EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Corazón valiente

Page 19 of 21 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Corazón valiente

Post by ely_20 on 28.02.14 13:54

Da oni ce u dvoboj,i bice obadvojica ranjeni. Ali Verdugo je pre toga smislio da ako bude ranjen da Ringo kaže da je mrtav. Vidjeceš na kraju Verdugo ce postati profesor u Italiji ja msm  plez 

ely_20
Junior member
Junior member

Poruka : 63

Back to top Go down

Post by Hierro on 03.03.14 0:22

Pred kraj 176. epizode svi su se okupili na dvoboju i Miguel i Verdugo treba samo da se upucaju. Meni su te scene odlicne, najezio sam se!
Verdugo  naklon U ovoj epizodi je saznao da mu je Rosario prava majka i u pocetku nije prihvatio dobro tu vest, a kasnije je odrzao dijalog sa Rosario pred Ringom,Laurom,Jessicom,Fernandom i Fabiolom. Cak su njegove reci dirnule i Fernandu koja je pustila suzu.  rofl 
Bernardo nasao nekog doktora koji treba da operise Nicolasa i sad ga Samantha i Willy psihicki spremaju za operaciju i daju mu podrsku.
U avance za 177. epizodu se pojavljuje pravi Jesus Matamoros, kog glumi Miguel Varoni. smile

Sad sam bas nesto razmisljao i Gregorio Pernia je glumio u sve 3 moje omiljene serije-"Corazon valiente", "Ojo por ojo" i "Sin senos no hay paraiso".
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1656
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Hierro on 04.03.14 0:32

Umro je Verdugo! sad Mnogo sam ga gotivio pored svega. U sustini je on bio dobar covek, samo ga je zivot naterao da postane ono sto je postao. sad
Bas mi je zao njegove cerke Jessice, mnogo ga je volela. Ringo,Fernanda,Laura,Rosario,Fabiola takodje zale za Verdugom. Mislim da ce sada Fabioli biti mnogo teze kad nema Verduga jer je on imao razumevanja sa njom i stalno je brinuo o njoj. Sada Fernanda i Ringo treba da se brinu o Fabioli.
Miguel  besan Previse je! I ovaj dvoboj je preziveo plus je ubio Verduga. Nadam se da ce mu Fernanda,Bernardo i Ringo zagorcati zivot do kraja serije.
I dok je Verdugovo telo plutalo po reci u kovcegu, Ringo je spazio ribarski camac, a u tom camcu ni manje ni vise nego pravi Jesus Matamoros!

Sto se ovih u Los Angelesu tice, jos uvek je u toku Nicolasova operacija tako da su skoro svi u bolnici i iscekuju rezultate. Juan Marcos je dobio da brani neku zenu na sudu koja je poubijala mnogo ljudi i uporedio ju je sa Fernandom. smile

Za kraj ostavljam ovo. smile

Kakva moc.  naklon Bas mi se svidelo kako je proklinjala Miguela kada je saznala da je Verdugo mrtav.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 07.03.14 23:35

Bogami, lose ce da se provede Camilo.  blink Uhvatio ga je Bernardo posle dosta vremena, ali jos uvek nece da ga ubije. Verovatno ce preko Camila doci i do Clare.
A sto je rekao Camilu:"Ovo ti se desava kad pogledas tudju zenu".  rofl 
Nadam se da nece ubiti Camila, jer mi je bas gotivan lik. Stigao ja do 184. epizode(jos samo 22 do kraja).
Verovali ili ne, ali u prethodnih par epizoda gotovo cela glumacka postava je bila u Kolumbiji(iako se radnja od pocetka odvija u Los Angelesu). smile2 Jedino je Nora sa decom bila u LA.
Bernardo je pokusao da ubije Samanthu, medjutim spasao ju je Jesus. Jesusov lik je odlican! Inace, Jesusu se svidela Samantha. Willy ne oprasta Samanthi sto je otisla u Kolumbiju i sada zeli da je ostavi.
Juan Marcos izgleda ima tumor.  mellow Zaprosio je Angelu i ona je pristala da se uda za njega. Fernanda i Ringo su u vezi, ona se kao promenila i nece vise dirati Juan Marcosa i Angelu. smile2
Miguel saznao da je Fabiolina cerka ustvari njegova. Nesto kasnije je Jesus dopustio Fabioli da ode sa Miguelom. Sada su pod istim krovom Yvonne i Fabiola, bice svega do kraja. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 11.03.14 23:58

187. epizoda je bila odlicna, upravo sam je pogledao. smile

Bernardo je konacno pronasao Camila i Claru i sada hoce on i Fernanda da ih obese. Medjutim, Miguel i Yvonne su oteli Bernardovo kumce Rodriga. Posle su ugovorili sastanak i Camilo i Clara su bili predati Miguelu, a Rodrigo Bernardu.

Fernanda htela da iskoristi priliku i da ubije Miguela tokom "predaje", ali ju je Ringo sprecio u tome. Ringo je bas zaljubljen u Fernandu, brine se o njoj, stalno joj govori lepe reci itd. smile
U ovoj epizodi je Fernanda saznala da je Ofelijina cerka i da je u stvari plod incesta. Bas mi je bilo nekako zao kad joj je Bernardo to saopstio.  sad 
Ali njena izjava kada je rekla da je ona zbog svega sto joj je zivot napravio reinkranacija djavola na zemlji.  naklon 
Juan Marcos krije od Angele i od svih da ima tumor i sada je otisao u San Francisco na neki pregled. Willy i Samantha se i dalje svadjaju. Varonijev lik je prejak  rofl 
Na kraju epizode Yvonne placa nekim ljudima da kidnapuju Fabiolinu i Miguelovu cerku. Kad se Fabiola probudi njene cerke nema u sobi.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 17.03.14 11:14

Kako Adriana Fonseca izgleda mocno ovde!  naklon 
Usao ja u ultimas semanas, trenutno sam na 193/206. Iako sam prvobitno planirao da odgledam gran final za moj rodjendan, necu stici zbog nedostatka vremena. smile
Yvonne je otela Miguelovu i Fabiolinu cerku, medjutim sad je mala Alma kod Jesusa. Samantha je sad telohraniteljka Jesusa Matamorosa, ali joj se on predstavlja kao neki dr.Montoya koji se bavi istrazivanjem.  rofl Varoni  naklon Willy misli da su Samantha i Jesus ljubavnici i njih dvoje vise nisu u vezi.
Otkrilo se da je inspektor Duval korumpiran i da je radio za Verduga i da sada radi za Jesusa Matamorosa. Duval je pokusao da ubije Lauru, ali ju je Juan Marcos spasao i na sada je Duval u kriticnom stanju.
Fernanda je bila u zatvoru tamo u selu u Kolumbiji, ali su je seljaci i Ringo izbavili. I sada ona hoce svima da pokloni kompjutere i televizore u znak zahvalnosti.  lol1 
Otkad je pojavio Jesus Bernardo ima sve manje prostora.
Jos samo 14 epizoda do kraja, mnogo ce mi faliti ovo kad zavrsim sa gledanjem.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 23.03.14 11:58

197/206, usao sam u ULTIMOS CAPITULOS!
Fernanda  naklon Ona i Ringo su oteli Juana Marcosa i ona mu obecala da ce mu vratiti bogatstvo koje mu je uzela kako bi on pokusao da se izleci od tumora. I onda kazu da Fernanda del Castillo nema srce. smile
Yvonne otela Miguela posto on sada radi za policiju i hoce da mu "naplati" izdaju. Istetovirala mu je njeno ime na grudima.  rofl Willy kresnuo Samanthu i ona kaze kao napokon da su se izgladile stvari izmedju nas, a on kaze da njemu ovo nista nije znacilo(u fazonu hteo sam samo da te kresnem). Posle ona otisla kod Jesusa i rekla mu da je muz tretira kao prostitutku i da ce se ona sada i ponasati kao prostitutka.  blink 
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 24.03.14 23:51

Neko mi je trazio da vidi Aylin Mujica kao baba mrazicu, pa evo konacno te epizode.  rofl 

I posto su sada u seriji u toku Bozicni i Novogodisnji praznici evo Bozicnog poklona za Ringa.  rofl 

Upravo sam pogledao 199. epizodu za laku noc. smile Yvonne ubila Bernardovog necaka Rodriga. To je uradila da bi se osvetila Bernardu koji je prvo pokusao da ubije Miguela. Miguel i dalje zeli da pomogne policiji da uhvate Yvonne, ali trazi da je ne ubiju posto navodno ona nosi njegovo dete. Sada se i Fabiola ponudila da pomogne.
Juan Marcos i dalje ne govori Angeli za tumor. Jesus iscenirao pokusaj ubistva i tako opet privukao Samanthu i ona mu je opet postala telohraniteljka. smile
Na kraju epizode Juan Marcos,Laura,Angela i Gustavo izvode decu u neki park gde je deda Mraz i mala Genesis odlazi kod deda Mraza i za Novu godinu trazi da Juan Marcos i Angela budu zajedno, a u deda Mraza se u stvari maskirala Fernanda.  rofl 

Jos samo da dodam da ovo tokom cele serije jos vise ulepsava epizode. smile2
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 28.03.14 23:19

Jos samo 2 epizode do kraja!  sad Tako ne cekam kraj, jako sam navikao na ovu seriju, kontam da ce biti dan zalosti kada odgledam gran final.  rofl 
Upravo sam pogledao 204. epizodu i bila je fenomenalna.  naklon 

Pojavila se Maria Fernanda, Juan Marcosova i Fernandina cerka. Nju je Bernardo poslao u internat u Svajcarsku i samo su on i njegova sekretarica Cecilia znali za to. A cerka po ponasanju ista majka, cak ima i onog belog macka.  rofl Dakle, Bernardo je glavni krivac zasto je Fernanda takav demon, on je najvise i zakuvao ovu pricu u sustini. smile
Bernardo oteo Claru, njegovi ljudi upucali Camila i sad policija skriva od svih da li je Camilo ziv ili mrtav.  blink Takodje, Yvonne je otela Fabiolu. Sada su Clara i Fabiola prisiljene da rade u striptiz baru.

Ovo je Fabiolin novi posao zovu je "Nedodirljiva" posto je Ringo platio da niko ne dira Fabiolu od klijenata u Verdugovu cast, dok Clara mora da se prostituise. Ringo  naklon Sada treba da ozeni Fernandu, posto ga je ona zaprosila.
Juan Marcos i Angela su otisli u Svajcarsku da potraze Mariju Fernandu. Lady priznala Williju da je njeno pojavljivanje bilo isplanirano. Na kraju 204. epizode Samantha dolazi kod Jesusa i on joj govori da ima nesto da joj prizna. Ona nagadja kako je on sigurno jos u braku, kako ima drugu, kako je ne voli dovoljno i na kraju joj kaze kako je on zapravo Jesus Matamoros - "El Mesias". A njen pogled  naklon 

I nakon ovih pogledanih 204. epizoda, ja se jos uvek najezim na obe pesme iz entrade.  winky 
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by zzz369 on 29.03.14 1:08

@Hierro wrote:
I nakon ovih pogledanih 204. epizoda, ja se jos uvek najezim na obe pesme iz entrade.  winky 

Da, serija je stvarno super u svakom pogledu. Carlos Lamus Alcala je baš odličan producent. Najbolji kojeg je Telemundo ikad imao, šteta što nije ostao na Telemundu i dalje.

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 19 of 21 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics