EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Eva Luna

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Eva Luna

Post by Miloš92 on 14.12.13 18:06

U UMEM se daleko pristojnije oblačila nego ovde. Ovde pomalo vulgarno izgleda.

Al fakat je da je žena lepa i da super izgleda. Mada ja lično smatram da nema potrebe da je utegnu u dopičnjake, sise u prvi plan... Eto meni je u UMEM mnogo bolje izgledala.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10568

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 06.02.14 0:20

Ova serija, kako se kraj bliži sve je bolja i bolja!
Eva i Alisija su konačno prihvatile Deboru kao majku, Matilde je priznala da ih je uvijek ona spreavala da se sastanu. Danijel i Leonardo se svađaju oko toga što Danijel zna da je Leonardo ubio Evinog oca, ali nema dokaze zaa to, pa će valda Danijel ići u zatvor.
Sve u svemu, večeras je bila 94. epizoda, preostaje da vidimo šta će biti u još 20!

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 12.02.14 23:54

u 99. epizodi još jedna tajna otkrivena...
Eva rekla Danijelu da je Marsela ubila njegove roditelje!

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 14.02.14 6:43

Konačno smo saznali zašto Marsela nosi crnu rukavicu!
Nime, kad je ubila Danijelove roditelje, uradila je to tako što ih je otrovala, a zatim ubacila u auto koji je zapalila i tako opekla ruku.
Alisija trudna, a Leonardo želi da ona abortira.
Danijel sredo Hulia, on mu rekao da se zove Visente, ali ga je kasnije Danijel stigao i priznao mu Hulio istinu.
Viktorija počela da ludi, rekla Lauriti da ode to auta da uzme neke tablete, a plan joj je da je otme, jer joj je to predlžila drugarica, nzm kako se zove, ali ona glumi Neli u CV.
Kad je Viktorija ušla u auto, rekla maloj da je Danijel imao sudar, i da moraju da idu.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 06.03.14 0:00

Upravo se završila Eva Luna.

Kraj je stvarno bio prelijep, sve je nekako bilo dosta romantično, a i sama poslednja eppizoda je više posvjećena dobrim likovima, jer su negativci završili u prethodnoj.
Što se tiče Marselinog i Leonardovog kraja, zaslužili su. Marsela umrla u požaru, a Leonardo upucan izašao na ulicu i udario ga auto, baš kao što je i on ubio Evinog oca.
Sviđa mi se što je Vitorija postala dobra, što je prihvatila Hustu kao majku, što je oprostila Renati, koju je ubio Leonardo jer jje htio da upuca Viktoriju i ona stala ispred nje. Viktorija otišla u neku ludnicu da se izliječi, rekli doktori da će uskoro izaći.
Neobično mi da gledaam Vanesu kao dobru, kad je u svakoj seriji bila zloća.

Poslednje scene su predivne. Danijel i Eva se ljube, snimaju ispred mora.

Moja ocjena za seriju 10/10.

Sad mi je u top 10 ova serija jer je to stvarno zasllužila i hvala BN-u što mi je omogućio da je gledam, ne vjerujem da bih je gledao da nije krenula na tv-u.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Direwolf on 07.03.14 2:13

ja sam ovu seriju gledao malo u pocetku ali nisam imao vremena da je pratim redovno pa sam prestao. nadam se da cu jednog dana pogledati ovu seriju
Direwolf
Senior member
Senior member

Poruka : 509
Godina : 26

Back to top Go down

Post by FanSte on 18.03.14 2:18

Baš je bila dobra večerašnja epizoda.  smile2 Eva i Danijel povukli optužnicu protiv Marsele za pokušaj ubistva, ali u nameri da joj se sudi za ubistvo Danijelovih roditelja. Forenzičari ekshumacijom njihovih tela utvrdili da se u njihovim kostima nalazio otrov pre nego što su izgoreli, ali na suđenju Debora, koja je sve to pokrenula, nije mogla da dokaže da ih je Marsela otrovala. A onda se kao svedok pojavio Hulio, za Marselitu i Leonarda do ove epizode mrtav.  aplauz Marselina faca.  rofl Tvrdio kako ga je ona istim otrovom dugo trovala, ali s obzirom da mu je Eva donosila kafu sa otrovom, Marselin advokat pokušao da svali krivicu na nju, u fazonu da ga je trovala kako bi nasledila njegovo bogatstvo. I zadnja scena, saznanje da će doktor koji je Marseliti pomagao u svemu doći da svedoči kako bi mu se smanjila kazna zatvora.  juhu Mada ne verujem da je ovo Marselin kraj, verujem da će još koji put pokušati da ubije Evu. smile2

Viktorija i dalje u onom podrumu očekujući Lilijaninu pomoć i još uvek ne shvata da najbolja drugarica želi da je uništi kako bi bila sa njenim bivšim mužem - Danijelom. Luda jeste, ali nije prava villana. Naivna je i podložna uticajima većih negativki - prvo Marsele, sada Lilijane. Lilijana želi da ukloni Evu jer joj smeta i uprkos tome što je njen partner u svemu, Leonardo želi za ženu. smile2 Marisol otišla na svoju prvu turneju, baš mi je drago što je konačno uspela da ostvari svoje ambicije. Toni želi da prestane da radi prljave poslove za Galja, kako bi osvojio Alisiju i obezbedio joj budućnost sa njim, ali mu je ovaj rekao da je sada kasno za to.  surprise 

Serija je predobra, držala mi je pažnju svih ovih 100 i kusur epizoda i pravi je dragulj u moru Venevisionovih treševa. Baš mi je krivo što će joj uskoro kraj.
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1727
Godina : 22

Back to top Go down

Post by FanSte on 19.03.14 2:45

Nije bila loša 107. epizoda. Doktor koji je Marseli pomagao je svedočio protiv nje i osuđena je na kaznu zatvora. Međutim, nije htela da se preda pa je otela pištolj policajcu i pokušala da ubije Evu.  smile2 Ali joj je ubrzo otet pištolj i odvedena je u ćeliju. Viktorija uspela da izađe iz podruma, otišla do Danijelove kuće i videla njega i Lilijanu kako ulaze zajedno. smile2 Zatim je ušla u kuću kradom i sačekala Lilijanu u sobi. Zapretila joj je da će ispričati Danijelu da je sve što je pokušala da uradi bila njena ideja, pa izbio fajt, a onda ju je Lilijana podsetila da je policija traži, ali i da je za sve ona luda. Leonardo koristi situaciju sa Marselom da bi produžio Alisijino ćutanje o trudnoći, i taj produžetak će mu navodno biti dovoljan da je ukloni. smile2
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 27.03.14 2:20

Predobra je bila 112. epizoda.  naklon 

Marsela uspela da pobegne iz zatvora zahvaljujući Galju i planira da se osveti svima, Evi prvenstveno. Sad joj Galjo traži pare, a ona mu obećala da će mu Leonardo platiti ne znajući da Galjo hoće da ga ubije zbog izdaje, tj. što je potplatio lika da ubije Tonija iako mu je ovaj zabranio da to uradi. Danijel otišao u Leonardovu kancelariju da ga napadne što neće da prizna Evi da joj je on pregazio oca, i da bi snimio diktafonom tu raspravu kao dokaz. smile2 Planirao je da pusti Evi to, međutim u tom trenutku je ušla sekretarica da joj kaže da je Alisija u bolnici zbog komplikacija sa trudnoćom (što je prouzrokovao otrov koji joj je Leonardo sipao u mleko). Nije uspela da sačuva bebu. Viktorija se polako kaje za sve što je uradila, i postaće očigledno dobra na kraju. smile2 Galjo zvao Leonarda  da se sastanu u nekom magacinu, gde ga je čekao i Toni za koga je on mislio da je mrtav, sa pištoljem u ruci. smile2

Još samo 2 epizode do kraja.  cry
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 28.03.14 2:36

113. , pretposlednja epizoda  aplauz naklon. Adrenalin me još uvek puca. Ne znam odakle da krenem.

Leonardo ranio Tonija i pokušao da se izvuče iz situacije, međutim Galjo ga preduhitrio uperivši pištolj u njega sa namerom da ga ubije. A onda se pojavila Marsela i roknula Galja.  smile2 Kad je Leonardo otišao, iz njenog obraćanja lešu saznali smo da je on bio Leonardov otac.  wow Zatim venčanje Eve i Leonarda.  naklon Matičar pitao ko se protivi venčanju, a Eva: ''Ja!''.  lol2 Razlozi - zato što joj je Alisija priznala da je on bio otac njenog deteta, a i Danijel joj je prethodno pustio snimak njegove i Leonarde rasprave u kojoj je on priznao da joj je pregazio oca. Zatim je pustila snimak svim prisutnima, a Leonardo ju je dohvatio sa pištoljem u ruci. Zatim se pojavila Viktorija i stala na stranu Danijela i Eve. Leonardo pucao u nameri da je ubije, ali se Renata isprečila i zadobila metak. Priznala da je to uradila jer ne bi mogla da dozvoli da ponovo budu razdvojene Viktorija i Husta s obzirom da su od Viktorijinog rođenja njih dve bile razdvojene zbog nje, i u tom trenutku je umrla. Baš me je rastužila njena smrt.  cry Leonardo izveo Evu napolje sa uperenim pištoljem u glavu, izašao i Danijel, ovaj pucao na njega ali mu nije bilo ništa. A onda je detektiv upucao Leonarda, ovaj upucan izašao na ulicu i pregazio ga auto (simbolična smrt, s obzirom da je on tako ubio Evinog oca). Posle nekog vremena Marsela se ušunjala u vilu Arismendi i sačekala Evu u sobi, sa njenim detetom. Upalila sveće, polila benzinom sobu u nameri da izgore i Eva, i njeno dete, i ona sama s obzirom da više nema nikoga ko će je podržavati. A onda su Matilde i Danijel upali u sobu, nešto je palo što je Marselu ''zarobilo'' tako da ne može da izađe i izgorela je zajedno sa dobrim delom vile (opet simbolika, jer su i Danijelovi roditelji umrli u vatri zahvaljujući njoj). Jedna od najboljih negativki iz telenovela definitivno, pamtiću je uvek jer je baš jak utisak ostavila na mene.  wub Francisko zaprosio Džeki, konačno da i ona ostvari svoj dugogodišnji san.  smile2 Na kraju epizode, Lilijanu presrela policija i saopštila joj da je uhapšena jer je bila mozak kidnapovanja Eve i Laurite.

Biće mi jako teško da se sutra oprostim od ove divne serije.  cry Zar je moguće da smo Bojan i ja jedine osobe na forumu koje su je odgledale do kraja?
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top