EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

İntikam

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: İntikam

Post by Ángel on 04.08.13 0:17

Bayron wrote:daj ne zezaj? likovi iz turske verzije nemaju ni 5% harizme originalnih.

Ko ima harizmu (ne talenat, ne lepotu, ne karijeru, pricamo samo o pravoj pravcatoj harizmi koju si pomenu) u americkoj verziji, osim Viktorije?
N.I.K.O. smile2

I ja nisam pomenuo nju, vec glumu.
Jer u USA verziji na prste jedne ruke mozes da izbrojis ko tamo dobro glumi.
Bez obzira sto je radnja navlakusa, sto je sve povezano, zanimljivo, uglavnom dinamicno, gluma je na uzasnom nivou. winky 
Ángel
Moderator
Moderator

Poruka : 8151

Back to top Go down

RE: İntikam

Post by Bayron on 04.08.13 0:24

ako izuzmemo jacka, declana i charlotte svi ostali centralni glumci imaju ono nešto i korektno su izneli svoje likove. meni je u revenge sve tako aristokratksi i odvažno. zbog toga i dinamike je zapravo posebna. a ovo u intikam je buvljak.

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 17.08.13 0:52

Beren Saat se vraća u novoj seriji 'Osveta'!

Ponukani velikim uspjehom televizijskog projekta „Revenge“, popularne američke serije koja je 2012. bila nominirana za „Zlatni globus“ i „People's Choice Awards“, Turci su početkom ove godine krenuli u osvajanje velikog televizijskog tržišta sa svojom verzijom serije.

Na tragu velikog uspjeha američke serije „Revenge“ snimljena je turska inačica u kojoj je zasjala proslavljena i talentirana turska glumica Beren Saat, dobro poznata i hrvatskom gledateljstvu. RTL Televizija će seriju „Osveta“ početi prikazivati već ove jeseni!
Ponukani velikim uspjehom televizijskog projekta „Revenge“, popularne američke serije koja je 2012. bila nominirana za „Zlatni globus“ i „People's Choice Awards“, Turci su početkom ove godine krenuli u osvajanje velikog televizijskog tržišta sa svojom verzijom serije. U turskoj inačici „Osveta“ (orig. Intikam) zasjala je najplaćenija turska glumica  - Beren Saat.
Beren u „Osveti“ glumi Derin, lijepu ženu koja je djetinjstvo provela u sirotištu jer joj je otac u osuđen na doživotni zatvor. No, čim je doznala da joj je otac bio nevin optužen, derin ga odluči osvetiti, te stoga osmisli novi identitet kako bi se što više približila onima koji su joj upropastili život, a zatim i osvetiti očevu smrt.

Autor: RTL
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3418

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 01.09.13 13:16

Sad citam na RTL-ovom sajtu da prva sezona ima 44 epizode. Da li zna neko da li je kupljena samo prva ili su uz prvu uzeli odmah i drugu sezonu (znam da druga sezona u Turskoj tek treba da pocne sa emitovanjem) smile sumnjam da ce imati rejting kakav zele, zato sto im se ni Kuzey nije proslavio, gde je na RTL-u za sada emitovana samo prva sezone. Ja Beren volim kao glumicu i nameravam samo zbog nje da pocnem da gledam seriju.
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3418

Back to top Go down

Post by Franko on 01.09.13 13:34

Teško da su kupili 2. sezonu kad ista još nije snimljena do kraja. plez

La fiscal de hierro - 25/80
Las estrellas - 74/150
Mi marido tiene familia - 49/100
Novo mundo - 151/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2096
Godina : 29

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 02.09.13 16:11

Šta da kažem, original od početka nisam gledao, ali sam znao o čemu se radi.
Ono što je RTL sinoć prikazao mi se jako dopalo, Beran je nvjerovatno doba glumica, svaka joj čast, a i ona nova frizura joj lijepo stoji <3

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Pahuljica77 on 08.01.14 18:32

Beren mi je genijalna glumica, ali ova serije me nije kupila. Vjerovatno zato sto sam gledala Revenge, a serija je doslovna kopija.
Madeleine Stowe u USA verziji mi se jako svidja.

Pahuljica77
Junior member
Junior member

Poruka : 104
Godina : 39

Back to top Go down

Post by Bayron on 18.02.14 21:08

Zbog slabe gledanosti Kanal D seriju privodi kraju. Poslednja 44. epizoda biće emitovana u četvrtak.

ja i dalje stojim na početku 3. sezone "revenge", pa jel ovih scena bilo u originalu? baš me zanima kako će da završe kad original još nema kraja.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Ángel on 18.02.14 21:31

Ako su ova dvojica sto se dzapaju Ejdan i Dzek, onda je bilo, ali u maaaalo drugacijem obliku.

Moderator

Poruka : 8151

Back to top Go down

Post by Archie on 27.07.14 0:19

Moze li mi neko reći kako se zavrsila turska osveta znam da su oni stali tu negde na sredini 3. sezone US verzije.

Posting Freak

Poruka : 1211

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics