EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

En otra piel

Page 20 of 23 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: En otra piel

Post by gossip boy(an) on 05.05.14 21:19

Ja nikako da dostignem premijeru, uvijek kasnim 2-3 epizode.
Za sad je dobro, ali stvarno smaraju scene sa Kamilom, Rikardom, Martom, Rodrigom...
HErardo i Monika nisu loš par, baš su mi bili slatki dok su vodili ljubav na plaži.
Glupo mi je ono oko brata blizanca, na kraju će se ispostaviti da je to u stbari Monikin muž.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by dikirbd on 13.05.14 19:10

Valjda će biti malo zanimljivija! zbun  lol1  mrgreen
dikirbd
Member
Member

Poruka : 211

Back to top Go down

Post by Stefan on 14.05.14 12:24

@GuitarraJD wrote:Što se tiče epizoda, to nemam pojma, a i mene interesira ako netko ima taj podatak?

Planirali 120, ali produžili, reče Martin Barba.

¿Ya se sabe cuantos capitulos tendrá la novela?

Originalmente tenia 120, pero estoy feliz de compartir que gracias al éxito vamos por los 150.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2873
Godina : 27

Back to top Go down

Post by dikirbd on 14.05.14 13:24

horor Ijaooo neeee! yuck ranting nene 
dikirbd
Member
Member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.05.14 13:27

Ma ne da je exito.  rofl Ja ne znam kako te glumce nije blam da pišu ovakve gluposti. Isto se tako Espino hvalila da je SD produžena zbog velikog exita.  roll Produžili su ih zato što LM nije ni krenula sa snimanjem.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10345

Back to top Go down

Post by dikirbd on 14.05.14 13:49

Ma ko zna po čemu oni gledaju i vide da je uspešna,ne samo ova već sve koje produže! rofl mrgreen Ali je uglavnom to da nisu spremili novo nešto... zvizd 
dikirbd
Member
Member

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 14.05.14 19:46

odgledao sam sad 45. epizodu. Baš mi je žao Dijega kad je došao kod Monike i kad joj je govorio da zna razloge zbog kojih se pravi da ga ne poznaje, zašto je promjenila ime, kao da bi zaštitila njega, Maite i Valeriju od Karlosa...
Jesu li Monika i Selma u nekakvoj vezi, non stop su zajedno smile2
Elena me užasno nervir, najobičnija ljubomorna kučka, umalo da upuca Dijega misleći da je Herardo, a kasnije 'ladno ode kod Ernesta u stan, izbaci ga, dade mu svoju karticu da troši koliko hoće smile2
Laura se pojavila u ovoj epizodi, sanjala ju je Monika kako joj Adrijana govori da joj čuva Dijega, jer je to najmanje što može da uradi za nju.
Jedva čekam ovu novu etapu, podsjeća me na Elenin duh sa onim klavirom, jedva čekam te epizode.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 15.05.14 22:39

@dikirbd wrote:
Valjda će biti malo zanimljivija! zbun  lol1  mrgreen

E to je ono sto cekam od pocetka ove serije  thumbup ....priznajem da sam je malo zapustila zbog obaveza i drugih serija koje gledam ali cim krenu ove epizode pokusacu da nadoknadim.

Member

Poruka : 360

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 18.05.14 13:21

Konačno sam stigao premijerno emitovanje serije. Ubiše Estebana, bio mi omiljeni lik. Bašmi je žao Selme. Karlos ga mučio, a nije imao pojma ko je on, a Esteban mu rekao da se zove Migel de Servantes, Karlos mu povjerovao smile2. Kasnije je pokušao da pobegnke, ali ga Karlosov guardespalda ubio :(Kasnije je došao Herardo i rekao da ne poznaje Estebana, jer želi da zaštiti Moniku, pošto sad zna da je ona dala video snimak Estebanu, na kom Figeroa tuče djevojku, da pusti na Figeroovoj promociji da postane senator.

Dijego "sanjao" da je došla Adrijana kod njega, rekla mu da želi da bude s njim, ali ne zna kako i kad su trebali da se poljube, on se "probudio". On je mislio da je o sanjao, ali mu je donja Lupe rekla da je vidjela " dva u jedan" djevojku -Monika/Adrijanu kako se potkrada pred zoru, tj kako je krišom ušla kod njega.

Ajlin me je u početku nervirala, ali sad mi je postala skroz kul. Pomogla je Dženifer da pobjegne od Pasa, sad su ona i Gabrijel zajedno.

Elena natjerala Lorenu da podmetne njenu ogrlicu u sobu kod Viki, kako bi je optužila za krađu i tako otjerala od kuće, ali kasnije Lorena priznala da je to ona uradila, a Monika vidjela da je to ogrlica koju je njoj Herardo poklanjao, ali ona nije uzela.

Kasnije došla Elena kod Lorene u sobu i zaprijetila joj i bukvalno je istukla.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 18.05.14 18:16

Elena je stvarno bolesna.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak