EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Vuelve temprano

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Vuelve temprano

Post by nightspy on 07.01.14 17:08

Bas cu sada pogledati, puno vreme nisam nishta gledao a ovo bash izgleda zanimljivo.
Dali ce produziti da postavljaju ovde?

nightspy
Junior member
Junior member

Poruka : 52

Back to top Go down

Post by laki on 07.01.14 19:09

Amparo Noguera  naklon naklon naklon
Fantastična je. Da ne znam da je ovo serija, pomislio bih da njenu tragediju gledam uživo. Od trenutka kada shvati da joj je sin umro, svaka scena sa njom je odlična. Onaj prolaz pored policije, jecanje, susret posle sa kćerkom, odlazak u sinovljevu sobu pa čak mi je odlična u i onoj na izgled glupoj sceni sa jaknom. shock  naklon 
Naježio sam se, zaista.  nene 

naklon 

Ostalo, standardno. Tinejdžeri, alkohol, piće, "mine", droga, tajne.  hekla

BTW, nisam znao da je Amparo u braku sa M.Alonsom (Francisko ovde).  wow Kako je ta informacija meni promakla?!  lol1

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by jvsim on 07.01.14 20:48

Pogledao 1.epizodu.. Slazem se sa lakijem.Svaka scena sa Amparo je bila odlicna, ali i potresna.Ja ovo sigurno nastavljam da gledam. smile

Member
Member

Poruka : 265

Back to top Go down

Post by Sava on 07.01.14 21:21

Ja pogledao i deluje mi ok. Slažem se za Nogueru, žena zaista glumi da se naježiš.  naklon Kada se setim njenog lika u "Aliciji", sramota je što ta serija nije zvala po njenom liku.

Mana mi je što previše baca na "Elisu" i samo da ne ispadne copy-paste. Opet imamo inspektora (koji se valjda neće zagledati u Claru), decu koja imaju svoje tajne, srećan (?) brak, bliske prijatelje itd... Verovatno će sada svi redom biti osumnjičeni u nekom trenutku serije.

Ne znam da li ću pratiti, još mi je prerano da to odlučim, ali ću baciti pogled na prve epke svakako.

Ovaj Pedro Campos što igra druga od Nacha, je sin poznatog čileanskog glumca Cristiana Camposa i glumice Claudije di Girolamo. Video sam ga nešto malo o Gradiadosima, sasvim solidno glumi.

Posting Freak

Poruka : 1916

Back to top Go down

Post by Matko on 07.01.14 22:42

Da nije Noguera glavna, otpisao bih ovo odmah. Podigla je cjelokupni dojam o prvoj epizodi.

Serija bi mi vjerojatno bila super da je išla prije Elise. Ovako sve postaje već viđeno,  cesces pa mi je generalno dosadno bilo. No, vidjet ću još malo. Pretpostavljam da je za smrt odgovoran netko od likova, i da nije u pitanju osveta glavnoj jer se ko novinarka petlja u zeznute teme.

Senior member

Poruka : 767
Godina : 26

Back to top Go down

Post by nightspy on 08.01.14 9:53

Pogledao juce i serija je bash dobra, i slazem se da poseca bash puno sa Elisom ali ipak postoi tu neka mogucnost da se bash razlicnije razvija.
Glavna glumica razbija i je najbolji deo cele serije, ostatak ekipe bash prosecan ali gledljiv.
Trudicu se da ovo pratim redovno.
Koliko epizoda bi trebalo da ovo ima? Nadam se ne puno.

nightspy
Junior member
Junior member

Poruka : 52

Back to top Go down

Post by Matko on 08.01.14 15:47

I tako... Krajem 2. epizode stvara se prvi osumnjičenik. 90% radnje se svelo na tugovanje. Ne baš impresivno.zbun 

Mislim da u suštini nije toliko loše, koliko mi se trenutno ne da gledati ovaj tip serije i čekati na kapaljku dok se radnja pokrene. A stvarno se nadam da postoji neka puno veća priča u pozadini, inače promašaj čisti.

Pratit ću vaše komentare ako budete gledali dalje,  smile a ja ipak ostajem pri Fatimi i njenom lijepom mužu koje redovno pratim.  :caos:

Senior member

Poruka : 767
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.01.14 4:34

Odgledao prve dve epizode.

Mogu reći da mi se ovo svidja.

Praktično jedina mana je ta što previše vuče na Elisu. Ostalo je sve ok.

Ja ovo nastavljam. I onako je većina onoga što se snima u poslednje vreme rimejk. Zato ću zanemariti što liči na ELisu. Ovde bar ne znamo ko stoji iza svega ni šta će dalje biti. Mislim sigurno će većina likova kad tad biti osumnjičeni, tako to biva u ovakvim serijama.

Ja za sada ne bih znao ko ga je ubio.

I ponovo bih pohvalio Amparo. Nek nauče pojedine glumačke "dive" da nije sve u šminki i dobrom izgledu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10451

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.01.14 22:41

Gleda li neko ovo?

Ja se ubio tražeći 5. epizodu, a onda se setim da se čileanske emituju pon-čet...  rofl 

Meni je za sada sasvim ok.

Za razliku od njihovih ostalih misterija, svidja mi se što je ovde bar za sada sve palo na klince. Nekako oni tu najviše mute i lažu, dok se stariji za sada drže po strani.

Eto na kraju 4. epizode smo saznali da Pablo i Gabriel trguju drogom.

Ova što glumi Isidoru mi je baš lepa i simpatična, nekako me podseća na Mene Swett.  aw 

Baš me zanima ko je sledeći na koga će pasti sumnja. Ja i dalje nemam predstavu ko je mogao da ga ubije. Ne znam zašto ali čini mi se da bi devojke mogle biti umešane u to, ona najmladja sestra je nekako previše po strani.

Sve u svemu svidja mi se tako da nastavljam sa gledanjem.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10451

Back to top Go down

Post by jvsim on 12.01.14 22:46

Pratim i ja, nema sta mnogo da komentarisem.Odgledao sam prvih 4 epizoda.Slazem se sa tobom Milose oko najmladje sestre.Nastavljam da gledam dalje.

Member
Member

Poruka : 265

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics