EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Tajne

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Tajne

Post by Matko on 04.02.14 22:25

Kakvo je ovo sad tulavo spajanje Marine i Roberta? gaah 

Valentinino ucjenjivanje Brižit sa snimkom  raspa Šamarčina i po  raspa 

Filip  povraca Neka ga majka dovede u red.

Nikola  tuzni

Prilagodili su uvodnu špicu. Više nema Ivana i Nene, ubacili Valentinu i Ladu. Lijepo da paze na takve stvari. Massimovoj stvari inače ni traga. Pojavila se dosad kao instrumental u par random scena i to je to.

Senior member

Poruka : 767
Godina : 27

Back to top Go down

Post by laki on 08.02.14 2:13

Aleksandar Srećković je novi negativac u seriji ‘Tajne’

Da je Vilin dol, mjesto, iz dramske serije ‘Tajne’, RTL Televizije, prepun šarolikih likova, znaju svi koji prate ovu popularnu seriju, a priču će dodatno rasplamsati, i unijeti razdor među stanovnike Vilin dola, novi negativac Damjan, kojeg će utjeloviti poznati srpski glumac Aleksandar Srećković – Kubura.

Crnokosi Damjan, novo je lice dramske serije ‘Tajne’, a osim što je markantan, ima ‘uspješnu’ zločinačku karijeru! Damjan dolazi u Vilin dol ne bi li pronašao svoju mamu Ankicu i kako bi naplatio njezine dugove. Uz to, Damjan je bio tajni Valentinin ljubavnik, no kad je shvatila koliko je Damjan opasan, Valentina  je pobjegla od njega i Ankice s ukradenim novcem.

Sada kada je stigao u Vilin dol, iskoristit će svaku situaciju ne bi li izvukao što više novaca od Franića i Petrića, a na njegovom putu, naći će se i naivna i lakoma Barbara. Hoće li Damjan svoje planove provesti dokraja, gledatelji će moći vidjeti, od 11. veljače, kada će se Damjan prvi put pojaviti na malim ekranima.
Glumac Aleksandar Srećković, zvan Kubura, rođen je u Beogradu 30. travnja 1973. godine, a ovo mu nije prvo pojavljivanje u hrvatskim serijama. Aleksandar je tako glumio i u ‘Ponosu Ratkajevih’, te ‘Pod sretnom zvijezdom’. Studirao je glumu na Fakultetu dramskih umjetnosti u Beogradu, a osim što je glumio u televizijskim serijama poput ‘Vratit će se rode’, glumio je i u filmovima poput ‘Montevideo, bog te video’, ‘Točkovi’, te mnogim drugima.

Damjan u Vilin dolu, od 11. veljače, samo u ‘Tajnama’.

metoxx.com.hr

edit:
Inače, video sam na fb da su završili snimanja. Ukupno će biti 140 epizoda; taman tamo do kraja sezone, do sredine maja.  smile2 

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Franko on 08.02.14 14:09

Da, imaju super gledanost. Veću od Ruže vjetrova.

La fiscal de hierro - 40/80
Las estrellas - 85/150
Mi marido tiene familia - 84/100
Tempo de amar - 12/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2149
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Matko on 12.02.14 0:21

Eto pojavio se i on.

Barbara došla čistit krčmu kad joj je Brigita rekla da se primi metle rofl 

Konačno malo razuma i od Filipa roll 

Višnja rastura  naklon 

Senior member

Back to top Go down

Post by Matko on 19.02.14 23:27

Brižit podmeće ubojstvo drugima, pa podmetnu i njoj.  mrgreen Super epizoda.

Barbie / Iduća epizoda: Ubila si tatu. Znam da si ga ubila! aplauz Sad me zanima kako će se Brižit izvući od Damjana.

Valentina je čisto genijalno zlo. Mrtva hladna na sve.

Senior member

Back to top Go down

Post by Matko on 02.04.14 21:49

115 epizoda i otkrila se glavna tajna.

...

Odlični su. Odlični!

Senior member

Back to top Go down

Post by Stefan on 02.04.14 22:00

Idem da se sklupčam u kupatilu i plačem.  cry Do sad sam vešto izbegavao spojlere i sad na fb objave baš taj klip i naziv mi naravno upadne u oči.  cry 

Ah well, nema veze, svakako ću pogledati seriju.  jupi

@Matko, hvala i ovde za epke. ziveli  

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2951

Back to top Go down

Post by Matko on 02.04.14 22:23

Stefan wrote:Idem da se sklupčam u kupatilu i plačem.  cry Do sad sam vešto izbegavao spojlere i sad na fb objave baš taj klip i naziv mi naravno upadne u oči.  cry 
Baš si razmišljam dal da stavljam ovdje i naglasim spoiler, jer znam da nisi još gledao. Jbga da, malo kvari dojam, ali bez obzira na to - isplati se gledati.

@Matko, hvala i ovde za epke. ziveli  
 thumbup 

Senior member

Back to top Go down

Post by Matko on 16.05.14 21:36

Završilo se ovo.

Očekivano više-manje sve, pa zadnja epizoda i nije bila nešto uzbudljiva. Očekivao sam više drame.

Filip je isplivao kao važniji lik u zadnjem periodu serije i mogli su više napetosti napraviti s njim i Valentinom. Koja je, usput rečeno, imala kraj kao da je nebitan lik.  roll 

Barbara i scene s Brigitom u zatvoru su zapravo najbolji dio epizode. Nisam očekivao da će Barbi ostati nepopustljiva.  smile 

Od Massimove pjesme ništa, čak ni na kraju. roll 

Mogli su napravit napetost i nekakvu dinamiku do samog kraja jer su imali materijala sa likovima i pričama, kad ono ćorak. Ali ipak, jedna od boljih hr serija bez sumnje.

Senior member

Back to top Go down

Post by Barbie on 27.06.14 21:15

Ovo je definitivno najbolja hrvatska serija. Kvalitetna i gledliva drama kad se radi o hrvatske standarde za vakve serije.

Prica je solidna, radnja je spora al vrlo interesantna, likove i lokacije su tople. Sve na svemu, mnogo dobra serija.

Jelena (Marina) i Filip (Daniel) su odlicni. Ona me malo zivcirala zbog to sto je bila ligava na pocetku, al vec sam navikla i bas mi je super. Mnogo su slatki s Daniel.

Brigita i Barbara  smile2  Najinteresantni. Nadam se da bice dobre stvari s njih dve, obecavaju, vec su pocli s ubojstva nevini ljudi, ucene, krade, namestalje itd. Tako da nadam se da bice ovakve i dalje, cak i gori.

Ivan mi je najslaba karika zasad, i ona gazdarica kafane. Dzoni je ok, al jos je stegnut kao i glumica koja tumaci Barbara, al oboje imaju potencijala i karizmu.
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1227

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics