EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La gata

Page 63 of 63 Previous  1 ... 33 ... 61, 62, 63

View previous topic View next topic Go down

Re: La gata

Post by FanSte on 17.03.15 1:26

I cirkus se vraća! egyptian Lorensa otišla kod Tihog da mu prebaci za ono što se kroz celu seriju ponavlja (kako posreduje izmedju Pabla i Esmeralde bla bla), vadi pištolj, puca ali promaši. Ja reko' koj joj je, kad ono - zaljubljena je u njega. rofl rofl rofl

Posting Freak

Poruka : 1790
Godina : 22

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 17.03.15 14:21

Jeste, itekako je zaljubljena u njega, a to je nesto sto sam ja od pocetka skontala, nego sam, kako su se dogadjaji nizali, mislila da sam posasavila od silnog gledanja telenovela, pa vidim ljubav i tamo gde je nema, i onda tu pretpostavku ostavim po strani. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3412

Back to top Go down

Post by Eiza on 17.03.15 21:38

Pa to su onda one posljednje epizode već, uz prvi dio - jedino vrijedno iz cijele telenovele! wow

Što će ju zamijeniti?
Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by FanSte on 18.03.15 4:20

Jeste, itekako je zaljubljena u njega, a to je nesto sto sam ja od pocetka skontala, nego sam, kako su se dogadjaji nizali, mislila da sam posasavila od silnog gledanja telenovela, pa vidim ljubav i tamo gde je nema, i onda tu pretpostavku ostavim po strani.

Meni nije bilo ni na kraju pameti. rofl Cirkus na kvadrat!

Što će ju zamijeniti?

Ne zna se još uvek, ali svakako će biti nešto iz Televise (pretpostavljam novije i uspešno u Meksiku). Od novijih se jedino nadam MCET, i eventualno Sombri. Sve ostalo zzzzz .

Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 10.04.15 15:06

Završi se i ovo čudo. Ovi narkomani s Prve 'ladno nisu sačekali da piše FIN niti su napisali "kraj serije". stars

Finale ništa posebno. Jedino vredno pomena je to što je Hisela završila u ludnici, Lorensa ostala usamljena u zatvoru (čak joj nedostaju i posete Agustinovog duha rofl ) i što Haroća čeka četvorke. mrgreen

Sve u svemu, jedna prosečna serija sa dosadnim i zabavnim periodima. Previše je pažnje posvećeno nebitnim likovima poput Garabata, Ines i ostaloj ekipi sa djubrišta, što mi je umanjilo doživljaj.  zzzzz Takodje, ova poslednja etapa gde je Lorensa okretala Pablita protiv Esmeralde mi je bila užasno dosadna. Daću joj 8/10, i to najviše zbog Hiselice. :caos:

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Aleks on 10.04.15 19:16

Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1297
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Eiza on 10.04.15 20:59

A zašto se u entradi na ovom Aleksovom videu čuju nekakvi dodatni efekti(pljuske, pucanje stakla) ako toga nema u videu? cesces

Ne sjećam se da je tako nešto bilo kada je išla u Meksiku.
Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Bayron on 10.04.15 21:07

to je aleks nešto editovao, dodao je televisa presenta i isekao na kraju gde izlazi slika sa natpisom "divlja mačka". mrgreen

ovakva špica je išla na prvoj:

inače su ovi sa prve odsekli minut i po sa samog kraja. rofl

uhvatio sam malo danas, gomila besmislenih flešbekova. podsetilo me na ccea.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Aleks on 10.04.15 21:33

O Bože, kakav mi se propust dogodio...pih...a 2x sam preslušavao špicu pri dodavanju Televisa presenta i nisam primetio. OMG. facepalm a i plus sam žurio, eto mi sad. facepalm ovo je samo potvrda koliko sam se ove nedelje zamorio i iscrpeo od kojekavih snimanja. nezna
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1297
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 23.08.16 18:59

https://youtu.be/CAHpkXi9dxY Koliko je ovo jadno,i tuzno.Ova kompletna serija nije vredna pomena a bitno je da je bila kod nas,a kad ima nesto normalno to niko ne kupuje... facepalm pop

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 597

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 63 of 63 Previous  1 ... 33 ... 61, 62, 63

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics