EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

En otra piel

Page 21 of 23 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: En otra piel

Post by gossip boy(an) on 22.05.14 19:36

Gleda li ovo neko, sem mene?

Sutra konačno Monika saznaje istinu o tome ko ju je ubio!

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 22.05.14 22:36

Ja gledam, ali sam tek na 43, epizodi sad
Preko tjedna ne stignem gledati nikako, pa šta uspijem nadoknaditi za vikend, ali sporo mi ide-

Junior member

Poruka : 197

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 23.05.14 16:39

65. epizoda je bila uzbudljiva od početka do kraja, ako izuzmemo to što su Rodrigu Rotvajlerovi ljudi uništili biblioteku, pa je sad nikakav.
Monika, Herardo, Elena, najjači ljubavni trougao u poslednje vrijeme. Maite je morala da kaže gdje se nalazi Dženifer, da ne bi napravili sranje kao u Rodrigovoj biblioteci. Elena natjerala Viki da ostane kod njih u kući.
Kad su doručkovali, Elena rekla Moniki da joj donese Selminu adresu i u tom trenutku Elena rekla Herardu da ga čeka u radnoj sobi. Sljedeća scena je kad je Monika u tajnoj, a E i H u radnoj sobi. Tad je Elena počela da govori sve, ali da ne pričam, evo videe.

Kasnije, kad je prestala da plače, uslijedila je osvjete. Ovo sa klavirom je kao u EFDE, još imamo i Elenu smile2
video:

Najava za večeras:

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 29.05.14 10:11

67. i 68. epizode su stvarno bile dosadne, bukvalno se ništa nije desilo. Monika samo priča o tome kako će se osvjetiti. Sa Herrdom to radi putem seksa, a Eleni je u poslednjoj sceni 68. epizode u sobu stavila spaljenu lutku (takvu, jer je Elena izgorjela dok je bila mala),a a ta lutka se okreće i idemuzika sa klavira.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 30.05.14 20:26

i 69. epizoda bila poprilično dosadna. Dok je Elena okupljala poslugu iz kuće da ih pita ko je stavio lutku u njenu sobu, Monika je sklonila lutku, pa sad misle da je Elena luda.
Na kraju epizode, Monika bila u tajnoj sobi i slušala Lorenu kako govori da je sve trpjela, čak i to da je Elena ubila njenu sestru.

Jbt, tek sam danas skontao da je Herardov brat EErnesto ustvari Benamin iz EFDE

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 01.06.14 4:05

70. epizoda je bila super.
Ne znam da li mi se čini, ili to Selma počinje da ludi. Stavila je Estabanovu urnu i sliku na so, pored toga čašu vina, nasula sebi pićće i govori mu da se vrati "en otra piel", kao  Monika. Kasnije je Monika ponovo bila u tajnoj sobi i kad je Elena rekla Loreni da će Emilijana snositi posljedice za njena djela, ljutito je svirala klavir i sad se uvjerila da nije Lorena ta koja je uznemirava, pa je opet okupila Viki, Martu, Suzanu i Moniku, koja se niotkuda pojavi, da ih pita još jednom da li su one te koje to rade.
Kasnije, u tajnoj sobi, Monika uzela neke stvari iz sefa i talisman joj slučajno ispao i kada ga je uzela, Adrijana se vratila, a Dijego je nekm čudom bio ispred kuće i Adrijana došla do njega, i taman da se poljube, Monika dođe sebi.
Dženifer se zaposlila kod Monike u kuću, sad Suzana ljubomorna, jer je ona zaljubljena u Gabrijela.
Na kraju epizode, dok se Dijego spremao za spavanje na krevet mu došla Adrijana i rekla da ako nađe talisman, da će naći i nju, pa sam to stavio i u avanceu za ponedeljak, evo videa:

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 05.06.14 20:03

Nisu bile loše ove trri poslednje epizode. Horhe hoće da kupi firu, Elena se naravno tome protivi. Kako sam shvatio, Elena ima više povjerenja u Moniku, pa ne sumnja u nju da je stavila lutku u njenu sobu.
Valerija se bukvalno ponudila Dijegu da spavaju zajedno, on je odbio.
Herardo čuo kako Monika priča sa Adrijaninim duhom u oglealu, ušao u sobu, nije bilo nikog. Dijego pitao Moniku šta se desilo sa talismanom, ona muu rekla da ga ne voli... kasnije se pokajala i zamolila Adrijanu da joj oprosti.
Na kraju 73. epizode Dijego krade poljubac od Monike i govori joj da ona nije Adrijana i pita je ko je ona zapravo.
U najavi za sutra, Adrijana se izgleda vraća...

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 06.06.14 18:52

Današnja epizoda je bila odlična. Adrijana se na trenutak vratila kako i stoji u avanceu, ali brzo se Monika vratila. Mada mi sad nije jasno kako ima te napade bez talismana...
Ono što me čeka u sutrašnjoj epizodi je El fantasma de Elena smile2
Pogledajte avance. Eleni je rođendan, pa joj Monika priprema iznenađenja!

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 08.06.14 11:52

Odlična je bila 75. epizoda. Sad je glavna tema, kako je Monika pomogla Rodrigu da obnovi biblioteku?
Inače, ono oko rođendana je bilo fenonemalno. Neko lupkanje budi Elenu i ona dolazi do stepenica i prolazi Monikon duh, a potom Elena odlazi u radnu sobu i kao poklon je dobila Monikin CD i šric kojim je ubila Moniku smile2
Sve je to stavila u sef, ali je Monika to uzela, a Elena kasnije ispala glupa i luda jer tih stvari nije bilo dok je pokazivala Loreni smile2

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by dikirbd on 10.06.14 10:55

I snimaju se poslednje scene! smile Jedva čekam da se završi! smile2 
dikirbd
Member
Member

Poruka : 211