EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Qué pobres tan ricos

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Qué pobres tan ricos

Post by Miloš92 on 11.09.13 14:36

Ugovor Glorie Trevi traje do novembra. Sad traju pregovori oko toga da li će pristati da snima do janura ili neće, da ći će se serija završiti u novembru ili će nastaviti bez nje do januara. Sve u svemu prave marketing oko toga.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10872

Back to top Go down

Post by zzz369 on 11.09.13 17:13

Kakav ugovor oko snimanja ili možda postoji neki ugovor do prikazivanja? Jer seriju su počeli snimati u veljači, počela se prikazivatu krajem lipnja, znači ako snimanja završe u studenom, najmanje imaju snimljeno još ionak do siječnja. Kad bi prikazivanje trajalo do studenog, to bi značilo da su snimanja već završila, jer onih 3 tjedna koje je Gloria bila na odmoru nisu toliko mogli produžit snimanja.

Čini se stvarno ko reklamiranje neko, no dobro, možda je istina ioank ne kužim više šta taj Larrosa, a i neki ostali dovode te pjevače, modele i sl. i još ih mole da dođu i daju im glavne uloge uz tolko glumaca koji su bolji i čekaju glavnu ulogu. Sam si je kriv.

Skraćivanje ove LPA i LT svakako podržavam, već dugo nisu niš skratili nego samo produžuju, ali dapače trebalo bi to odmah skratiti čim se ispostavi da je serija sranje, a ne još produživati pod izlikom da drugi nisu spremni, nek se budu spremni i počnu ranije, vremena imaju i da nagrađivati s finalima u nedjelju. No ne želim opet Rosy Ocampo s novim uspjehom koji to uopće nije niti neće biti. Bolje im bi bilo da daju Lucero Suarez jednu komičnu telenovelu u 8, to bi bio potez.

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.09.13 17:30

Trevi je prvo bila na odmoru mesec dana, onda snima samo par dana u nedelji... Tako da verovatno ne snimaju mnogo unapred sa emitovanjem. Uz sve to Soto je skoro imao neku operaciju i neko vreme nije snimao.

Trevi je definitivno najlošija Televisina investicija. Najplaćenija sa najgorom serijom u istoriji. Al nije ona žena kriva. Prvo glumica nije, al je harizmatična i možeš je gledati. Da je imala neku bolju seriju sigurno bi boljo prošla. LPA je stvarno smeće.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by zzz369 on 11.09.13 20:28

Tj. jedna u nizu televisinih loših investicija. Meni je isto žena OK, al nisam za to da se odmah glavne uloge daju nekim pjevačicma koje nisu ujedno i glumice ili neiskusnim modelima, korak po korak.
Mislim da sam pročitao negdje da dok je Gabriel Soto bio na operaciji ostali su snimali.

zzz369
Member
Member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.09.13 21:40

Pa jesu ostali snimali ali kako je upravo glavna uloga njegva, njegov lik ima i najviše prostora u epizodi. Dakle njegove scene se nisu snimale, snimali su samo ostale što nemaju veze sa njegovim likom.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by zzz369 on 11.09.13 23:51

Ma znam, al oko 4 mjeseca su prije počeli snimati, znam da je Emilio Larrosa dugo pripremao ovu serije jer je čak i bilo da će ili on ili Osorio zamijeniti Evu budući da su svoje prethodne telenovele okončali otprilike u isto vrijeme, a oboje su pripremali nove komične. Zato su počeli rano snimati, Glorijinim odmorom i Gabrijelovom operacijom su izgubili najviše 2 mjeseca, ako ne i manje. Nije bitno no u svakom slučaju snimanja bi trebala brzo završiti ako su ju odlučili skratiti.

A što se tiče nove serije, trenutno mi nekak ne paše ni da dođe Rosy ni Osorio koji bi navodno isto mogao doć, prerano je za njih, ugl bit će gusto, ma kad su navikli samo produživat serije bez obzira na uspjeh i kvalitetu. U svakom slučaju čini mi se da će bit opet jedna u nizu od serija koju ću terminantemente odbijati gledati.

zzz369
Member
Member

Back to top Go down

Post by Ángel on 13.09.13 20:10

Zuria Vega potvrdjena kao glavna zenska!
Serija krece u novembru umesto Libre para amarte.

smile2

Moderator

Poruka : 8348

Back to top Go down

Post by MarkosEI on 14.09.13 1:38

Zuria Vega mi je odvratna, antipatična i jako loša glumica!
MarkosEI
New member
New member

Poruka : 29

Back to top Go down

Post by zzz369 on 14.09.13 2:17

http://tv.univision.com/hoy/videos/entretenimiento/video/2013-09-13/zuria-y-jaime-haran-una-pareja-de-telenovela?refPath=/novelasyseries/&ftloc=channel756:wcmWidgetUimStage&ftpos=channel756:wcmWidgetUimStage:2

Vjerojatno je Jaime Camil protagonist kaok se sumnjalo, opet klaun vjerojatno. I meni je bezvezna Zuria, bila mi je loša i neiskusna u URPEA, jedva sam ju gledao a i lik joj je totalno bezveze bio. Preskačem definitivno i tvrdim i dalje da je Rosy Ocampo ne baš dobra producentica, ne znam nekako me neke stvari kod nje nikako da uvjere. Evo opet katastrofalan izbor protagonista. Da ju bar skrate brzo ko i Larrosu, nek ova serija bude kratka brzinska zamjena sad za nešto bolje.

zzz369
Member
Member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.09.13 0:39

Silvia Pasquel ulogom u ovoj seriji vraća se u svet telenovela posle 5 godina odsustva

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics