Livia Brito - Fernanda "Fer" Sandoval Gutierrez
Cuauhtemoc Blanco - Juan José Martínez "Juanjo"
Eduardo Santamarina - Octavio de Iturbide

Last edited by Ángel on 30.10.14 1:29; edited 1 time in total
Ángel
Moderator
Moderator

Poruka : 8089

Back to top Go down

Re: Triunfo del amor

Post by laki on 29.07.11 19:31

Šetajući kanale malo pre bila je epizoda kada Vikica kaže Majtici "yo soy tu madre". Kako je samo ta rečenica postala dosadna kafa Bilo je to gledanje dva-tri minuta gledanja, želudac mi se preokrenuo za 360 stepeni stars

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Ángel on 29.07.11 19:35

Ali to je imbecilizam od nacina saznja pa do kraja. facepalm
Sazna preko krsta koji je u mladosti poklonila popu, a ovaj dao cerki. Pa ona videla i onda se povezalo.
Mislim puke

I jos onda nesrecna Vicky ide po ulicama barija dok grmi i lije na sve strane, a oni muertosi de hambre slave napolju pod suvim nebom. jupi pop
Ángel
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Mirosl@v on 16.08.11 20:08

Pogledam ovo ponekad...
Današnja epizoda rofl stars
Otete Marija Nezaštićena i Viktorija i cela glavna postava se skupila da vide šta će.Pola epizode smišljaju šta će i tuguju što im je država propala.Odnosno tugovali su jer u Meksiku ima toliko zlih ljudi. rofl Druga polovina - skupljanje novca za otkup. facepalm
A najbolje od svega je bilo ono kad Victorija govori MD da se ne plaši ničega, da joj se ništa neće desiti sad kad je pronašla majku, a njih dve vezane, sa povezima na očima.Da, baš joj se ništa neće desiti. wow Victoriju Ruffo sam ovom ulogom zamrzeo. facepalm Kako se samo dere.Ajde dobro odveli su joj dete, ali njeno zapomaganje. facepalm Siguran sam da bi bilo koja druga glumica tu scenu bolje odglumila.Na primer Edith Gonzales koja je bila u igri za tu ulogu.Verujem da je Helena u originalu bila izvanredna, a Victoria... wall Bernarda joj je u ovoj epizodi opalila šamar.Samo šamar.Uh, šta bi ja Viktoriji radio.Ošišao bih je na ćelavo koliko me nervira. smile I Bernarda ponekad tako iritira svojom pojavom. blink
Eriberto dolazi sa nalazima krvi sa košulje koja je navodno od MD i lupa na vrata kao životinja.Nije jednostavno mogao uleteti u kuću ako mu se žuri?Nego je lepo sačekao da mu otvore. facepalm Lepo je Cesara ponovo videti u nekoj telenoveli.Jedan od retkih u ovoj telenoveli koji dobro glumi. winky
Ono sakupljanja od strane muertosa de hambre je tragično.Trebala je ta scena da bude smešna?Baba u kutiju za cipele u koju stavljaju priloge ubacuje svoje veštačke zube i kaže da joj je to najveće bogatstvo.I onda don Napo počne da objašnjava kako im treba samo lova.Taj Manuel Flaco Ibanez je očajan glumac.I onaj mali što razbija kasicu za Mariju. facepalm
Užas...Jedino su mi bili smešni Giljermo, Himena i Roksana. rofl rofl
Pre mi je serija bila bolja, a sad je očajna.

Mirosl@v
Senior member
Senior member

Poruka : 596

Back to top Go down

Post by pipa on 18.08.11 22:52

Danas na Novoj je bila dirljiva scena Marie i Fer smile smile

Jimena dobila tri samara u dvije minute aplauz aplauz
trebala ih je jos dobiti premalo je to za nju lol1 lol1

pipa
Newbie
Newbie

Poruka : 4

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.08.11 3:35

productor_mejia Salvador Mejía
Gracias al publico de USA .Por hacer posible, un gran exito de TDA alla..Gcs

Jadan čovek... Ajde da mu javimo da je i kod nas exito, možda nam se zahvali. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10451

Back to top Go down

Post by Stefy on 22.10.11 18:05

Trijumf ljubavi - Poslednja epizoda:

play

Mislim da ova epizoda treba da uđe u Ginisovu knjigu rekorda kao najgora zadnja epizoda telenovele. rofl
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3890
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 22.10.11 18:48

meni se svidja zadnja scena Maxa i Marije na onom jezercetu!!

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Ángel on 22.10.11 19:04

@gossip boy(an) wrote:meni se svidja zadnja scena Maxa i Marije na onom jezercetu!!
Totalno je copy/paste iz Male sirene. wow
Ángel
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Bayron on 22.10.11 19:30

gledao sam malo kad se završila na pinku.... svideo mi se kraj himene i giljerma! smile2

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics