EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La gata

Page 4 of 63 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 33 ... 63  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La gata

Post by nex on 12.02.14 16:49

STIŽE NAM MAČKA (LA GATA)!

Iz produkcijske kuhinje Natali Lartilo, koja je potpisala megahit "Neukrotivo srce", stiže nam uskoro nova telenovela "La gata" (Mačka). Glavna uloga pripala je Majte Peroni, koja je juče podelila sa fanovima prvu sliku sa početka snimanja ove uzbudljive serije. Osim nje, u glavnim ulogama pojavljuju se Danijel Arenas, Laura Sapata i Erika Buenfil.

Evo u kakvu priču će oni biti smešteni:

Esmeralda zvana Mačka siromašna je i prljava, svađalacki nastrojena devojcica. Živi sa Donja Tilom, ženom koja ju je odgajila i koja više od svega voli novac. U kraju u kojem stanuje, Esmeralda uprkos svemu provodi srećno detinjstvo, okružena prijateljima, među kojima su Damjan i prostituka Aroča. Na ulicama svog kvarta ona upoznaje Pabla i Marijana, dva brata, čiji roditelji imaju mnogo novca i žive u elitnom delu grada. Među njima se rada prijateljstvo, pa dečaci pozivaju Mačku u svoju kuću. Ipak, kada njihova majka Lorensa shvati da im je drugarica prljava i siromašna, izbacuje je na ulicu.

Godine prolaze i Esmeralda izrasta u prelepu devojku. U nju se zaljubljuje pokvareni El Franses, koji je po mišljenju Donja Tile idealni kandidat za njenog supruga, jer je bogat. Medutim, Esmeraldino srce kuca samo za Pabla, za koga se i udaje u tajnosti pre nego što on ode na studije u SAD. Ipak, taj brak nikako ne odgovara njegovim roditeljima, koji žele da ga ponište, uprkos tome što je Esmeralda trudna. Zbog toga Pablov otac Agustin Martinez Negrete daje novac Donja Tili da uništi sva pisma koja supružnici pišu jedno drugom.

Ubedena da ju je Pablo zaboravio, Esmeralda rađa blizance - dečaka i devojčicu. Kada se njen voljeni vrati iz inostranstva, roditelji mu govore da Esmeralda ne želi da cuje za njega, te da bi najbolje bilo da se oženi svojom daljom rođakom Monikom. On na to pristaje, ali na dan venčanja u crkvu dolazi Aroča, koja mladoženji govori da ima dvoje dece. On ostavlja mladu pred oltarom i kreće u potragu za Esmeraldom - uspevaju da reše sve nesuglasice i planiraju venčanje. Ali sudbina im sprema nove prepreke...

fb.com/magazin.sapunice
jedva čekam Mačku jupi

Last edited by nex on 12.02.14 17:15; edited 1 time in total
nex
Senior member
Senior member

Poruka : 721

Back to top Go down

Post by LucasScott on 12.02.14 17:01

Renata ili Esmeralda?!
LucasScott
Junior member
Junior member

Poruka : 84

Back to top Go down

Post by Ángel on 12.02.14 21:42

nex wrote:
Esmeralda uprkos svemu provodi srećno detinjstvo, okružena prijateljima, među kojima su Damjan i prostituka Aroča.

naklon naklon naklon raspa

Moderator

Poruka : 8170

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.02.14 21:50

Serija ima sve da bude gledljiv cirkus poput CI. Ja se iskreno nadam da će se Maite ovom serijom vratiti na put uspeha, a da će onda u budućnosti u širokom luku zaobilaziti Mehiju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10612

Back to top Go down

Post by Lucas on 12.02.14 22:02

Pa ona nikako da nađe neku normalnu ulogu kod normalnog producenta,pogle što glumi na kraju? No,sama je tražila.  kafa 

Nema šanse da glumački napreduje s ovakvim jadnim ulogama koji nemaju veze s mozgom.

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.02.14 22:20

Maite je svesna da joj treći kiks ne treba. A nažalost ovakve priče u najvećem broju slušajeva budu uspešne. Očigledno devojka ide na sigurno.

Ona je u MP dokazala šta može i koliko može. U CDC je imala odličnu ulogu, sad što je serija bila promašaj je druga stvar.

Ova uloga će biti nova Maričuj i to svi znaju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Angelita* on 14.02.14 21:15

Jedva cekam!Videla sam i slike kako ce May da izgleda,imace nesto slicnu kosu poput Marikruz ali crnu haljinicu,i takva prljava meni je lepa,jedino mi onaj Danijel deluje umisljeno  facepalm  ajme valjda nece na kraju ovo biti cirkus smile2  jedva cekam da pocne!
Angelita*
Member
Member

Poruka : 217

Back to top Go down

Post by Ángel on 14.02.14 21:24

Meni su bas slatki zajedno wub ali istina da je Maite ovde skrooooz copy/paste Marikruz. Mogli su bar malo nesto da promene. zbun 

Arenas konacno s kratkom kosom! jupi 
Ángel
Moderator
Moderator

Poruka : 8170

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.02.14 21:33

Meni je drago da Maite nema kao po običaju onu njenu ravnu ravnu kosu, pa nek bude kopija bilo čega.  rofl Mogli su i u crno da je ofarbaju.

Baš mi je slatka ovako prljava. Ko bi rekao da ta devojka ima 30 godina.

Njih dvoje mi dleuju lepo kao par. Mada me Arenas malo nervira, toliko je uzleteo da je to strašno. A najgore od svega je što će verovatno i ovo biti exito, ko će ga posle toga trpeti.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 15.02.14 0:01

I meni je drago da Danijela Arenasa vidim sa kratkom kosom. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3390