EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Venecuela: Novosti

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Venecuela: Novosti

Post by Miloš92 on 09.02.14 22:32

I ja to htedoh reći. Sreća pa je Mariangel samo u epozodnoj ulozi. Ja se nadam da će ona biti u novoj Hahnovoj.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10076

Back to top Go down

Post by Stefan on 09.02.14 23:46

Ne znam šta je ovde tako tragično. huh Klasična sapunjara, kao milion drugih, ništa manje treš od pojedinih, tipa "Corazon Indomable". Čak ima i sličan zaplet.  rofl 

Meni je genijalno kad Venevision na kraju svakog trailera stavi ono "acompañados por primeras figuras" il kako već, a 80% elenca poznato samo užoj porodici.  rofl naklon 

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2817
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Ángel on 09.02.14 23:49

Ako ti ne vidis razliku izmedju produkcije, kamere, osvetljenja... izmedju ovoga i Televise, Telemunda, pa cak i Aztece u 2014. godini onda zaista nemam komentar...  mellow 

Moderator

Poruka : 7941

Back to top Go down

Post by salem on 11.02.14 9:24

Ovo me uopste ne privlaci.Klasicna sapunica,ali mi nesto fali.

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by Stefan on 11.02.14 9:32

@Ángel wrote:Ako ti ne vidis razliku izmedju produkcije, kamere, osvetljenja... izmedju ovoga i Televise, Telemunda, pa cak i Aztece u 2014. godini onda zaista nemam komentar...  mellow 

Mislio sam da misliš na priču/radnju. rofl Za realizaciju se slažem.

Inače, evo i zvaničnog sinopsisa. zzzzz 

Beatriz Elena Beltrán, joven y bella ecologista comprometida con la defensa del medioambiente, emprende una cruzada feroz para lograr que el millonario César Augusto Salvatierra paralice la tala indiscriminada de árboles y procese adecuadamente las aguas residuales que su fábrica de celulosa echa a diario al río y a la represa de Valle Bonito, el pueblo donde se desarrolla esta historia. De esta manera se enfrentará fuertemente al magnate, sin saber que es su padre biológico.

Paralelamente, la vida de Beatriz está marcada por una trágica pérdida y un desengaño amoroso que la empujan a cerrarse al amor. Pero el destino cruzará su camino con el del noble abogado Juan Andrés Montalvo, quien con su inmenso amor sanará el corazón de la ecologista. Lo que no se imagina Juan Andrés es que se ha enamorado justamente de la persona a quien le han encomendado encontrar: la quinta heredera desconocida de Salvatierra.

Una vez declarada beneficiaria del poderoso millonario, Beatriz Elena será víctima de incontables intrigas perpetradas por las tres ex esposas de Salvatierra, cegadas por la ambición de poseer una enorme fortuna. Esta nueva situación llevará a Beatriz Elena a luchar por la verdad, por su identidad, sus valores, sus sueños... y su amor.

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Katarina on 20.01.15 19:54

Nova RCTV-ova telenovela scenario je napisao Martin Hahn

Katarina
Junior member
Junior member

Poruka : 119

Back to top Go down

Post by Bayron on 20.01.15 20:05

kakav kreten od protagonistkinje. shock stars
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6928
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stefan on 20.01.15 22:10

Ooo, nisam znao da su počeli sa realizacijom. To treba da predstavlja slobodnu adaptaciju telenovele "La Fiera". Ali trailer (ili šta je to već) im je odvratan. mellow Nabacali svašta, scene su preduge i nezanimljive, nisam uspeo da pohvatam skoro ništa. Glavna je užas, baš je odvratna u svakom pogledu. facepalm

Jedini zbog kojih bih možda, samo možda bacio pogled su Javier Vidal, Kiara i ovaj glavni koji mi je oduvek simpatičan, ali sam mu u ovom momentu zaboravio ime. rofl

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 20.01.15 22:57

Trailer je užas, slažem se. Vala ni ja ništa ne kapiram, jedino što sam skontao je da se ova glavna udala za oca glavnog, koji je valjda mafiozo. hmm I da mafiozo ratuje da Javierom Vidalom, i da je glavna salvaje muerta de hambre, ovo ostalo ništa ne kapiram. stars Ko su, šta su, kakva je njihova svrha i tako to.

Glavna je užas. Kad je počeo trejler, i kad je videh sa onom decom, prolete mi kroz glavu da možda i nije loša. Kad ono, u sledećoj sceni najgore moguće preglumljavanje. puke A što ide redom i gađa sve žive sa svim i svačim. rofl

Meni je ovaj glavni simpatičan, iako mi je na slikama bio sav čudan, izobličen. zbun Naročito kad se iskezi. rofl

Od poznatih mi je onaj Matacan iz Las Bandidas (ovde onaj mafiozo, otac glavnog), onaj Vicente iz Las Bandidas (ovde neki pop) i legendarni Javier Vidal (otkad čoveka nisam video, legenda jupi ).

Vidim da scenario radi Martin Hahn, čudilo bi me da ne ubaci serijskog ubicu ovde. glare Verovatno će ovde da bude onaj na motoru, što je jurio glavnu u onoj garaži (copy-paste ATM, tako je ubica jurio i Matilde, doduše autom mrgreen ). rofl

Ko zna, možda ispadne zabavno na kraju. wow

Inače, venecuelanska televizijska kuća TVES danas počinje sa emitovanjem kostimirane telenovele Guerreras y Centauros, snimane tokom 2013. i 2014. godine. Od nama poznatih glumaca, u ovoj telenoveli se mogu videti Henry Soto (Randu iz Kassandre jupi ), Veronica Cortes (Yarizza iz Kassandre), Victor Camara, William Colmenares (glumio po raznim TLMD Studios serijama, onaj ćelavi mrgreen ) i Rosalinda Serfaty (Angelina iz Luz Marije). Nađoh da će serija imati 100 epizoda, sad je pitanje da l' je to istina. Možda ovo i ne bude loše. wow

Posting Freak

Poruka : 5836
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Stefan on 20.01.15 23:15

Jarisa iz "Kasandre"?! wow Bože, koliko tu ženu nisam video, ja ne znam šta je ona poslednje snimila.

Stavlja li ta kuća svoje serije na YT? Ima li uopšte još koju seriju, nisam upoznat uopšte... stars

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Back to top