EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Dos lunas

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Dos lunas

Post by -MILOS- on 06.11.13 22:58

meni to ima veliku prednost :)iskreno ja mislim da ce imati vise uspeha sa epizodom nedeljno, ipak ljudi su je se zaleleli, jos plus premijera je u celoj Latinskoj Americi smile ja takodje jedva cekam da pogledam prvu epizodu, nadam se da ce je postavljati u normalnoj kvaliteti smile

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 61/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3479

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 07.11.13 10:04

Miloš 92 wrote:Ne, nego glumi sestre bliznakinje. Jedna se zove Luna, a druga Sol, a upravo su i različite poput sunca i meseca.
Znam ja da "glumi" sestre blznakinje, ali kad u trejleru pita "ko smo mi zaista" me asocira na to da je ona obe sestre, preko dana psihijatar beše, noću ludača, di džej...

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 07.11.13 20:24

EXTRA // Povratak seksi Rubi na male ekrane: Dobićete mnogo gole kože!

Zavodljiva glumica Barbara Mori, poznata po ulozi pohlepne i ambicionze Rubi, vraća se na male ekrane serijom "Dva meseca".

U koprodukciji kompanije „Fox international“, televizija Argos i Cadena 3 nastala je nova uzbudljiva TV saga, koja će biti emitovana u celoj Latinskoj Americi.
Reč je o ambicioznom i skupom projektu, čija je premijera prve sezone od 13 epizoda zakazana za 12. novembar. Od kada ju je „Rubi“ lansirala u zvezde, Barbara Mori već godinama isključivo snima filmove, a za učešće u novoj seriji producenta Epihmenija Ibare motiv je pronašla u zanimljivoj priči koju je sama napisala.
- Dugo dobijam i odbijam ponude za različite telenovele, ali nisam tek tako htela da pristanem na bilo šta. Pri izboru serije i uloge koju bih glumila, vodim računa i o najmanjoj sitnici, a do „Dos lunas“ nije se pojavila nijedna jaka priča u kojoj bih se prepoznala i odvažila da zaigram. Ovo nije telenovela, već nešto ozbiljniji format. Ne smatram da su telenovele neozbiljne, ali „Dva meseca“ nudi doživljaj američke serije na španskom jeziku – kaže Barbara Mori, koja će u novoj TV projektu igrati dvostruku ulugu.
SUNCE I MESEC
Radnja serije „Dva meseca“ prati životnu priču sestara bliznakinja, Sol i Lune, koje bivaju rastavljene još kao devojčice tokom teške saobraćane nesreće. One su odrasle ne znajući jedna za drugu, zbog čega im se putevi razlikuju.
- Sol i Luna imaju potpuno različite karaktere, baš kao što im imena to nagoveštavaju. Čini mi se da svi u sebi nosimo tu borbu naše dve strane. Jedna je divlja i želi da bude slobodna i nesputana, dok druga poštuje pravila i nastoji da bude ljubazna i kulturna u svakom trenutku. Noć i dan. Bliska sam obema. Sol je psiholog i brine se o deci sa posebnim mentalnim potrebama. Ona ima mnogo mojih karakternih crta, ali prepoznajem se i u Luni – razuzdanom di-džeju. Smatram da je u tom polaritetu i podeljenosti magija, koja će začarati publiku. Volela bih da serija zaživi – ističe Morijeva, koju ćemo gledati u seksi i provokativnom izdanju.
– Serija je seksi, veoma seksi... Znam da moji fanovi vole da me vide u seksi izdanju, tako da će dobiti mnogo gole kože... Više nego što je to uobičajeno. Atraktivna Urugvajka, ipak, priznaje da joj nije bilo lako snimiti scene sa malo odeće - kaže Barbara.
- Teško je skinuti se, mada se to nikada ne bi reklo za mene. Stidljiva sam, ali sva sreća da radim sa ljudima koji su profesionalci i znaju da vas maksimalno sačuvaju u tim scenama. Posebno sam zahvalna Leonardu Sbaragliji, odličnom glumcu i prijatelju. On se postarao da mi ne bude neprijatno u eksplicitnim kadrovima – otrkiva Barbara.

Izvor: opera-17.com
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 21.11.13 17:53

da li ima neko link prve epizode, ako ima neka mi posalje smile ovaj promo je odlican! jedva cekam da pogledam prvu epizodu.

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 61/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by milosss on 26.11.13 1:38

Da li ima negde da se skine ili pogleda online prva epizoda serije?

milosss
Junior member
Junior member

Poruka : 110

Back to top Go down

Post by L-Descarado on 28.11.13 0:25

Jel pocela ova serija uopste?
L-Descarado
Junior member
Junior member

Poruka : 67

Back to top Go down

Post by dikirbd on 30.12.13 23:18

Odličan je promo! wow I dalje nema nigde  nene da se pogleda nijedna ep.barem ja nisam našla annoyed baš mi se gleda... cry Koliko je do sada emitovano ep. ima inf? rtfm Umesto 130 do sada da su snimili oni samo shock 13ep. pih,jer se dugo šuška o seriji...azdajapljus
dikirbd
Member
Member

Poruka : 211

Back to top Go down

Post by Stefan on 30.12.13 23:19

Pa nikad nije ni bilo planirano 130 koliko znam. To je zamišljeno kao serija koja bi se emitovala jednom nedeljno, tako se i snimala. Snimanja su završena još odavno, a mislim da je emitovana samo prva epizoda.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.12.13 23:21

Ni ja nisam uspeo da pronadjem nigde epizode. Ne kapiram zbog čega je nigde nema.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10720

Back to top Go down

Post by dikirbd on 30.12.13 23:23

To je bio primer,samo broj winky pa nije valjda onda samo jedna ep. mesečno?! huh 
dikirbd
Member
Member

Poruka : 211

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics