EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La gata

Page 6 of 63 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 34 ... 63  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La gata

Post by Miloš92 on 15.02.14 16:11

Budite sigurni da će se o njima dosta priačti i pisati. Poznato je da se Daniel odavno loži na Maite što se da primetiti po njegovim izjavama. Najskorija je nešto u fazonu: "Siguran sam da ću sa ovom novom serijom naći i ljubav", a da zanemarimo one od ranije kada je govorio da mu je velika želja da radi sa Maite. Pa onda način na kojoj joj se obraća sa "Mi hermosa Maite".

Mislim da će već oformljeni Danirroni prevazići čak i stepen Levyrroni ludila.

Jedno je sigurno ne pamtim kad se o nekoj seriji ovoliko pisalo, a da nije ni blizu početka emitovanja.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10071

Back to top Go down

Post by Ángel on 15.02.14 16:25

Miloš 92 wrote:Mislim da će već oformljeni Danirroni prevazići čak i stepen Levyrroni ludila.

Sumnjam da je ovo moguce.
CI je bila gledanija od CCEA, ali Levyrroni nisu prevazidjeni.

Moderator

Poruka : 7938

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.02.14 16:30

Poenta je u tome što Ana Brenda nije Maite Perroni. Može ona da ima najveći boom ikada, ali Maite je opet mnogo poznatija.

Ja Maite obožavam, ali to ne znači da neću priznati da devojka ima gomilu bolesnih i zaludjenih fanova.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Angelita* on 15.02.14 16:30

Danijel se lozi na May? shock rofl  decko nemas sanse!Meni je on skroz feminiziran i ljigav stars 
Ju ja nisam oformljeni danirroni stars  meni nisu u opste slatki!
To da se digla prasina jeste!Svi ocekuju novu cceu,a Marichy je po meni May digla u vrh telenovela i meni je Marichy licno naj draza wub 
To za levyrroni se slazem,nisam ja ludak za njima ali njihova hemija mi je bila i jos uvek je naj bolja smile2
Angelita*
Member
Member

Poruka : 217

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.02.14 16:37

A Mane de la Parra je bio baš onako pravi mačo men.

To za levyrroni se slazem,nisam ja ludak za njima ali njihova hemija mi je bila i jos uvek je naj bolja

U CCEA da, ali u TDA to već nije bilo to.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 15.02.14 16:40

Miloš 92 wrote:Poenta je u tome što Ana Brenda nije Maite Perroni. Može ona da ima najveći boom ikada, ali Maite je opet mnogo poznatija.

Ja Maite obožavam, ali to ne znači da neću priznati da devojka ima gomilu bolesnih i zaludjenih fanova.

Pa i Anahi je imala/ima mnooogo bolesne fanove, pa je Dos Hogares prošla kako je prošla. Sa druge strane, Levi i Majte su odlično prošli u CCEA, al su zato pukli u TDA.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2813
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Ángel on 15.02.14 16:41

Miloš 92 wrote:Poenta je u tome što Ana Brenda nije Maite Perroni. Može ona da ima najveći boom ikada, ali Maite je opet mnogo poznatija.

Poenta je da se male, crne, debele Mexicance mnogo vise loze na Levya nego na njih dve. look 

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.02.14 16:52

Pa i Anahi je imala/ima mnooogo bolesne fanove, pa je Dos Hogares prošla kako je prošla. Sa druge strane, Levi i Majte su odlično prošli u CCEA, al su zato pukli u TDA.

Anahi u DH nije imala hemiju ni sa jednim od svoja dva partnera. Jedan joj je izgledao kao deda, a Ponce nikad gori u životu nije bio nego u toj seriji. A sama serija je bila krš. Ono što sam ja gledao, koliko se sećam ona nije imala ni jednu ljubavnu scenu vrednu pomena. Celu seriju je preplakala. Tako da nije ni imala priliku da razvije neku hemiju niti da zaludi fanove. A da zanemarimo to da njeni fanovi nikada neće preživeti kako je oni nazivaju A&A traumu, pa samim tim ne žele je ni sa kim drugim.

CCEA je bila smeće, ali gledljivo. Kao i trenutni boom CI. TDA je bila smeće, ali negledljivo i dosadno. A Maite i Levy nisu imali ni približnu hemiju onoj iz CCEA, od starta se videlo da su se ohladili.

Poenta je da se male, crne, debele Mexicance mnogo vise loze na Levya nego na njih dve.

Da, zbog toga su Levy i Ximena kao par napravili boom od LT.

Meni Maite i Arenas deluju simaptično zajedno i verujem da bi mogli biti dobar par o kome će se pričati.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 15.02.14 17:22

Miloš 92 wrote:
Poenta je da se male, crne, debele Mexicance mnogo vise loze na Levya nego na njih dve.

Da, zbog toga su Levy i Ximena kao par napravili boom od LT.

Pa Tempestad je imao tih 20% rejting samo za Levy deo, ona nije privukla nikoga jer je nepoznata. buum rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.02.14 17:29

Nije imao ni 20%. Al da ne idemo dalje u off.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 63 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 34 ... 63  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics