EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

İntikam

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: İntikam

Post by -MILOS- on 10.01.13 18:49

ja sam bgm milsio da ce poceti da je prevode ljudi koji prevode Sulejmana... znam da su najavili da ce prevoditi onu novu 20 minuta... inace ja nisam gledao americku verziju tako da ako naidjem na epizodu sa prevodom rado cu je odgledati...
Zanima me samo kako li ce odraditi scene izmedju 'Tajlera' i 'Nolana' s obrizom da je to ipak Turska
kontam da su scene tih likova eroticne, tako da ne verujem da ce biti neke cenzure kod Turaka iako su veoma konzervativni smile sumnjam zato sto bi serija na tome samo izgubila bar kod mene smile2

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3332

Back to top Go down

Post by Bayron on 10.01.13 19:08

oni su biseksualci. ali i u revenge je bilo samo jedne-dve scene s njima, pa i da zaobiđu, ništa strašno...

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by hari_95 on 11.01.13 18:06

Evo ima sa engleskim titlovima:
http://www.viki.com/channels/11527-revenge/videos/84848/1

Odoh da gledam smile2

hari_95
Senior member
Senior member

Poruka : 681

Back to top Go down

Post by Bayron on 11.01.13 18:42

pa ima i naš. wow piše dole srpskohrvatski 100% (urađen). idem i ja da gledam. smile2

Administrator

Back to top Go down

Post by Bayron on 11.01.13 19:51

pogledao sam prvih 20 minuta i to mi je sasvim dovoljno. roll sve su razvukli i dodatno iskarikirali, da mi je stvarno nezanimljivo pratiti i upoređivati s originalom.

Spoiler:
posebno je ubistvo loše odrađeno, i ispalo je previše očigledno. nekoliko pucnjeva, a prikazuju "danijela", dok ga "džek" vuče i vuče, u beloj košulji, sa samo jednom krvavom mrljom kroz koju se jasno vidi da nije ni prošao metak. i sestra koja ga tek tako ostavlja i dolazi ovamo na sav glas da grače kako je mrtav.

glumcima mi isto fali neka draž. niko od njih nema ono nešto aristokratsko i odvažno u sebi, svi su previše obični. a "revenge" su to, dinamika i neočekivani raspleti učinili posebnom. jedino je "deklan" ovde manje iritantan. al od onog glumca iz revenge, ko i ne bi. rofl ne idem dalje. smile

Administrator

Back to top Go down

Post by hari_95 on 11.01.13 20:19

Nisam ni skontao titlove na nasem rofl
Pogledao i ja. Na sajtu nema zadnji dio epizode. Nebitno, ne zanima me smile2
Dosta je prosireno, njihova prva epizoda (90min) je isto sto i prva epizoda originala (40min).
Lokacije mi se svidjaju (IstaMbul aw) ali kuce su im skroz bezveze. Kuca od Graysonovih izgleda kao dvorac, dok je ovdje sasvim obicna.
Da, Deklan je manje iritiran. Beren je ok, lijepa je ali sto Bayron rece fali joj 'ono nesto' sto glumica iz originala ima.
Nolana su uboli. Ostali mi se manje vise ne svidjaju.

Drzim se ja originala mrgreen

hari_95
Senior member
Senior member

Poruka : 681

Back to top Go down

Post by Bayron on 03.08.13 23:26

rtl je seriju kupio od disneya, koji distribuira i revenge. priznaju da su turske na našim prostorima daleko gledanije od američkih. kako je to ljigavo. ne od njih, nego od strane gledalaca. istu priču radije gledati u jeftinom i bledom rimejku.

Disney’s Turkish Revenge travels (Published in News)
25-07-2013

RTL Televizija in Croatia has acquired Disney’s Turkish version of hit US drama Revenge. The 22-part series, titled Intikam, is coproduced by Disney and Turkish net Kanal D, where it originally aired. RTL Televizija picked up the first season of the drama from Disney Media Distribution (DMD), international distribution arm of The Walt Disney Company. "In the past we have bought Turkish series but now Disney is getting into the business as well," Kaspar Pflueger, RTL head of programming, told C21. "The Turkish series are far more popular then US series in CEE, so it's clever of Disney to get into that area. This is a very successful show. It's a gorgeous production with many scenes filmed on location."  RTL Televizija last year acquired a feature film package from Disney at the same time as taking big-budget Turkish drama Magnificent Century from Global Agency. Intikam is DMD's fourth localised drama project in Turkey. It follows versions of Desperate Housewives, Private Practice and Grey's Anatomy and will air on RTL Televizija this fall. Turkey is increasingly emerging as a hot bed for drama, with the country’s EU minister last month setting a US$1bn target for TV exports. In the US, Revenge became one of the highest-rated new dramas among women 18-49 in the 2011/12 season, second to ABC's other drama hit Once Upon a Time.

http://www.c21media.net/archives/119555

Last edited by Bayron on 03.08.13 23:47; edited 1 time in total

Administrator

Back to top Go down

Post by Franko on 03.08.13 23:46

Ovo će gledat oni koji nisu gledali Revenge... a bogme su ga izreprizirali po par puta na FOX Lifeu. Ja ne planiram, kao ništa tursko dosad. rofl 

Alma gemea - 200/227
Las estrellas - 15/100
Novo mundo - 86/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2012
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Ángel on 03.08.13 23:51

@Bayron wrote:istu priču radije gledati u jeftinom i bledom rimejku.

Slazem se, ali glumacki je turska verzija sigurno bolja. rofl 
Ángel
Moderator
Moderator

Poruka : 8063

Back to top Go down

Post by Bayron on 03.08.13 23:58

daj ne zezaj? likovi iz turske verzije nemaju ni 5% harizme originalnih.

oni su prvu sezonu američke, 22x40min, sklepali u svoju 22x80-100min. a zamislite na šta će tek da liči druga turska sezona. kad ionako lošu sezonu revenge razvuku na bar troduplo veću minutažu. sa 22x40 na nekih 40x80-100min.

stvarno ne znam sa čim će turci više da haraju. predivđam ovoj budućnost kuzey guney. sve te moderne i premazane turske ovde i ne piju baš vodu.

Administrator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics