EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Hasta el fin del mundo

Page 5 of 38 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 38  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Hasta el fin del mundo

Post by -MILOS- on 08.12.13 0:42

Milose slazem se za tebe u vezi Marjorie smile ona se bas u poslednje vreme pominje za glavnu ulogu. Ima skoro vise od godinu dana kako sam pogledao nekoliko inserta iz telenovele Sacrificio de Mujer gde glumi dobricu i mogu ti reci da me je bas iznenadila, bas joj fino legla uloga cedne devojcice smile2 e da mozda je to i zbog male izmene izgleda, tu je brineta, a kao plavusa je igrala zle curice smile2 sto se mene tice ako ona bude bila glavna u ovoj verziji Dulce Amor ja cu joj dati sansu zato sto sam je bas zgotivio u Amores Verdaderos smile

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3259

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.12.13 0:58

Meni je ona ok. Gledao sam je kao dobricu u Amor infiel (ima ta serija i neki drugi naziv) bila je solidna. Al kao što sam već rekao ona je za klasične kučke kao Kendra Fereti.

Marjorie je nakon AV previše uzdignuta. Mada uz tu priču ide to da su epizode gde je ona pravila neke veće smicalice upravo i imale najveći rejting. Ali mislim da bi sa bilo kojom drugom glumicom bilo tako, jer su te epizode bile jedne od malobrojnih zanimljivih.

Televisa je napravila mnogo propusta u poslednje vreme. Al za razliku od Telemunda bar ne dovode ko ludi neke antitalente. Imaju neku svoju ekipu glumaca koju već godinama vrte. Formirali su i mladju ekipu prtagonistkinja (Maite, Boyer, Ana Brenda, Zuria i Ariadne) i njih će verovatno narednih godina vrteti.

Edith i Spanicka su otišle za parama, a realno i za boljim ulogama kakve u televisi ne bi dobile. Edith je valjda potpisala za 3 serije, a Spanicka na 5 godina tokom kojih treba da snimi 4 serije (baš je skoro to izjavila u nekom intervjuu). Siguran sam da u televisi nisu očekivali da će njih dve otići u Aztecu, ali su ih zajebale. Žene su izgradile svoja imena i njih realno zabole za koju kuću rade. Al problem je što su televisi potrebna imena poput Spanicke. Ma koliko serija bila dobra potreban je i marketing u vidu skandala. U poslednje vreme snimanja lagano protiču, bez nekih sukoba, prevara i sl. Toga je ranije bilo mnogo više. Sada ima serija koje počnu, završe se, a prodju neprimetno. Kao npr trenutno Quiero amarte i ako je serija odlična.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10199

Back to top Go down

Post by Ángel on 08.12.13 1:08

Ja licno sumnjam da je Azteca dala Edith i Spanicki vise para nego Televisa. zbun 

Dobro, Spanicki mozda, jer ona nije ni bila u Televisi 10 godina, snimila je samo Duenu...

Moderator

Poruka : 8012

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.12.13 1:16

Kad je Edith prešla pričalo se kako je potpisala ugovor na pozamašnu sumu novca. Zašto bi inače prešla u Aztece? Sumnjam da njoj Televisa ne bi obnovila ugovor.

Last edited by Miloš 92 on 08.12.13 1:28; edited 1 time in total

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 08.12.13 1:21

Ne znam, verujem da ce se vratiti u Televisu kad snimi trecu seriju za Aztecu. smile2

Jer verujem da bi mnogi producenti hteli i nju i Spanicku.

Moderator

Poruka : 8012

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 08.12.13 20:51

A sada i oficijalno smile2 Marjorie je potvrdjena kao protagonista rofl
Marjorie de Sousa debutará como Protagonista en Televisa de la mano del #DulceAmor de Nicandro Díaz. @MarjoDSousa
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3259

Back to top Go down

Post by Lucas on 08.12.13 21:39

Meni ona nikako nema materijal za protagonisticu,pogotovo ne profil Televisine. Ali dobro,vidjet ćemo.

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.12.13 22:38

Ja i dalje ne verujem da ćemo prisustvovati tome da Nicandro ne pravi cirkus oko glavne glumice.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Marko Antonic on 08.12.13 22:48

Nikandro zna sta radi sve serije su mu odlicne Milose nemoj reci da su ti cirkus serije kao sto su Manana Es Para Siempre,Destilando Amor,Soy Tu Duena i Amores Verdaderos

Marko Antonic
New member
New member

Poruka : 46

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.12.13 22:49

Mislio sam na cirkus koji pravi prilikom izbora glavne glumice. Obično su to do sada bili višemesečni kastinzi.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 38 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 38  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics