EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 92 of 100 Previous  1 ... 47 ... 91, 92, 93 ... 96 ... 100  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Novosti

Post by Stef on 04.06.17 22:46

Jadan ovaj slatkiš iz Aşk yeniden sa ovim večito posranim Seckinom. cry

Taj nesrećnik može samo da dobija basrolove na nebitnim produkcijama ala TMC, ova Mia i sličnim boranijama.

Ko i Oyku Karayel, jednom im se posrećilo da dobiju glavne na AY-u i posle toga ređaju samo basrolove u flopovima i neke krajnje nebitne uloge.

Mada i te AY serije nisu bile neki exitazo, pogotovo ne Seckinova. rofl

Posting Freak

Poruka : 6734
Godina : 20

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 04.06.17 23:37

Stef wrote:

Taj nesrećnik može samo da dobija basrolove na nebitnim produkcijama ala TMC, ova Mia i sličnim boranijama.
rofl rofl rofl rofl

Ovo me je nasmejalo i vise nego sto je trebalo. Potpuno se slazem. Mada i ovo dvoje ce ka tad da ubodu neki hit, mislim nemoguce mi je da imaju sve fracasote

jovanmilic97
Senior member
Senior member

Poruka : 978

Back to top Go down

Post by Stef on 05.06.17 0:24

Teško. Nemaju oni ni harizme, ni lepote, ni bilošta što bi moglo da ih izvuče.
Mogu ne znam koje partnere da dobiju, hemija bi opet bila 0.

Nisu oni materijal za basrol, za njih je i uloga neke sluge/služavke prezahtevna.

Zato i nalaze sve ove neke nebitne produkcije koje nikad uspeha neće imati i čije serije mogu max 10 epizoda da se održe na ekranu baš zato jer kod njih i Bica i Đeljana dobiju basrol.

On je jadan toliki baksuz da se uvuče u exito total poput Kiralik Ask u drugoj sezoni pa serija propadne. naklon rofl Sve ostale serije flopovi sem Sulje gde je bio epizodista, al' opet nebitna stavka za uspeh serije.

Ona je imala sreću da dobije basrol u K/G, prva uloga pa basrol.
Sva onako kilava i nikakva je mogla da dobije ulogu preko neke veze, drugačije nikako.

Ali i to nije prošlo Bogzna kako wow, pogotovo ne u drugoj sezoni.
Da ne pričam da je ta serija propala u svim mogućim zemljama gde se emitovala. rofl

Što nisu nastavljali da ređaju basrolove na AY? Upravo jer nisu materijal za to.
Kod njih je tako, jednom dobiješ šansu iako si nebitan ali imaš jaku vezu i ćao.

Nisu jedini, tako su prošli i Vildan Atasever (Samanyolu), Sedef Avci (Menekse ile Halil), Yigit Ozsener i Nehir Erdogan (SON), Ilker Aksum (20 Dakika), Sinem Kobal i Hazar Erguclu (Analar ve Anneler).

To isto čeka i ove glavne iz Bu Sehir i Bana Sevmeyi Anlat.

Bursin i Dogulu se možda i izvuku pa opstanu na AY, ali ove dve što su im bile partnerke neće basrol na AY videti za života. Možda prođu ko ova nesrećna Oyku pa ih gurnu u neki fracasote tipa Kara Para Ask i to kao neku epizodnu ulogu. rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 07.06.17 0:27

Netlix ulaže sredstva u snimanje prve turske serije.

Netflix, the world’s leading entertainment network, continues its investment in international content with the announcement of its first original series from Turkey. Weaving a hero-driven action story with Ottoman and Turkish legend and history, the 10-episode series will be written and produced in Turkey and is expected to launch to Netflix members around the world in 2018.

The drama focuses on a young man who discovers that he has special powers. When dark forces that threaten to destroy Istanbul emerge, he must team up with a group of misfit friends to harness these powers to defend the city and all of mankind. The show will explore the rich cultural history of Istanbul and take the audience on a riveting journey into the heart of this magical city.

The series is produced for Netflix by Istanbul-based O3 Medya, with Onur Guvenatam as executive producer. The series will expand the broad offering of Turkish content currently available on Netflix, including licensed dramas such as Magnificent Century, Ezel and Lovebird that are already very popular with Netflix members around the world.

https://media.netflix.com/en/press-releases/netflix-announces-its-first-turkish-original-series

Snimanje kreće krajem godine, a emitovanje u drugoj polovini 2018. Za glavnu ulogu se pominje Çağatay Ulusoy. thumbup

Posting Freak

Poruka : 1942

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 09.06.17 23:45

Mnogo mi je drago za Cagataya. Retko ko ima toliko uspesnih serija kao on: Feriha, Medcezir i Icerde.

Nova serija na FOX-u Deli Gonul(Murat Unalmis i Tuvana Turkay u LJVN reunionu), uskoro.

jovanmilic97
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stef on 09.06.17 23:53

Caga prosto zna da vodi svoju karijeru. Počeo kao model, upustio se u glumačke vode, ulagao u sebe, napredovao glumački, birao dobre projekte i to mu se isplatilo.

Dolazak na AY mu je najbolji potez, a sada juri i na Netflix. Apsolutno zasluženo. aplauz

Ova Deli Gonul deluje dosadno.
Mada dobro, meni se smrkne samo kad se ovaj nesrećni Unalmis pojavi na ekranu. stars
Baciću bombu na Pastel. gaah Doveli Can-reisa da spasava onu nesrećnu Seni kimler aldi. horor
Sad moram da gledam cry nadam se da će to ukinuti pre nego se nakanim da počnem. rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 10.06.17 0:00

Najavili sezon finali za Istanbullu Gelin i Ask ve Mavi danas, ocekivano.

ATV poceo da gura Seni Kimler Aldi, 3 promoa u jednoj nedelji rofl

Ovo je meni takav tres da mozda i odgledam ako prezivi nekako stars

jovanmilic97
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stef on 10.06.17 0:05

Ma ja sam uhvatio nešto od prve epizode, video neku babu kako zapeva na nekom grobu, ugasio sam istog momenta. ninja Ali sad moram da gledam. sad

Nadam se da im ni Can neće pomoći i da će to za par boluma da svira fajront.
I onda da od septembra dvojac Esin Gok i Can Sinan radi cirkus ala OHB. jupi

Mada dobro, ima nade, i sa Canom prošle nedelje nisu uspeli da podignu rejting. rofl
I da, srećan mi 6.000 post. pocascen

Posting Freak

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 11.06.17 23:01

Pomalo sokantno, ali Kanal D je odustao od ukidanja Bodrum Masali, sezon finali sledece nedelje tj 42.epka.

Kanal D obnovio i ribut Adi Efsanea(Gokce Bahadir i onaj Erdal su napustili seriju) kao 2. sezonu i vraca se krajem jula.

Obnovljene serije: Arka Sokaklar, Bodrum Masali, Vatanim Sensin, Isimsizler, Adi Efsane, Soz, Fazilet Hanim ve Kizlari, Istanbullu Gelin, Coban Yildizi, Kalbimdeki Deniz, Savasci, Yeni Gelin, EDHO, Ask ve Mavi, Kirgin Cicekler

Letnje serije: Seni Kimler Aldi, Sevkat Yerimdar, Turk Mali

Zavrsava: Cesur ve Guzel, Bu Sehir, Icerde, Kara Sevda, Kosem.

Ne zna se nista za sada: Anne, No 309

jovanmilic97
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Markovic on 12.06.17 6:56

Bravo za Čagataja, zasluženo definitivno! On mi je jedan od najdražih i najboljih turskih glumaca.

Što se tiče obnovljenih serija, AS se neće nikada završiti, Soz, FHVK, IG, KD i EDHO zasluženo dobile zeleno svetlo za novu sezonu, a CY, YG i AVM su dosadne i negledljive, ali ove letnje serije su užasne, mada retko koja letnja me oduševljava. Osim toga, trebalo bi da se završi i "Anne" ovog meseca, a ako se ne završi, pa dobija novu sezonu, za mene biće završena, jer nema smisla i uprkos vrhunskoj glumačkoj ekipi počela je da se pogubi, a još gore što je Sinan tj. Serhat napustio.

PS. Stefe, čestitam na tome winky smile
Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 92 of 100 Previous  1 ... 47 ... 91, 92, 93 ... 96 ... 100  Next