EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Top 10

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Go down

Re: Top 10

Post by tlnovelas on 03.11.13 21:24

1. Pueblo Chico, Inferno Grande (1997)
2. Madres Egoistas (1992)
3. La Otra (2002)
4. Lazos de Amor (1995)
5. Te Sigo Amando (1997)
6. Rubi (2004)
7. Barrera De Amor (2005)
8. Amarte es mi Pecado (2004)
9. Maria Isabel (1997)
10. Mujeres Enganadas (1999) / La Casa en la playa (2000)

Ovo je moj TOP 10. Ima još nekoliko telenovela koje su jako dobre al nisu mogle da uđu na listu. Oduvek sam smatrao Televisu najkvalitetnijom što se telenovela tiče (bar u ono vreme sad nemam pojma). Možda samo par njih gotivim a da nisu iz Televise (Resistire, Pasion de gavilanes, La Mujer de judas, Kassandra i Llovisna). Sad sam baš gledao nešto prestao sam da gledam telenovele 2005/6. Zadnje su bile Amar sin limites, Barrera de amor, Contra viento y marea...Sad sam pokušavao dosta njih da gledam, par epizoda i ne ide. sad 
Jedino mi ovaj rimejk od Amor real izgleda dobro (i to najviše zbog sjajnog Alberta Estrelle koji je ponovo negativac posle dosta vremena) pa ćemo videti.

tlnovelas
Member
Member

Poruka : 251

Back to top Go down

Post by Angelita* on 28.11.13 20:51

1.Veo de Novia
2.Cuidado con el Angel
3.Rebelde
4.Amor Bravio
5.RBD la familia
6.Ask-i Memnu
7.Un Paso Adelante
8.Cuando me Enamoro
9.Triunfo del Amor
10.Abrázame Muy Fuerte
Angelita*
Member
Member

Poruka : 217

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 18.03.14 0:07

Kassandra
Esmeralda
O Clone
Pasion de Gavilanes
Caminhos das Indias
La Usurpadora
Cafe con aroma de mujer
Apuesta por un amor
Rubi
Amor Real

(nisam ih oznacila brojevima jer su mi sve podjednako omiljene i da mogu sve bi bile broj 1 po mom misljenju)

Member

Poruka : 369

Back to top Go down

Post by FanSte on 18.03.14 16:40

Najomiljenije serije ikada su mi Ezel i El Internado, ali nisu telenovele i ne mogu da ih svrstam u listu.

1. El Rostro de Analia - Koliko god bila dosadna u mnogim delovima i koliko god se nebuloza prožimalo kroz priču, ova serija je za mene bila nešto sasvim novo i atipično u svetu telenovela, tako da je na mene ostavila jak utisak i ostaće mi zauvek omiljena telenovela.  wub 

2. Rubi - Takođe je bila nešto novo i atipično za mene i takođe je ostavila jak utisak na mene, ali je ostala nedorečena (trebalo je da se snimi nastavak u kojem bi protagonista bila Fernanda koliko sam upućen)  i zbog toga sam prednost dao Analiji.

3. Entre el amor y el odio - Prva telenovela koju sam od prve do poslednje epizode gledao (gledao sam prethodno Esmeraldu i Rosalindu kako kad i gotovo ih se ne sećam uopšte jer sam bio previše mali). Frida i Marsijal su najviše zaslužni što se ova telenovela nalazi na 3. mestu. smile2

4. Alguien te mira - Ponekad dosadna, većinom zanimljiva. Misterija oko ubice na početku i njegova brutalnost (inače obožavam horore smile2) su doprineli da se ova telenovela nađe među mojim omiljenim.

5. Inocente de ti - Naivna ali veoma gledljiva telenovela. Ostala mi je u prelepom sećanju.

6. La Reina del Sur - Jako zanimljiva telenovela, puna akcije i obrta. Mada mi je poput Rubi ostala nekako nedorečena pa je eto to razlog što je nisam stavio na neku višu poziciju.

7. Al Diablo con los guapos - Prva komedija iz sveta telenovela koju sam gledao. Kraj jako tužan, ali realan i najoriginalniji kada su telenovele u pitanju.

8. Tierra de pasiones - Jako dobra telenovela. Fajtovi Marsije i Valerije me i dan danas oduševljavaju kad ih pogledam na YT-u. smile2

9. Marina - Klasična, ali lepo ispričana priča. Akapulko je dosta pozitivno uticao na celokupan utisak. smile2

10. Mariana de la noche - Druga telenovela po redu koju sam gledao pažljivo, otpočetka do kraja. Umeo je i Mehija nekada da dobro radi svoj posao.
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1834
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Xsica on 14.05.14 15:55

nije po redu osim prvog mjesta

-La hija del mariachi- najbolja sapunica koju sam pogledala, priča, humor, kemija među glavnim glumcima  wub 
- Pasion de gavilanes- Reyes, Elizondo i ekipa wub 
- Kraljica Juga- odlična kratka narko serija, sa twistevima i brzom i dinamičnom radnjom. Kate ii Cristina rasturaju
-Avenida Brasil- najdraža dosad Brazilska serija,isto odlični dialozi i likovi, naravno i Carmina koja mi je postala najbolja negativka ikad
- Yo soy Betty la Fea- kolumbijska orginal,humor extra ko i Armando Mendoza največi luđak kojeg moraš voljeti lol1 
- Por tu amor- televisina najdraža radi mog naj para Marco i Cielo :wub:malo netipična ljubavna priča, odlična gluma i prcanje sa jedne i druge strane, Spanička i Lisazo ko rođeni za ove uloge.
-La jula de oro- netipična televisina serija, pravi mali misterij di glavni protagonist vrti sve oko malog prsta, baš sam uživala.
- Corazon Salvaje(93) - odlična serija, Palomo wub 
- Sos Mi Vida- Naty, Facu i ekipa smile2 
-Padre Coraje/Lazos de Amor/Acapulco cuerpo y alma/Rubi/El cuerpo del deseo/Gitanas/La Mentira/Dona Barbara...

Member
Member

Poruka : 201

Back to top Go down

Post by Edith on 14.12.15 19:26

1. Pobre Diabla (2000)
2. O rei do gado (1996)
3. Força de um desejo (1999)
4. Laços de família (2000)
5. Amor gitano (1999)
6. La mujer de Judas (2002)
7. Pasion de gavilanes (2003)
8. Yo amo Paquita Gallego (1997)

Edith
Newbie
Newbie

Poruka : 2
Godina : 25

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 29.06.16 18:56

1.Resistire 2.Machos 3.La Heredera 4.Alondra 5.El Manantial 6.Lado a lado 7.Passion de Gavilanes 8.Amantes 9.Manana es para siempre 10.Alguien te mira

Ima ih još ali neka lista bude ovakva.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 481

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 29.06.16 19:12

1. Alguien te mira
2. Pasion
3. Mi pecado
4. La mujer de judas
5. Pasion de gavilanes
6. Mujer de madera
7. Mi corazon insiste
8. La madrastra
9. La mujer en el espejo
10. Yo soy Betty la fea

Mjesta od 2-5 su mi tu negdje ovako sam ih samo nasumično poredala smile2

Senior member

Poruka : 780

Back to top Go down

Post by Barbie on 29.06.16 21:08

1. Lazos de amor
2. Hombres de honor
3. Ricos y famosos
4. O Clone
5. Celebridade
6. Casi angeles 1
7. Kassandra
8. Terra nostra
9. Rebelde way
10. Kachorra
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1241

Back to top Go down

Post by Stef on 29.06.16 22:46

Kad se svi raspisaste, ajd' i ja.

- telenovele:

1. Pasión de Gavilanes
2. Te voy a enseñar a querer
3. Victoria
4. Terra nostra
5. Celebridade
6. Torre de Babel
7. Pobre Diabla (2000)
8. La Tormenta
9. Kassandra
10. Hombres de Honor

- španske dramske serije

1. Gran Reserva (najdraža serija)
2. Gran Hotel
3. Aqui no hay quien viva
4. Bienvenidos al Lolita
5. El Internado

- turske dramske serije:

1. Hanımın Çiftliği
2. Ezel
3. Öyle bir geçer Zaman ki
4. Son
5. Kayıp

Napomena: Postoji mogućnost izmena kod telenovela pošto gledam ove stare RTI serije, a i stari Globo ima potencijala za upadanje u TOP10. mrgreen

Kod TR i ESP serija nemam drugih favorita, pa zato samo 5.

Posting Freak

Poruka : 6944
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Back to top