EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Tajne

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Tajne

Post by Franko on 16.09.13 20:50

Lajkam very much sve dosad viđeno. cool blush blush 

La fiscal de hierro - 40/80
Las estrellas - 85/150
Mi marido tiene familia - 84/100
Tempo de amar - 12/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2149
Godina : 29

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 16.09.13 21:14

Veoma mi se dopala 1.epizoda, vjerovatno ću nastaviti da gledam, super je.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Matko on 16.09.13 21:32

Klasična 1. epizoda. Malo sadašnjosti, malo flashbackova, upoznavanje likova etc. Zadovoljavajuće.

Gluma ok. smile  Glavna glumica (s obzirom da mi je nepoznata dosad) također. Jedino su grozno iskakali oni sporedni, tipa socijalne radnice, zvizd onog čuvara u zatvoru i sličnih. Al ajde.

Pajićki će leć ova uloga, vidi se. Ova što glumi njihovu razmaženu kćerkicu je isto dobra.

Dosta slow motiona, ali kamera i montaža su izvrsno odrađene. Pogotovo dijelovi iz prošlosti. Boje thumbup 

Lijepa špica i naslovna pjesma, premda je još nije bilo.

Gledat će se kad se stigne!

Senior member

Poruka : 767
Godina : 27

Back to top Go down

Post by laki on 18.09.13 20:56

Meni se ovo dopada. mrgreen 
Super mi je i termin na ATV, oko pola 18.
Ništa posebno zapleti, viđeno uglavnom sve, ali domaće. lol1 
Ksenija "Brigitica" blush naklon Obožavam tu ženu.

Špica je odlična. wow naklon naklon naklon Efekti (boje) koje su korišćeni za flešbekove su odlični. To mi se dopada jako.

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 19.09.13 0:17

Počeo sam da pratim i nisam se razočarao. Mogu reći da zasad izgleda sasvim pristojno. smile 

Jelena u ovim dosad 3 epizoda je bila izvrsna, aw  glavni razlog što planiram pratiti dalje (ako naravno radnja bude dobra). Mada joj se skopski akcenat baš primećuje, a i primetio sam da i ne može baš da razlikuje "č" i "ć". lol1 U tandemu sa Filipom Juričić funkcioniraju super, a i on je takođe odličan.

Ksenija Pajić obećava puno kako negativka, uloga joj baš leži. thumbup Njena kćer nije mi iritantna, sasvim je OK.

Jedino neke sporedne likove nisu mi legli, ali šta je tu je.

Zapleti jesu uglavnom viđeni, ali plus je što nisu utrpali svih mogućih sapunjarski klišeja. Priča iz prošlosti mi se dopala, dobro su uradili boje u flashbackovi, ali malo su preterali sa timr, kao i sa slowmotion efektima i nepotrebnih instrumentala u nekim scenama. Ali evo od treću epizodu (valjda) su završili sa tim flashbackova.

Pohvale za špicu. thumbsup
DarkAngel
Member
Member

Poruka : 279
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.09.13 0:32

Jel ima negde online ili za download?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10717

Back to top Go down

Post by laki on 19.09.13 16:28

Online ima na RTL sada, ali je potrebna hrvatska IP adresa. Ja sam tu skinuo prvu epizodu, da bi odgledao prvih 15tak minuta koje sam propustio na ATV. Nisam znao da epizode traju po više od 60 minuta (bar trenutno), pa na pomenutoj tv počinje u 17:30, umesto u 18h kao što su najavljivali. roll

Uvodna špica naklon 

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 19.09.13 16:44

Kako je meni ova serija odlična naklon aw Zora je u poređenju sa Tajnama crtani film, i to dosadan crtani film!

Pogledao sam sve tri emitovane epizode i nemam većih zamerki. Sve mi je super. Međutim, najjači utisak na mene je ostavila žena koja glumi Juliju Šeper, nađoh da se zove Linda Begonja. Mada mislim da je to do lika Julije. smile2 Ostatak glumačke postave mi je isto super, ni na koga nemam zamerku. Mada bih (nakon Julije, naravno) izdvojio Brigitu. Ksenija BLISTA shock naklon

Dopada mi se i fora sa zakopanim blagom, lepo je urađeno, posebno onaj flešbek u prvoj epizodi (mislim da je prva) kad seljaci upadaju u kuću Šeperovih.

I super mi je što u startu postoji misterija, tj. više njih. Da li je Ivan stvarno ubio Juliju? I gde je Josip? Tj. šta mu se desilo? Blago je očigledno kod Ivana, pošto je rekao Brigiti da ono ostaje za golf terene.

Jedino mi Marina nije najjasnija. Ok, nije se postavila kao plačljivica (što je ogroman plus), ali isto tako mislim da je u pojedinim momentima preblaga. Ako je kuća koja je srušena pripadala Josipu, onda bi ona trebalo da je naslednica, ne? Jer Josip je verovatno proglašen mrtvim, s obzirom na to da je "nestao" pre 17 godina. odlepio A ona dođe, čuje da je kuća srušena i ODE uz konstataciju da nije ni trebalo da traži pomoć od strica. facepalm 

U svakom slučaju nastavljam gledanje, mislim da serija stvarno ima potencijala. jupi 

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2951
Godina : 27

Back to top Go down

Post by laki on 19.09.13 17:16

Stefan wrote:Međutim, najjači utisak na mene je ostavila žena koja glumi Juliju Šeper, nađoh da se zove Linda Begonja. Mada mislim da je to do lika Julije. smile2 
O, da. cool 
Scena kad Nikolin otac od Brigite saznaje da Julija ima aferu sa Ivanom. naklon lol1 
"Brigitice rofl , sve sam očekivao ali da ti slušaš seoske tračeve ... "

Odlična mi je scena kad Julija upozna Ivana. naklon naklon "O, da vaš otac je ubio mog". Onako, hladna i genijalna. smile2 Nešto predosećam da je zapravo Brigitica ubila Juliju, ali to ćemo verovatno saznati tek u 149. epizodi. lol1

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 19.09.13 17:43

Serija ima 120, tako da bar 20 epizoda prije. rofl 

Al da, serija je odlična. cool 

La fiscal de hierro - 40/80
Las estrellas - 85/150
Mi marido tiene familia - 84/100