EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Socias

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Socias

Post by Matko on 10.05.13 0:20

Navodno tokom ovog mjeseca. Original se zove jednako ko i remake.

Senior member

Poruka : 766
Godina : 26

Back to top Go down

Socias

Post by Sasha on 31.05.13 1:00

Ya es oficial: este lunes 3 de junio, después del final de SEPARADOS, no te pierdas el estreno de SOCIAS!
Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1860

Back to top Go down

Post by laki on 01.06.13 9:16

Mane će da se muva sa ovim čičom shock odlepio Sexy Mane wow wub

Gde je ovde Jorge Zabaleta? lol1
Mislim da ću gledati ovo. smile

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Matko on 03.06.13 16:20

Mane ljepša no ikad. Al reakcija na nju i ovog starog mi je ista ko ovima na 0:25 mrgreen

Scena na 1:05 smile2 Paola thumbup Sve tri se čine potencijalno kvalitetnim likovima, vidjet ćemo.

Senior member

Poruka : 766
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Sasha on 04.06.13 21:03

Odgledana 1 epizoda

Kako sam gledao tako sam pisao komentar .. gresaka u pisanju ima koliko hoces, zanemarite to smile2
Spoiler:
Njih 3 su drugarice i advokatice i rade na nekom vaznom slucaju

Inés Ventura (María Elena Swett ) se udaje sutra, za nekog starca .. i bila je ona fora , sto bi kod nas preveli "bez starca nema udarca" smile2 (mi behito ase el amor existe - valjda sam dobro napisao smile2 smile2 koje slovo, manje vise) i na na izlazu iz firme nalete na Álvara (Gonzalo Valenzuela), .valjda je njena prva ljubav, i nisu se videli godinama .. ona se tu sva zbuni, on joj trazio broj tel. i ona mu dala ... (i naravno nije mu rekla da se sutra udaje)

Monserrat Silva (Paola Volpato) , udata zena koja voli svog muza, .. i na pocetku on dolazi kod nje na posao, sa flasom sampanjca i da proslave njen novi slucaj, i bas ga proslave u velikom stilu, sex u kancelariji smile2

Dolores Montt (Elisa Zulueta) , ona je kao povucena i mrzi muskarce i nema zvanicnu vezu , a ovamo spava sa Inesinim bratom, koji je ozenjen Pablo (Álvaro Morales) .. scenu njihovog sexa su extra odradili, kako se skidaju jos sa vrati, pa sve zivo polomise, padose, do kreveta ne mogu da dodju, bas komicno

Inés (María Elena Swett), ima cerku?! (e sad moja prepostavka mozda joj je bas Alvaro i otac), i dolaze da zive kod ovog njenog "starca milionera" smile2 a on ima sina koji ih odocekuje u boksericama smile2
Najzanimljivija sitacija je da joj ovaj starac poklanja malog psa Lajku , a ova mrzi pse, pa kao ga drzi smile2 smile2 http://youtu.be/wa2ypa7Xlqw?t=12m58s
rofl

Njih tri bile na devojacko vece i Alvaro pozvao Ines, javila se Dolores i rekla alvaru da dodje smile2
Eh, pozvala je cerka ona izasla u holu da prica sa njom i dere se na nju i vice"imaj malo saosecajnosti makar veceras, sutra se udajem" i u tome ulazi Alvaro , i cuje je sta je rekla .. i ostane sa njima na pice, a ove dve odmah pocele ispitivanje, odakle se poznaju i sl.
Opa zavrsili u krevetu,.. Kako je bila smesna kad se probudila pa se polako priseca sta je bilo, i htede sa skine onaj carsav ili sta je vec da se pokrije a ono Alvaro go, dupe mu se vide smile2 smile2 smile2 smile2 smile2 smile2

"Sacame de Aqui" rofl lol2

Monserat treba da nasminka Ines za svadbu i zaboravila sminku kuci, i kad se vraila da je uzme ?!!! wow Brate kakve scene?!! Ova ulazi u ukuci , prolazi pored njih, i ne vidi ih, ali kad se vrati?!!!

Scena kad Monserat prica Ines i Dolores sta se desilo, koliko god da je "tuzna " scena , ja sam se valjao od smeha smile2 rofl rofl

Ipak izgleda da ova mala nije alvarova cerka, pojavio se i Inesin prvi muz smile2 smile2

Opa Pablova zena nije nimalo naivna, kako se cini na prvi pogled

Kraj dobar, ovaj starac za koga se Ines udala predlaze Ines da radi za njega i njegovu firmu, ona pristaje i on je vodi da upozna osobu koja ce se biti zaduzena za to, kad tamo ta osoba je Alvarooo smile2 .. Kraj epizode

Epizoda mi se svidela, definitivno cu pratiti seriju!

Socias - Capitulo 01

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.06.13 5:16

Odgledana 1 epizoda. Meni je ovo skroz gledljivo, za sada. To i jeste najveći problem, sve čileanske serije mi budu gledljive u početku a onda me smore.

Sve tri su mi ne neki način zanimljive.

Mene... wub Toliko je sva slatka i harizmatična da ne možeš da je ne voliš.

Susret Ines i Alvara. "Soy bien, contenta, simpatica, contenta..." rofl

Ili Monserat: "El es el?", a Ines: "No el no es el, el es Alvaro."

rofl rofl rofl

A tek kad je krenula da mlati sa jadnim kučetom. rofl rofl rofl

Ima la je još izvala, kao: "Yo me voy a casar en tiempo indefinido."

Onda Monserat i šminka... Ladno je prošla pored muža i švalerke i nije ih izvalila. rofl

I opet se pitam čemu tolika potreba da u čileanskim serijama stalno pokazuju gole sise i dupe. Nemam ništa protiv kad je to opravdano, al kod njih nikada nije.

Ona Ines izmedju bivšeg i sadašnjeg muža, milionera i siromaha. smile2

I kraj epizode ALvaro i Ines se ponovo sreću.

Nastavljam sa ovim dok mi ne dosadi. Čileanske serije su jedine koje lako mogu da prestanem sa gledanjem.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10076

Back to top Go down

Post by laki on 06.06.13 12:57

Ja sam oduševljen sa prve dve epizode naklon wow

Paola Volpato aplauz Obožavam ovu ženu. aw Genijalna je.
Super su njene reakcije. Prolazi pored muža i ljubavnice i ona ne reaguje lol2 Pregenijalno. Posle sa šminkom, kako joj drhti ruka naklon naklon naklon Svaka joj čast. Još kad počne da se dere na venčanju. "Yo no soy tu esposa" rofl rofl rofl
Federico je smešan kad dođe kući i zatekne Monserat kako je sklonila dušek. Monserat i Federico sada će voditi pravi mali rat i u sudnici.
Berta, nova sekretarica rofl rofl rofl Ružna Beti/Berta se vratila. smile2
Monse postaje paranoinčna i misli da joj je (ex)muž spavao sa Ines ili Dolores. mrgreen

Mane aw I nju obožavam. Kako je blesava. Kako drži, pardon mlati ono jadno kuče ja sam plakao lol1 ili kad zapali cigaru i baci je onako šašavo. lol1 Njene scene u prodavnici aw pa onda sa Alvarom. aw aw Doduše, ono kuče je stvarno odvratno. lol1
Ines govori Alvaru posle seksa: Kad si uradio te grozne tetovaže? lol2 I ja se pitam.
Iznenadila me Inesina izjava bivšem mužu. "... Eres pobre" wow Znači, naša Mane je pomalo sponzoruša. smile
Već u drugoj epizodi priznaju mužu da je ona Alvarova bivša ljubav. shock Dolores izletelo pred Monserat da je ova spavala sa Alvarom. naklon Nisam ni skapirao da ova nije znala.
Slike Alvara i Ines iz prošlosti iz doba kad su snimali Machos, pre deset godina. blush klik #1, #2
Ona baba-služavka kod Ricarda je super. Samo zanoveta i smeta joj Ines.
BTW, uvek zaboravim da pitam. Čikica Rikardo poreklom je odavde, sa Balkana? Ili je samo slučajnost pošto mu je prezime Pesutic/Pešutić. hmm

Miloš 92 wrote:"Soy bien, contenta, simpatica, contenta..."
Ili Monserat: "El es el?", a Ines: "No el no es el, el es Alvaro."
Ima la je još izvala, kao: "Yo me voy a casar en tiempo indefinido."
lol2 lol2 lol2

Super mi je i ova glumica što tumači Dolores. Njen seks sa Pablom lol1 Komedija živa. Već sam pomislio da će morati u hitnu kako su počeli da se sapliću. Super je ono kad se pojavi sms na ekranu, dobro rešenje. thumbup

Samsung Galaxy 4 je sponzor. Mislim da smo to svi shvatili. cool
Sviđa mi se i pesme koja se čuje između Alvara i Ines. aw
Es ella la que lleva al cielo de la mano, la que me quiere tal y como soy, esa que llena el mundo de alegría y fantasía ...

edit:
Socias es una telenovela chilena del género comedia dramática.
http://es.wikipedia.org/wiki/Socias_(telenovela_chilena)
facepalm
Samo da ne preteraju sa komedijom.

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Sasha on 06.06.13 19:20

Odgledana i 3 epizoda

Ines sa ovim kutetom je smesna..
A Monserat je opsednuta sisama smile2 smile2 rofl Samo gleda sise drugih zena smile2 smile2
Ladno snimaju scenu, ona u WC piski smile2

Inesina majka se pojavila i zivece sa njima

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 08.06.13 1:01

Na medijskoj prezentaciji novele, Gonzalo & María Elena se poljubili.

El sorpresivo beso de Gonzalo Valenzuela y Mane Swett en la presentación de una novela chilena.
El galán y pareja de Juana Viale actuó una escena romántica con su co-protagonista en la presentación de la serie 'Socias', que irá por TVN.

Poljubac je bio zbog promocije novele.

Gonzalo je u braku sa argentinskom glumicom Juana(-om) Viale.

En los próximos días, Juana -que sigue en Buenos Aires- se mudará a Santiago para compartir el mismo techo que Gonzalo, junto a Ambar, Silvestre, Alí. Y de paso, para controlar que esos besos no se pasen de lo guionado, claro.

Piše "da će Juana uskoro, iz Buenos Aires(-a), otići u Santiago, da tamo živi sa Gonzalom i njihovom djecom. I da, usput, pripazi da fikcija između Álvaro(-a) & Inés ne postane stvarnost". rofl

“Machos”: Actores la recuerdan a 10 años de su debut.

Gonzalo kaže "da je jedan od razloga što je prihvatio ulogu u noveli 'Socias' bilo to što je lijepo sarađivao sa Marijom Elenom u noveli 'Machos' i to što su njih dvoje dugogodišnji prijatelji".
Soleil
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1636

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.06.13 2:10

Odgledao 4. epizodu

Za sada je skroz ok serija. Opuštena, brza, isključiš mozak i gledaš. Drži pažnju što je najvažnije.

Kao što sam već rekao sve tri su mi na neki način zanimljive.

Nastavljam sa gledanjem.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10076

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top