EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Los miserables

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

View previous topic View next topic Go down

Re: Los miserables

Post by Stefy on 15.05.15 17:14

Nastavio sam da gledam ovu seriju pre nekoliko nedelja. Stigao sam do 47. epizode. Sada mi je zanimljiva, nije mi više dosadna kao na početku. Otkako je umrla ona Amparo, serija je baš postala zanimljiva. Scene sa njom su mi bile katastrofa i generalno je scenario za te časne sestre, dijalozi i sve ostalo užas. facepalm Ona Milagros je takva idiotkinja da je to strašno. Jedino me nervira što Luča još nije priznala Danijelu za Sesara i njegovo ubistvo, smorili su sa tim više. Lilijana je odlična negativka, prava villana. Nervira me i priča oko Abela, bez veze je to nekako odrađeno i mnogo smara. Generalno, dosta mi se popravio utisak u odnosu na ranije, a možda je to jer gledam više epizoda odjednom, pa onda ne osetim da je toliko dosadna kao kad gledam premijerno, ali čini mi se da stvarno jeste bolja nego na početku. Sve ovo oko Diablovog kartela i Lilijaninog preuzimanja njegovog posla je meni zanimljivo, a dobro je što su Gastona ubili jer me je užasno nervirao.

Ajlin mi je postala nekako mnogo ružna, uopšte mi se više ne sviđa kako izgleda u faci. Ostarela je, šta li joj se desilo, ali baš bez veze izgleda. Ja sam nju još samo u "Marini" gledao i tamo mi je bila lepa, a ovde mi se baš poružnila.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3973
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Stefy on 13.06.15 14:18

Ipak mi se na kraju sviđa ova serija. Stigao sam do 83. epizode. Nakon onih dosadnijih prvih 50 epizoda, nakon Lučinog bega iz zatvora, serija se zaista mnogo popravila i postala je mnogo zanimljivija. Radnja oko Luče i glavnih likova jeste tekla sporijim tempom, ali se u pozadini dešavalo dosta toga. Definitivno ovu seriju obeležavaju negativci zato što su glavni par, Duranovi i sporedni likovi mnogo dosadni. Lilijana je odlična negativka, prava nemilosrdna villana. Poras me nervira, otkako je iscenirao smrt braza blizanca i počeo da glumi Rafaela, malo je podnošljiviji, ali je čovek stvarno iritantan. Smraju me i one dve glupače koje su ubacili, Ivana i Marina, nikakvu svrhu nemaju u seriji i totalno su debilni likovi. Elena me od Duranovih najviše nervira, znači kakav bezvezan i bezličan lik, užas. Jedva čekam da se Luča oporavi i da prestanu da smaraju sa oproštanjem od nje i njenom bolešću. Jedva čekam da vidim konačni obračun svih ovih negativaca koji su međusobno sad jedni protiv drugih. S jedne strane Henaro i Lilijana, s druge Diablo, Nurija i Anselmo. Nurija mi je postala mnogo smešna otkako se ubacila u taj klan. rofl Ima neke baš vrh scene.

U svakom slučaju, nije serija toliko loša koliko sam komentarisao na početku. Sada mi se baš sviđa i jedva čekam kraj da vidim kako će okončati ovi negativci.

We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.06.15 17:11

I meni je nakon 50 epizode bila sasvim ok. Nista vauuu ali gledljivo. Al taj prvi deo je bio... zzzzz

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10721

Back to top Go down

Post by Stefy on 12.07.15 18:00

Odgledao sam celu seriju. Na kraju krajeva, meni se svidela, mada sam nekako i zaboravio onaj početak. U poređenju sa ostatkom serije, zaista jeste dosadan. Posle 50. epizode ima baš slabo razvlačenja i stalno se nešto događa. Ono što je meni ovde obeležilo seriju su definitivno negativci: Lilijana, Diablo, Radames, Nurija i Henaro. Oni su baš imali dosta prostora u seriji i meni su bili mnogo zanimljiviji od glavnog para, a kamoli od sporednih likova. Sporedni likovi su mi generalno bili dosadni, ne nepodnošljivi, ali dosadni.

Poslednjih 10 epizoda serije su malo razvučene, a onda je sve strpano u poslednjoj epizodi i to mi se nije baš dopalo. Nekako je onaj deo kad se negativci kriju i špijuniraju mogao da se učini mnogo zanimljivijim. Sviđa mi se kako su okončali Lilijana i Diablo, mada je ta scena produkcijski užasno odrađena. U jednom trenutku, Lilijana ima sređenu frizuru, a u drugom njena dublerka, pritom se primećuje da nije Muhika, ima mokru kosu. facepalm Znači, ideja tog kraja mi se svidela, ali mi je realizacija stvarno bedna. Nurija je meni bila hit otkako je izašla iz zatvora tamo oko 60-70 epizode, mnogo mi je bila smešna sve to vreme. rofl Baš me je više puta nasmejala mnogo. Obračun Lilijane i Luče u onoj zgradi me je malo podsetio na obračun Gabrijele i Antonije u LP.

Ostali likovi u suštini okej. Ne sviđa mi se što su Deboru otpisali negde na pola serije, očekivao sam da će u određenom trenutku da se vrati. Isto tako i ona besmislena Ivana koju su ubacili i koja je samo izašla iz serije odjednom. Mogli su da porade i na ljubavnoj priči između Adrijane i Oktavija, čak su u nekom trenutku i bile naznake da će njih dvoje završiti zajedno, ne znam zašto nisu. Baš o tome pričam, na kraju je sve zbrzano, a pre toga su imali dosta prostora. Sviđa mi se što su ubili Fernandu, zaslužila je, i to ni manje ni više nego od Lilijanine ruke. To mi je simbolično nekako jer je ona Lilijanu učinila takvom, pa joj je sama Lilijana to naplatila. Kraj kao kraj okej, kliše, ništa spektakularno.

Sve u svemu, nije ova serija toliko loša. Solidna telenovela za današnje vreme, kao i za savremeni Telemundo. Glumci su generalno svi okej, sem Porasa koji pravi njegove retardirane face i tu i tamo ovih tinejdžera. Produkcija je skroz okej, kartoni su svedeni na minimum i studiji tu i tamo deluju mnogo bolje od onih Telemundovih u Majamiju, nije toliko veštačko. Araseli Arambula mi sad spada u jedne od okej glumica, žena radi skroz okej posao. Ja sam imao takve predrasude o njoj još pre nego što sam LP gledao, a nakon ove serije shvatam da žena glumi skroz okej i baš me zanima kako će odigrati Donju Barbaru. Erik Hajser je skroz okej glumac, Muhika je meni ovde ista kao i u "Marini", ja sam nju jedino još tamo gledao, ali svakako je imala ovde odličnu negativku. Moja ocena ovoj seriji je 3+/5. Dao bih 4, ali je 3 zbog onih prvih 50 epizoda koje su previše razvučene.

We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content