EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 6 of 100 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 53 ... 100  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Novosti

Post by Stef on 29.08.14 23:24

Jeste, Yurdaer Okur (Turgut iz Karadayi) glumi ovde. winky

Što se Selen tiče, ja sam je video malo u LJVN, malo u Polju lala, i u obe serije mi je bila grozna. puke

Zanimljivo, Turci na Caracolu. mrgreen Čekam sad da El Trece i Azteca krenu sa njima. rofl

Inače, nova Alakurtova serija Emanet kreće prve nedelje septembra (ne zmam tačno koji dan, ali mislim da je utorak, 2. septembar). Videh neke slike, i mislim da će Alakurt i Ozlem Yilmaz da razbiju sa hemijom. wow Alakurt se obrijao. shock rofl Sav mi je čudan bez brade, izgleda ko Marsovac (bar meni). rofl Vidim i da vlada veliko oduševljenje zato što ga nisu sinhronizovali. roofl

Glavna radnja Emaneta neće biti tradicija, običaji i tome slično (hvala Bogu i svim svecima), već će Alakurtov lik biti kapetan, koji će ubiti verenika glavne junakinje (to je Ozlem). Nije ništa novo, slično je bilo i u "Dili", glavni junak ubije verenika glavne (samo što Riza nije bio kapetan). zubo Možda ovo i bude zabavno. rofl Ako ništa drugo, barem se nadam dobroj režiji, muzici i glumi. roofl

Posting Freak

Poruka : 6970
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Phoebe on 29.08.14 23:44

Evo i promosi za tu seriju Emanet

A i pametni su ovi sa Foxa, stavili novu seriju u utorak, dok u sredu ima bas dosta novih (starih) serija: Kara Para Ask (ATV), Kizil Elma (TRT), “Reaksiyon” (STAR TV), “Benim Adım Gültepe” (KANAL D) i "Yılanların Öcü" (SHOW TV).
Phoebe
Senior member
Senior member

Poruka : 763
Godina : 26

Back to top Go down

Post by SomebodyUnique on 30.08.14 5:27

StefanJ wrote:Jeste, Yurdaer Okur (Turgut iz Karadayi) glumi ovde. winky

Onda sta se desilo sa njegovim likom u Karaday? Ubili su ga? Pisi u spojleru.
SomebodyUnique
Senior member
Senior member

Poruka : 515

Back to top Go down

Post by Phoebe on 30.08.14 10:55

Nisam StefanJ, ali mogu da ti odgovorim

Spoiler:
jeste, ubili su ga. Zadavio ga je onaj mafijas Nedzet u zatvoru. A ubistvo je narucio Mehemt Saim
Phoebe
Senior member
Senior member

Poruka : 763

Back to top Go down

Post by SomebodyUnique on 30.08.14 14:39

Aham. Znam da su mislili da
Spoiler:
je ubijen ali zatim se opet pojavio da bi ga na kraju zauvek okoncali.

Okej, hvala. smile2
SomebodyUnique
Senior member
Senior member

Poruka : 515

Back to top Go down

Post by helenna27 on 04.09.14 16:53

I Burcin je dobila svoju prvu glavnu ulogu.

Senior member

Poruka : 865

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 04.09.14 17:07

Nije to njena prva glavna uloga smile ja mislim da joj je prva glavna uloga bila u seriji Fırtına. Inace u toj seriji glumi i nama dobro poznat Murat Yıldırım (Asi, Ljubav i kazna, Igra cutanja). Seriju je emitovala bosanska televizija TV1.

Oluja
Firtina
(originalni naziv), 2006., Turska

Oluja (Firtina), serija koja je svrstana u top 20 ikada snimljenih u Turskoj, donosi pravo osvježenje na tv ekrane, jer osim ljubavnih, otkriva i životne priče i situacije koje odišu humorom. Naime, Oluja ima elemente komedije, što je neuobičajeno za turske serije. Glavni likovi Oluje su zgodni seoski mladić, Ali i tvrdoglava i lijepa Zeynep. Kako je zabranjeno voće najslađe, tako se i njih dvoje zaljubljuju jedno u drugo. Alijev otac, Hasan, sanja o tome da postane bogat i odgovara mu to što je Ali zaljubljen u bogatu djevojku. Međutim, majka lijepe Zeynep, Emine, pokušava spriječiti njihovu vezu. Njoj se nimalo ne sviđa ideja da se njena kćerka uda za siromašnog radnika, te se svim silama trudi da razdvoji dvoje mladih, baš kao i Zeynepin brat, Dursun. Njihova želja je Zeynep udati za nekog vrijednog njihove obitelji, poput zlatara Ramazana....

Отель Элеон 01/42+
Sin Senos Si Hay Paraiso 2 80/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3530

Back to top Go down

Post by helenna27 on 04.09.14 19:20

Znam da su igrali zajedno u toj seriji,
nisam znala da je to ipak bila glavna uloga. smile

Senior member

Poruka : 865

Back to top Go down

Post by Bayron on 05.09.14 21:12

Dramas turcos elevan el rating anual de Mega de Chile
jueves, 4 de septiembre del 2014

Mega anunció que con un promedio de 7,6 puntos lidera el rating de la televisión chilena del 1.º de enero al 31 de agosto (Ibope Chile). Le siguen muy de cerca TVN con 7,5 puntos y Canal 13 y Chilevisión con 7,3 cada uno.

Los programas que han sustentado el éxito del canal son las producciones turcas Las mil y una noches y Fatmagül, además de Ahora noticias central, A corazón abierto, Morandé con compañía, Mucho gusto y Más vale tarde, todos espacios que lideran en su horario.

produ.com
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 11.09.14 10:46

1001 noc je imala premijeru u Kolumbiji u ponedeljak. Emituje se od tri do pet popodne. Kao sto sam vec i pisao emituje se na Caracol TV. Premijera je imala najmanju gledanost tog dana od svih serija i emisija koje su se emitovale na Caracolu, ali s obzirom da se u isto vreme emituje na konkurentskoj RCN La Gata koja razbija sa gledanoscu i nakon nje Pasion De Amor (televisina telenovele El Color de la Pasion) nije ni cudo. Komentari za tursku seriju su i vise nego pozitivni, Seherzada je uhvatila zalet, e sad da li ce se rejting popraviti ili ne, videcemo kroz koju nedelju. Izgleda da ne emituju celu tursku epizodu iako se serija emituje od tri do pet, zato sto sam naisao na par komentara gde su napisali kako ih nervira sto Caracol kasapi epizode. Ovo je druga drzava po redu u juznoj Americi koja je pocela da emituje jednu tursku seriju, prva je bila Cile, druga Kolumbija s tim da se u Kolumbiji serija zove Mil y una noches, a u Cileu Las mil y una noches.

Отель Элеон 01/42+
Sin Senos Si Hay Paraiso 2 80/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3530

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 100 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 53 ... 100  Next