EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Corazón valiente

Page 18 of 21 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Corazón valiente

Post by Hierro on 04.02.14 0:33

Ufff, kakva 137. epizoda!  naklon Pogledajte Landetu u ovakvom izdanju, ja sam crko od smeha.  rofl 

Udje on u Estebanov auto, a ovaj ceka Claru. I tako sa perikom kaze "Sorpresa, no soy Clara" onako piskavim glasom.  rofl rofl Sad ce verovatno Bernardo da ga ubije.
U prethodnim epizodama Fernanda je uz Bernardovu pomoc pobegla iz ludnica i svi sada misle da je mrtva. Takodje ima i novo ime Victoria. smile
Samantha je izgleda trudna. Fabiola je otisla u vojsku. S druge strane konacno da se i svemogucem Miguelu nesto desi. Pronasao ga je Ringo(koji je ujedno Verdugova desna ruka) i sad su ga vezali u nekom skladistu i bicuju ga i Ringo ga stalno pece necim.  mellow 

E onda dolazi DEA i izbija pucnjava i neko govori Miguel Valdez kad ono to lik kog glumi Gregorio Pernia.  blink Sad mi nije jasno jel to El Verdugo ili neko drugi.  blink 

Inace Emma i Pablo su napustili seriju izgleda, J.Marcos se cuje sa njima samo preko telefona i sada zive u Spaniji.
Od 134. epizode je pocela da se pusta ova entrada koja je po meni jedna od najboljih uz jednu od najboljih pesama koju sam ikad cuo u serijama.  naklon 
http://www.youtube.com/watch?v=dOKIsSSwOfw
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1667
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.02.14 0:58

Inace Emma i Pablo su napustili seriju izgleda

Jesu. Neće se više pojavljivati. Nisam siguran, ali čini mi se da sam čitao da se pojavljuju u poslednjoj epizodi. Al kažem nisam siguran.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10367

Back to top Go down

Post by Hierro on 04.02.14 14:19

Veoma dobra i 138. epizoda kao i sve ostale. smile Novi imidz Fernande del Castillo. smile2

Meni Fernanda u ovakvom izdanju izgleda kao tranvestit.  rofl 

I vec je htela da upuca Juana Marcosa pre nego sto je Bernardo odvede u Kolumbiju da upozna Verduga.  rofl Pucala je na Lauru i Juan Marcosa, a ovo dvoje se ljubili u kolima ispred njegove kuce.

Bernardo je ubio Estebana u kolima i sad policija misli da je Clara odgovorna za ubistvo. A Bernardov pogled kada je spalio periku.  naklon 

Na kraju epizode Bernardo odvodi Fernandu da upozna Verduga, medjutim on nosi masku i ona kaze:"Steta, dosla sam da vidim lice famoznog Verduga, ali on nosi masku".  cool 
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 07.02.14 0:52

Ubio Verdugo Alejandru. sad Glumica koja ju je glumila je  wub 
Potom su je isecenu u kutiji poslali Miguelu u Los Angelesu.  blink Verdugo se polako zaljubljuje u Fabiolu. Samo ne znam na koju foru je on uspeo da bude i DEA agent i tako opasan mafijas.  glare 
Danas u toku danas sam odgledao 143. i 144. epizodu. smile
Gustavo zeli dete sa Angelom, a ona nece. Samanthi se pojavio neki Gael, njen bivsi decko koji sad radi sa Willijem, a Willyjeve scene ljubomore.  rofl Definitivno najbolja uloga Fabiana Riosa.
Laura i Juan Marcos  rofl Njih dvoje u nekom hotelu i ona hoce nesto da mu prizna i pojavljuje se sexy obucena i govori mu da voli sadomazo i da voli da bude robinje i da zeli da je bicuje, a Juan Marcos onako zacudjeno gleda.  rofl

Posle je Juan Marcos zamisljao kako Gustavo takodje bicuje Angelu. rofl   rofl 

Za kraj ostavljam jos jednu sliku gde mi Fernanda jako lici na tranvestita! smile2

I jos samo nesto, svaka cast onom ko cita moje postove u vezi "Corazon valiente".  mrgreen 
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 11.02.14 17:45

Davno sam ostavio neki komentar.  lol1 Danas sam pogledao 152. epizodu i za ovih 10-ak epizoda koje nisam komentarisao se bas svasta izdogadjalo. smile
Verdugo je oteo Fabiolu i pokazao joj svoje pravo lice, medjutim ona je pobegla nekako. Miguel upucao Ringa i sad je ovaj u kriticnom stanju i pod nazorom policije. Miguel je svemoguc, malo su preterali sa njim. smile2
Pravi roditelji Jessice su Verdugo i Laura, a ne Telma i Victor. I sada Jessica trebala da preda Verduga policija, medjutim prevarila je policiju i otisla sa svojim tatom. smile
Fernandu bas malo pokazuju u poslenje vreme, ima mozda 2-3 scene po epizodi sa njom. sad Nadam se da ce joj povecati minutazu.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 15.02.14 0:17

Fernanda del Castillo  naklon Najjaca negativka ikada ubedljivo! Bas mi se svidja nacin na koji prica, kako se ponasa i sve!  winky 
Bio Ofelijin rodjendan(a Ofelia mrtva) i ona se dogovori sa Bernardom da ubiju Gustava(posto je on ubio Ofeliju) i da to bude Ofelijin rodjendanski poklon.  rofl Medjutim, placene ubice su omanule, Gustavo je preziveo, jedino je bio teze ranjen. smile
Danas sam pogledao 156. i 157. epizodu, pogotovo je ova druga bila maestralna! smile
Fernanda navodno ubila Juan Marcosa koji je dosao u Kolumbiju i dala Angeli posudu u kojoj se nalazi Juan Marcosov pepeo. Sada svi misle da je JM mrtav, a Fernanda ga ustvari drzi u nekoj posebnoj sobi u Verdugovoj vili. smile
Verdugo pronasao Miguela i sad se njih dvojica tuku do iznemoglosti pred Fernandom i Verdugovim ljudima. A tuca je  naklon 
Fabiola ratuje u Afganistanu!  surprise No sada ju je Verdugo pozvao da se vrati u Kolumbiju kako bi "spasila" Miguela.
U pretodnih par epizoda se ama bas svasta izdogadjalo, ali da izdvojim ono najbitnije.
Bernardo ubio Thelmu po Verdugovom naredjenju, Clara rekla Samanthi daje Bernardita njena i Willijeva kcerka, a potom Samantha dozivela saobracajnu nezgodu i mesec dana bila u komi. Takodje rodila je decaka kom su dali ime Valentin. smile
Miguel i Fabiola su nekoliko prethodnih epizoda proveli u Argentini itd...

U poslednje vreme sve vise i vise scena ima u Kolumbiji, nego u Los Angelesu zbog Verduga, Fernande i ostalih. Bas sam se iznenadio kad sam video da se radnja prosirila cak i u Afganistan!  winky
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 19.02.14 0:20

Upravo sam pogledao 164. epizodu i prosto mi je neverovatno kako su dopustili na Telemundu da se emituje u 21h, posto ima mnogo nasilja, slobodnih scena i svega jos! smile

Miguel Valdez vise nije toliko svemoguc! Neverovatno je sta mu rade. Bio je zarobljen na Verdugovom imanju, terali su ga da nosi neki teret u dvoristu i da gleda kako Verdugo ljubi Fabiolu. Sad je uhapsen jer su mu smestili da je neki Jesus Matamoros "El Mesias"(tog lika inace glumi Miguel Varoni). smile2
Fabiola je trudna, ali verovatno ce izgubiti bebu. Camilo i Clara u tajnoj vezi, medjutim otkriveni su i sad Bernardo hoce da posalje Camila kod Verduga posto i dalje misli da je Camilo ustvari Luis. smile
Angela konacno saznala da je Juan Marcos ziv. I on je svasta preziveo u Kolumbiji, ujed zmije, Fernanda mu je isekla lice malo itd... smile
Ko god ode u Kolumbiju bude zarobljen u Verdugovoj palati. smile2 Sada je Gustavo zarobljen, a pre toga su bili Miguel,Fabiola,Juan Marcos, malo Angela i jos neki manje bitni likovi.
165 epizoda je najavljena spektakularno, posto se emitovala na Telemundu za Halloween, ali to gledam sutra. smile Trudim se da gledam sto manje epizoda dnevno(2 max) da bih sto duze gledao, jer tesko da cu pronaci adekvatnu zamenu za ovakvu seriju. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 20.02.14 0:33

I nije bila tako horor ova Halloween(165.) epizoda kao sto su najavljivali.  lol1 
Sada je i Camilo u zatvoru u Kolumbiji kod Migela, i njega optuzuju za neki potpuno drugi identitet. A Bernardo jos uvek misli da je to Luis Martinez. smile
Angela i Juan Marcos se konacno pomirili, posle mnogo vremena! Fabiola i Verdugo bili u Parizu par dana, Fabiola tamo pokusala da se ubije, a sada treba da se vencaju.
Mala Genesis je meni najbolje dete koje sam ikada video u serijama, sjajno iznosi ovu ulogu. smile
Fernanda silovala Gustava.  rofl  I sada sad je naredila Ringu i ostalima da ga ostave u sumi i rekla mu je da se nada da ce ga nekad videti zivog ili kao duha. smile2

Zaboravio sam napisati jos pre sta je Verdugo rekao Fabioli. Pricali nesto o njenom telu i kaze on:"Aqui en Colombia dicen que SIN SENOS NO HAY PARAISO".  plez 
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 25.02.14 0:46

Pojavila se Yvonne Matamoros, La Nina bonita de narco trafico. smile Sada su se Miguel,Gustavo,Camilo i Clara udruzili sa njom i sada ratuju protiv Verduga,Fernande,Bernarda i ostalih. Miguel se sada predstavlja kao Jesus Matamoros"El Mesias", no niko ne zna da je pravi "El Mesias" ziv ustvari!
Upravo sam pogledao 171. epizodu. Fabiola je trudna sa Miguelom, medjutim Verdugo ju je ubedio da ceka njegovo dete. Fernanda se vratila u Los Angeles i sada spreman neku osvetu Juan Marcosu, ali ovaj put bez ubistava.  rofl  Pre toga je saznala da Nora nije njena prava majka.
Willy  rofl Sada ima neku ideju u glavi i zeli da on i Samantha odu na selo i da proizvode mleko, da zive zdravim zivotom itd, a Samanthi se ta ideja ne svidja. smile2
Zapalo mi za oko da se skoro u svakoj epizodi neko sa nekim posexa... smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 28.02.14 0:08

Evo odakle Chascasu ideja za ono "Un poco explosivo".  rofl 
Fernanda otela Juan Marcosa i "opremila" ga bombom na nekoj obali. Angela,Samantha,Laura i policija su ga pronasli, medjutim preostao je jos 1 minut i bomba treba da eksplodira, a Samantha nije uspela da deaktivira bombu.  blink 
Samanthin i Willijev sin u bolnici posto je slucajno upucan, metak je bio namenjen Samanthi. Za sve to je kriv jedan od Verdugovih ljudi, Canario, koji je hteo Angeli da se osveti posto mu je ona ubila brata-El Turcana. Fabiola treba da se porodi.
Izgleda ce Miguel i Verdugo uskoro na dvoboj, jedan na jedan!  naklon 
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 18 of 21 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next