EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Çalıkuşu

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Çalıkuşu

Post by -MILOS- on 19.04.14 14:53

Serija se završava sa 30. epizodom!
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3565

Back to top Go down

Post by Stef on 19.04.14 22:06

I to joj je mnogo, s obzirom na to koliko je dosadna.  zzzzz Recimo, prvih 7-8 epizoda (naročito dok je Kamran bio u bekstvu) su bile sasvim solidne, ali nakon toga postaje užasno dosadno.  yawn Izdržao do 13. epizode, uz silna preskakanja i odustao. Ne planiram da nastavljam.
Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 7140
Godina : 20

Back to top Go down

Post by danijela1 on 24.05.14 21:32

bas je sve nekako usporeno,ocekivala sam vise od serije, ali ukusi su razliciti

danijela1
Junior member
Junior member

Poruka : 107

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 30.05.14 9:32

Odgledana i poslednja epizoda ove serije smile
Generalno serija je vecim delom dosadna ali u istom trenutku i gledljiva, a glavni krivci su na samom pocetku protagonisti dok se nisu smuvali i kasnije resili da se vencaju, nakon toga zanimljivi su mi bili Muzgan i Jusuf.  Bas mi je drago sto su na kraju ostali zajedno aw Munever je napokon napustila Neriman i bas u poslednjoj epizodi izdaje svoju gazdaricu tako sto govori Feride istinu koje zapravo otac Nerimanog deteta, posto su svi mislili da je to Kamran. Epizode su se znatno poboljsale od kada je Nedzmije ubila Selima, a nakon toga dosli su i novi likovi kao sto su Murat i njegova cerka, Azelija i njena sluskinja. Ono sve oko Azelije mi je toliko bilo zanimljivo i na kraju svrha njene osvete uopste nije imala smisla te se na kraju i izvinula Kamranu. Serija je imala dosta tih komicnih scena i one su mi bile najzanimljivije za gledanje. Na kraju serije se ne zna da li Kamran i Feride ostaju zajedno, zato sto je Kamran ceka na zeleznickoj stanici i tako se zavrsava poslednja epizoda. Ako jednog dana rese da snime nastavak ne bih me zacudilo, zato sto stvarno imaju povoda za to smile2 najvise od svih likova mi je isla po zivcima Besime. Stalno je menjala raspolozenje, kako se vreme menja tako ona menja i stavove, cas voli Feride, cas je ne voli. Feridine drugarice iz doma su bile zanimljive takodje, doduse i one nastavnice su imale po koji ispad smile2 Seriju ne preporucujem zato sto kao sto sam vec i rekao jednim delom je mnogo dosadna, a i epizode dosta dugo traju, neke su cak trajale i po vise od dva sata.
Umalo da zaboravim, muzika je bila prelepa, a i tokom serije se provlacilo dosta pesama na srpskom jeziku, cak je i na zabavi u poslednjoj epizodi bila pesma na srpskom smile
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3565

Back to top Go down

Post by danijela1 on 31.05.14 12:18

nisam bas odusevljena ovom serijom sad

danijela1
Junior member
Junior member

Poruka : 107

Back to top Go down

Post by Ángel on 26.01.16 10:19

Svakakve zatucanosti sam video u turskim serijama, ali debilana iz ove 1. epizode može rame uz rame sa naučnom fantastikom iz indijskih serija. facepalm

Maloj je umrla majka i ona prvo ne shvata da je umrla, krevelji se pred njom, glupira, pokušava da je nasmeje, ajde, ne shvata dete... Ali da posle toga njoj niko ne kaže da joj je majka umrla i da ona sa toliko godina (bez obzira što je dete, iako uopšte ne toliko malo) ne zna i ne shvata šta su smrt i umiranje... naklon naklon naklon Pa koja budala je to mogla da napiše?! facepalm

Balibeg je doktorsito mrgreen pregleda pacijentkinju i kaže joj da se nakašlje, a ona odgovara sramota me!!! WTF?! Sramota??? shock

Pa nije ni čudo što je ova serija doživela debakl. Debilana.

Glavni par je prelep! Stvarno su mnogo lepi, ona posebno jer nema ništa tursko u sebi, ima onu neku prefinjenu lepotu. I hemija im je ok. Ali serija, dijalozi, radnja... Loše. zvizd

Moderator

Poruka : 8383

Back to top Go down

Post by MStefan on 26.01.16 15:24

Ogledao (prespavao) prvu epizodu. zzzzz
Prvih dvadesetak minuta je okej, fino snimano, solidna i gluma, ali što kaže Angel, posle svih onih debilnih scena nisam imao želju da više gledam. Bilo mi je na Prvoj, listao sam novine i bacio oko nekoliko puta. facepalm
Mada, produkcijski je bolje od većine turskih serija koje sam video od ovih što Pink kupuje... Ali, što neko reče, žešća ''tableta za spavanje''.  Čini mi se da je glavni par jedini plus u celoj priči  aw
Ne verujem da ću nastaviti.

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2065

Back to top Go down

Post by Bayron on 26.01.16 15:30

meni prva epizoda nije bila dosadna, naporitv, jako simpatična. isto mi je i bahar prva epizoda ok. kad povučem paralelu između dve serije, ova je dosta kvalitetnija. kako će dalje biti i da li ću gledati, ne znam.

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Marijana on 26.01.16 16:51

Slažem se sa Bayronom. I meni prva epizoda nije bila dosadna. Feride (Fahrije Evdžen) i Kamran (Burak Ozčivit) su prelepi par. wub Ova sestra od doktora Kamrana mi je jako poznata mislim da je glumila u "Kako vreme prolazi" ako se ne varam? Zadovoljna sam sa serijom i nastavljam da je pratim.
Marijana
Senior member
Senior member

Poruka : 768

Back to top Go down

Post by Bayron on 26.01.16 17:18

jeste. a i mala feride čini mi se da je glumila u kako vreme prolazi, berininu i hakanovu ćerku.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Back to top