EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Corazón valiente

Page 20 of 21 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Corazón valiente

Post by Hierro on 30.03.14 0:06

A sutra verovatno gledam GRAN FINAL!  sad Pretposlednja epizoda je bila odlicna. Bas mi je zao Fernande...
Konacno je saznala da je njena cerka ziva. Godinu dana je provela u komi i za to vreme je rodila. Garant ce sada Bernardo da dozivi nesto neverovatno od svoje cerke, posto joj je on upropastio zivot, a otac joj je!  blink 
Yvonne se porodila, rodila sina. Yvonne negde drzi Fabiolu. Miguel trazi Fabiolu, a Camilo(koji je ipak ziv) trazi Claru.
Na kraju epizode u toku je vencanje Ringa i Fernande, dolaze Nora,Samantha,Willy,Miguel i Camilo i pokazuju Fernandi video u kom Bernardo priznaje kako je upropastio zivot Fernandi. Ona pita gde se sada nalazi njena cerka, a Maria Fernanda izlazi iz mase i govori da je to ona drzeci onog belog macka. smile2
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1672
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Hierro on 02.04.14 0:16

Nakon nepunih 6 meseci zavrsio sam sa gledanjem ove fantasticne serije! sad Niste svesni koliko ce mi faliti ovo, uzivao sam u svih 206 epizoda.  :byebye: 

Cuveno ubistvo Bernarda testerom.  naklon Kasnije je ispekla njegovo srce i jela, a slucajno je uzeo Ringo jedan zalogaj pa je posle povracao.  rofl 
Ringa ubila policija, Yvonne i Fabiola se tukle u sumi i Miguel je ubio Yvonne. Jesus hteo da pobegne helikopterom sa vrha dvorca i tada ga je upucala policija, tako da je i on mrtav. sad
Fernandu je izresetala policija.

Pre toga je poslala tortu Angeli u kojoj je bila tempirana bomba, to je eksplodiralo, medjutim Angela se spasila.

Drago mi je da je Verdugo ziv! smile Sada je profesor u Italiji i u vezi sa nekom doktorkom koja mu je spasila zivot. Verdugo ostao gospodin u svom stilu.  naklon Lepo sto su prikazali Pabla i Emmu u poslednjoj epizodi, koji zive u Barceloni u Spaniji. Fabiola i Miguel ostali zajedno, Gustava ubila Fernanda, tako da je Laura ostala sama. Samantha i Willy se konacno pomirili, Lady postala model, Angela i Juan Marcos takodje ostali zajedno sa svojom decom.

Ova slika mi je premocna.  naklon Varoni prica o svima i idu slike i kada se pojavi ova slika kaze da je ovo bila prica o Angeli,Samanthi i Miguelu Valdezu i da je prici dosao kraj i onda iznenada kaze ili mozda nije, i onda ide ova scena.

"El demonio es un angel que echaron del cielo"
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 22.05.14 7:43

Opasno sam se navukao na ovu seriju, nastavio sam gledati kao lud, devno pogledam i do 4 epizode. Malo sam se vratio unazad, jer mjesecima nisam gledao, pa sam sad na 43. epizodi. Uglavnom, Huan Markos i Anhela nikako da budu zajedno. Saznalo se da je Ofelija imala dijete, ali nije htjela reći ko je otac. Dok se Sol davila u bazenu, nije joj pomogla, zbog Fernande -.- .
Onda, ona iscenirana smrt Huan Markosa... kako e kontaju malo i vide da je Fernanda kriva za sve?
Žao mi bilo Samante kad su joj rekli da je njeno i Vilijevo dijete mtvo, ali, aravno i to je Bernardovo djelo. Sad hoće da razdvoji njega i Sam, tako što plaća sekretarici da mu se nabacuje...
Luis Martinez, kako iritantan lik, nadam se da će ga uskoro neko ubiti smile2
Dario pretukao Perlu, ona je meni u svakoj seriji komična, ovdje, u efde, mci, bc...
Super je serija, nemam zamjerki, kad završim ovu prelazim na Donde esta Elisa, Flor salvaje ili La casa de al lado... odgledaću ih sve 3 ali ne znam kojim redoslijedom.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Hierro on 22.05.14 18:36

I ja u pocetku nisam voleo Luisa Martineza, ali posle mi je falio, u sustini je zanimljiv lik. smile

Za 20-ak epizoda ti se pojavljuje Miguel Valdez. winky
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 29.05.14 10:47

Ja ne mogu da prestanem da se divim ovoj seriji.. Glorija jeste policajac, ali tražila od Fernande 1.000.000$ da joj da i da spava s njom, da ne bi rekla sve što zna o njoj, jer je zatvorila Luisa, pucala mu u nogu, a on sve priznao. I, Glorija i Fernanda su spavale, inače Gloriju glumi Rafaela iz El rostro de la venganza. Sad se pojavio i Pedro iz LSDM/Džordž SD kao osoba koja čuva Anhelu. On je vidio kako Glorija (pošto je uvijek sumnjao da nije dobar policajac) i Fernanda žive zakopavaju Luisa, pa mu pomogao i dao je Luisu novo ime. Sad i on živi u kući Arojovih i u jednoj epizodi je uspavao Anhelu i napisao na ruci "mia o de nadie", sad svi misle da je Luis bio u kući, a Glorija i Fernanda se uspaničile jer bi mogao sve da kaže, a Fernanda je dobila anonimno pismo od njega.
Neli izmislila da je trudna, kasnije odlučila da "izgubi bebu" tko što će da ispadne da ju je Ema gurnula niz stepenice, ali je kasnije priznala Pablu i Emi da je lagala. Umrla i Perla, baš mi je žao, bila je strava lik. Kati uvijek glumi skoro istu ulogu. Prvo u BC, pa u EFDE, pa u MCI, sad ovdje.
Bernardo naredio Sesiliji da zavede Vilija i dok su vodili ljubav, atekla ih Samanta. Bernardo stvarno zaljubljen u Sam. Kad je Vili saznao za istinu, došao kod Bernarda i gurnuo ga, on pao i udario glavom o fioku. Ofelija kaže da ima dijete sa Dariom, i da živi u Francuskoj? Nešto mi tu sumnjivo, jer je Fernanda njena ćerka, mada to do sad niko ne zna sem Bernarda i nje (n jih dvoje su brat i sestra), a nisu to ni emtovali, to mi je Hierro rekao. Jedva čekam sad da odgledam 3-4 ili više epizoda, koliko stignem!

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 29.05.14 23:01

Drago mi je da uvidjas koliko je strava serija, jos kad ti se pojave El Verdugo, Fabiola, Miguel Valdez i ostali... smile2

Sad ces ti videti za par epizoda kako ce Glorija zavrsiti, apsolutno zasluzeno. smile Ja Luisa Martineza nisam voleo u pocetku, ali posle sam ga zgotivio bas.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 08.06.14 11:49

Evo, do 60. epizode se izdešavalo toliko toga... ukratko, Luis se osvetio i Gloriji i Fernandi. Fernandu je zakopao živu (Marina), a Gloriju živu spalio (El rostro de la venganza), ali su Anhela i Huan Markos pronašli Fernandu.
Kasnije je Fernanda odlučila da ubije i sebe i Huan Markosa i ostavila gas na šporetu dok su oni bili u sobi, ali naravno došla je Anhela i spasila ih oboje.
Na kraju 60. eizode se raspravljaju Estela i Bernardo, ona mu govori da on nije ubica (Daria je gurnuo sa zgrade), a on je davi i govorio joj da je on naredio da otmu Samantu dok je bila mala. Sve to čuo Vili i na tome se završila ep.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 08.06.14 12:28

CV je snimana pre ERDLV. smile Sad ce Carolina Tejera da ti se pojavi(mislim vec u 61.).
Estela u pocetku bila dobrica, ali sad ce njeno pravo lice doci do izrazaja, meni je bar ona bila gotivan lik. Mnogo bolja mi je Gilda Haddock ovde nego u "Santa Diabla".
Zao mi je bilo Samanthe, u nekih 5 epizoda je izgubila i oca i majku.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 12.06.14 0:29

I, pojavila se Karolina Tehera, glumi neku doktorku koja je pronašla Vilija nakon avionske nesreće. Samanta i Sesili zamjenile telefone i doktorka (Karolina) misli da zove Samantu, a javlja se Sesilija. Na kraju epizode "el jefe" i Samanta traže Vilija, a Arturo počeo da laje u blizini kće gdje je Vili. Estela me počela ozbiljno iritirati!
Hosefina mi je isto užasna, ona je Isabelina majka, hoće da preuzme starateljstvo nad Henesis.
Luis imao saobraćajnu nesreću, podmetnuli mu bobmu, nadam se da je konačno mrtav!
Jedina koja je pored Glorije znala da je Fernanda ubica dolazi kod njega u firmu i Fernanda se predstavlja kao sekretarica, stavlja rukavice i ubija je nekim oštrim predmetom, nekim nožem, to kasnije uzima Huan Markos i sad ga hapse.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 30.06.14 3:49

Do ove epizode dokle sam stigao (78) se svašta izdogađalo, ali da ne ponavljam, Bojan je na prethodnim stranicama sve ispiso dok je gledao. Uglavnom, Anhela je pobjegla iz zatvora, Fernanda pokušala da ubije Bernarda. Luisa nisam nikako gotivio, jedva sam čekao da umre, a sad ispade da je živ, pravi se da je njegov brat blizanac, ali i on se pojavio, tako da ih je sad dvojica :0 . Visente impotentan, ne može nikako sa Fernanddom, pa sad zavodi Paulu.
Gledam je već nekolio sati i neć prestajati danas dok ne dođem do 100-te epizode gdje hapse Fernandu i gdje se saznaje istina, ali evo sad već grmi, valjda neće nestati struje -.-

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 20 of 21 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics