EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Secretos de familia

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down

Re: Secretos de familia

Post by Miloš92 on 23.05.13 19:15

Ako budu pratili radnju originala, biće ovde svega. Razvoda, vanbračne dece itd

Čitao sam komentare da je za sada sve isto kao u originalu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10200

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.05.13 3:10

Danas samo odgledao samo 6. epizodu koja je bila sasvim ok. Nije loša bila ova zabava, al kraj je najbolji.

Al kad su Andres i šefica sa sve crvenom haljinom stigli.

"Andrese zašto mi nisi rekao da je zabava u crno-belom stilu?"
"Nemoj da misliš da sam zaboravio, ja sam samo hteo da te istaknem."

rofl rofl rofl rofl Nešto tako.

Naročito mi je zanimljiva druga sestra

Savo to je Fran Meric... wub Zar nije prelepa? Devojka ima neku veoma čudno lepotu, al meni se mnogo svidja. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 29.05.13 1:27

Ja odgledao do osme. Jel gledaš ti?

Bilo je par scena koje su me baš nasmejale i iznenadile. wow

Na onoj gala večeri kada Nora zatekne Daniela i Monicu kako se seksaju u sobi za garderobu. rofl

Onda kada se niko navodno ne može na vikend da ode u porodičnu vikendicu, pa svi isplaniraju planove sa svojim polovinama i sretnu se tamo neočekivano. lol2

Tada Daniel i Leonardo pričaju oko toga da Leo bude eventualni donor sperme, a Andres i ona njegova se seksaju u kućici na drvetu koja se potom srušila, sa sve njima unutra. rofl rofl naklon

Radnja je lagana, ali se sve tajne brzo otkrivaju. thumbup Danielov problem, već cela porodica zna, sviđa mi se i što nisu napravili da je Leonardo skriveni homoseksualac, nego od starta svi znaju. Odmah se otkrilo da je matori imao neke mutne poslove, još sada sa ovim "novim" detetom koje navodno nije njegovo.

Basanjezova žena je naravno živa, que shock. roll Imam osećaj da se i dalje neće pojaviti, nego kad se spetlja sa Anette, tada će ova da se povampiri. Čitao sam malo po wikipediji o radnji i čini mi se da on igra lik Roba Lowea, mada nisam naleteo da je i on imao nestalu ženu. Ne znam da li je to dodatak ovoj verziji, ili je toga bilo i u orginalu.

Ta Fran Meric je stvarno dobra. Možda mi je glumački i najbolja od svih braća i sestara. Anette mi je nešto mlaka, nekako je lik sav nit smrdi nit miriše. Jedino mi nisu neki muž od Sandre (Roberto) i žena od Daniela (Monica). Izgledaju kao totalni amateri u glumi. I bezvezan mi je Tomas. Odnosno, iritantan mi je.

I svim likovima zvoni ISTA melodija mobilnih kao i onim u VAD. facepalm Ne znam da li Azteca radi promociju te melodije. lol1

Posting Freak

Poruka : 1885

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.05.13 2:24

I ja sam na 8-oj epizodi.

Sve ove scene koje si izdvojio se i meni su super.

sviđa mi se i što nisu napravili da je Leonardo skriveni homoseksualac, nego od starta svi znaju.

Meni se jedino ne svidja način na koji su odradili poljupce Leonarda i Tomasa. Mogli su to da urade kao u Telemundu, snimaju iz nekog ugla da njihove glave budu prekrivene nekim predmetom (fazom, ramom za sliku i sl.). Ne svidja mi se ovo njihovo grljenje umesto poljupca.

Ta Fran Meric je stvarno dobra. Možda mi je glumački i najbolja od svih braća i sestara.

Meni je ona... naklon naklon naklon Ja je naprosto obožavam od Los Rey gde je kao Dženi Laborde briljirala. wub Tamo je imala možda za nijansu i bolji lik nego ovde, nezaboravna prepucavanja sa Michelom Brownom. I meni je ona glumački najača, naravno prva posle Ofelie. Mada cela ekipa je sasvim solidna.

Jedino mi nisu neki muž od Sandre (Roberto) i žena od Daniela (Monica). Izgledaju kao totalni amateri u glumi. I bezvezan mi je Tomas. Odnosno, iritantan mi je

On meni nije toliko loš koliko mi je glumac ružan, nekako mi baš odskače od Fran, ne ide da ona onakva lepotica ima njega za muža. rofl A što se Monice tiče, ona jeste početnica, tek je izašla iz Aztecine škole za glumu. Što se Angelinija (Tomasa) tiče, on je bio mnogo bolji u QA nego ovde.

Anette... Može ona mnogo bolje od ovoga, to je sigurno. Ima isti problem kao u LMDJ a to je nedefinisan lik, što bi ti rekao nit smrdi nit miriše. I u LMDJ je na trenutke bila perfektna dobra stara Anette, al ne trenutke loša. Meni je njen lik ovde najmanje zanimljiv, sve braće i sestre imaju zanimljiviju priču. Iskreno najmanje me zanimaju likovi Anette i Basaneza koji su navodno "protagonisti". Ne vidim samo po čemu. Ovo je porodična priča u kojoj svi likovi imaju isto prostora i značaja.

Nadam se da ću sutra stići da odgledam epizode što kasnim. Ubi me učenje pa ne stižem ništa da gledam. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Marko on 29.07.13 0:22

Juče se završilo snimanje ove telenovele
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 678
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by zzz369 on 29.07.13 11:57

Ja ne kužin... Kako sve ove Aztecine telenovele počinju snimanja po tjedan dana prije emitiranja, a završavaju snimanja po 2,3 mjeseca prije završetka emitiranja? Evo sad i ova, a i za Vivir a destiempo govore da ovih dana snimaju zadnje epizode, a službeno su počeli seriju snimat tjedan dana prije emitiranja i cijelo vrijeme su na kao na knap. U čemu je kvaka? Šta snimaju cijeli dan i noć? Ko tu laže?
Ovo nisu baš počeli tjedan dana prije, ali nisu ni 3 mjeseca, jer navodno emitiranje završava u listopadu, i sad ne krate epizode na 35-38 minuta ko u La otra caara del Alma i Los Rey da se tu može malo dobit na vremenu, iako već tam kod La otra cara del Alma mi je sve to bilo sumnjivo, isto susnimati počeli možda tjedan, dva prije emitiranja u studenom, a završili su već u veljači. Ili Azteca laže o tim službenim počecima snimanja i skriva sve do zadnjeg ili snimaju s 3 redatelja i 3 ekipe da se požure. Iako onda je pitanje čemu sve to?

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by laki on 27.09.13 18:45

Finale je u petak, 4. oktobra.

Broj epizoda: 105

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.06.16 3:38

Kada je ovo išlo premijerno, gledao sam u početku, onda je došlo leto i posle nisam ni nastavio. Pre nekih dva meseca sam odlučio da krenem ispočetka i upravo sam završio sa gledanjem. Divna ali divna serija. Tako lagana a opet ni malo dosadna. Likovi su odlično napisani. Prosto niko nije bio savršen, svi su imali svoje vrline i mane.

Meni lično je jedino bila suvišna i sapunjasta ova priča sa Patriciom i Vicenteom. Sve to oko njenog nestanka mi je bilo glupo od početka. Odmah se znalo da nije mrtva i da će se kad-tad povampiriti. Zbog nje mi je cela ta priča Anette i Basaneza i bila najmanje zanimljiva.

Ofelia Medina je ponovo bila odlična. naklon naklon naklon Istina da je imala sličan lik kao u LR ali opet je brljirala. Nora mi je bila presimpatična.

Od svih braća i sestara od starta mi je omiljena Sandra. Nekako mi je najrealnije napisana. Porodica, posao, sva onako živčana, smešna, bez dlake na jeziku. Imala je mnogo dobrih momenata. I na kraju sve ovo oko usvajanja. Jedino mi je žao što se vratila mužu i nije ostala sa Philipom. I naravno da ne zaborvim Fran Meric koja je predivna. wub

Gej priča je odradjena dobro. Svidja mi se što su svi od starta znali da je Leo gej. I oni su prošli kroz razne faze. Svadje, pomirenja, venčanje, starateljstvo nad detetom, prevare...

Karina je isto bila dobra sa sve Sofiom za koju se kasnije ispostavilo da nije Eduardova ćerka. I Sofia je bila zanimljiva, sa raznima je švrljala. Na početku čak i sa Robertom. Svidja mi se kako su je svi prihvatili. Na kraju ljubavnica muža i njena ćerka postadoše deo porodice. smile2 Patricia Bernal je odlična. Ja tu ženu tako volim. Bilo je uživanje gledati Ofeliu i nju.

Daniel i Monica su mi bili onako. Na momente dobri na momente su znali malo da smaraju.

Al generalno su svi zajedno bilo odlični. Svako otkačen na svoj način na čelu sa Norom. Njihova okupljanja kad su pričali jedni drugima svoje seksualne doživljaje i ljubavne probleme su bila hit. rofl

Poslednja epizoda mi je bila malo zbrzana. Rekao bih da su ih ipak malo skratili i da je ime falila bar još jedna nedelja.

Celu priču su baš lepo zakružili sa onim Norinim monologom.

"La familia es como la salud, cuando la tenemos no nos damos cuenta y cuado fallta sentimos que nos podemos morir. Emos vivido alegrias y triztesas, conflictos y reconciliacones. Despues de irnos cada quien por su lado volvemos a juntarnos. No somos ni mejores ni peores. Somos como cualquier familia. Somos una familia de tantas. Somos nosotros. Estamos unidos y nos amamos. No somos una familia perfecta pero yo no cambiaria mi familia por ninguna otra. Nos conocemos bien, somos complices, sentimos lo mismo. Cada uno sera distinto pero tenemos un mismo corazon. Ese es nuestro mejor secreto."

naklon naklon naklon

Produkcijski su bili odlični. Gluma većine odlična.

Sve u svemu jedna divna serija i ko voli ovakve priče od mene sve preporuke.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics