EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Eva Luna

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down

Re: Eva Luna

Post by gossip boy(an) on 28.03.14 10:28

FanSte Pall Mall wrote:Zar je moguće da smo Bojan i ja jedine osobe na forumu koje su je odgledale do kraja?

Gledali su vjerovatno i dosta njih er je serije išla na Domi, ali niko nije otvorio temu, pa sam ja kad je počela na BN-u

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Hierro on 28.03.14 11:52

Ja sam gledao u pocetku redovno, kasnije samo povremeno posto sam se odlucio za Corazon valiente. S ozbirom da je iz Venevisiona dosta je dobra serija, plus ima dosta poznatih lica iz sveta telenovela.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1644
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Direwolf on 28.03.14 13:04

i ja sam gledao seriju u pocetku,kasnije su promjenili termin i vise mi nije odgovaralo jer sam tada gledao oluju a nisam jurio reprizni termin smile2
Direwolf
Senior member
Senior member

Poruka : 503
Godina : 26

Back to top Go down

Post by FanSte on 28.03.14 14:03

Šteta što je niste kompletno odgledali, retko dobra telenovela u poslednjih 4-5 godina. Očekivao sam treš poput Acorralade kada sam se odlučio da je gledam, međutim prijatno me je iznenadila. Nije cirkus, a jako je zanimljiva što je retka pojava u poslednje vreme kada su u pitanju telenovele.
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1595
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Eiza on 28.03.14 19:21

FanSte Pall Mall wrote:Zar je moguće da smo Bojan i ja jedine osobe na forumu koje su je odgledale do kraja?

Ja sam je odgledala do kraja. I mogu reći, ostala sam iznenađena budući da se radi o Venevisionu. Sasvim dobra serija, sigurno! Marcela je bila dobra negativka, onaj stari Julio mi je bio dobar. I onaj mali što ga je otac zlostavljao je imao dobru priču. Mala Laura je isto odlična bila. Jacky i Francisco(ako se ne varam, onaj vozač jeli se tako zvao) su imali smiješnu i zabavnu priču. Alicija je bila malo dosadna, Leonardo je isto bio dobar negativac... Mamin sin!

Kažem, sve u svemu, vrlo sam zadovoljna.
Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Stef on 28.03.14 19:43

Ja sam gledao na BN prvih 60-ak epizoda, posle sam počeo na netu. Solidna telenovela, ništa wow, u početku dosadnjikava, kasnije zabavna. skocko
Otkad se Eva vratila i preuzela firmu i kuću, počeli su da se vrte, a kao plus ubacili onu Lilianu, ona mi je bila bzv.  zzzzz 
Poslednjih 20-ak epizoda je postala ponovo zabavna i takva ostala do kraja.  juhu 
Od likova su bili najbolji Julio i Francisco-Marisol-Jackie trougao. naklon 
Ostali neinteresantni, mada je Eva bila ok dok se svetila.  smile 
Produkcija je krš, gluma loša (izuzev Eckera, Jorgea Lavata, Raula Xiqueza, Geithnera, one dve što su glumile Marisol i Jackie, Ferra i Sofie Lame, koji su mi bili ok), ali i pored toga miljama ispred Acorralade, Valerie i sličnih.  thumbup 
Moja ocena za novelu je 5.5/10.  ziveli
Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 5824
Godina : 19

Back to top Go down

Post by FanSte on 29.03.14 2:16

Kraj kao i svaki drugi. Ništa spektakularno, a opet nekako emotivno.  wub  Serija je, kao što sam i rekao, jedna od boljih u poslednjih nekoliko godina. Jedna je od retkih, da kažem novijih koja mi je držala pažnju od početka do kraja s obzirom da sam od mnogih odustajao posle određenog vremena jer su mi bile dosadne. Bilo je svega - i dobre drame, i sapunjarskih klišea (Husta i Debora izgubile ćerke a kasnije ih pronalaze, siromašna i naivna protagonistkinja postaje uticajna i bogata žena), i misterije (Marselina ruka pod rukavicom), i humora (Francusko, Marisol, Džeki), i atipičnih momenata (Hulijovo lažiranje smrti) i akcije sad pred kraj. Produkcija sasvim solidna, s obzirom sa je Venevision u pitanju. Moja ocena 10/10. Biće mi jako neobično bez nje u 01:15 iza ponoći. sad
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Direwolf on 29.03.14 11:12

hehhee pa zato imas la reinu smile2

pogledao sam i ja malo kraj koji mi se nije dopao mada ono nisam gledao cijelu seriju tako da mi je isto smile2
Direwolf
Senior member
Senior member

Poruka : 503
Godina : 26

Back to top Go down

Post by FanSte on 29.03.14 19:46

Reinu sam već odgledao, neću je gledati jer ne volim da gledam serije dva puta. smile

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics