EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El Señor de la Querencia

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: El Señor de la Querencia

Post by Sava on 23.08.11 15:53

svidece ti se kraj sigurno. svakako nije uobicajan. uzivaj u ovim poslednjim epkama, odlicne su!

Ignacio jeste naporan u ovoj fazi serije i slazem se da je LE najnormalniji od dece. Sto se tice Jose Luisa (stoka), ja sam ga najvise zamrzeo kad je koknuo Lucreciju. sad

Posting Freak

Poruka : 1995

Back to top Go down

Post by Bad boy on 02.09.11 21:52

FIN

shock Šokantan i fenomenalan! naklon

Dobro je sve bilo osmišljeno, samo su malo u realizaciji omanuli. Juan Cristobalova smrt je toliko očajno odrađena... roll
I trebalo je tu malo onih epic instrumentala, malo više akcije. On ide 'ladno i ubija ljubavnice, služavke, decu... malo bezveze što je sve bez emocija...

Drago mi što Jose Emilio preživeo, mislio sam da neće i da će sva deca umreti. Mogli su i Manuela da koknu, bilo bi cool.

Jedna odlična serija koja će mi ostati u sećanju. Fenomenalna ideja, sama realizacija i broj epizoda. Bez razvlačenja, brza, loša scenografija, previše zoom-a na facu, premalo emocija... 9/10

Sad ostaje da vidim da li će Joaquin biti bolji od Jose Luisa.
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Stefan on 01.12.14 18:41

Videh sad na ML da stavljaju ovu seriju kao u HD kvalitetu. Može da se gleda i na sajtu TVN-a, ali ima crne trake kako gore i dole, tako i levo i desno. Skidam sad prvu epizodu, pa ću videti da li u BS playeru mogu da pustim tako da ne vidim to crnilo.

Čitao sam samo pozitivne komentare o ovoj seriji + ima malo epizoda, a i pretpostavljam da osim prve, eventualno prvih nekoliko, traju po 20+ minuta. Tako da ću se baciti na gledanje. Svakako sad gledam samo Sombru.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2986
Godina : 28

Back to top Go down

Post by laki on 01.12.14 18:54

Querencia wub
Posle Elise i Familije, moja top 3 serija. *_*

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.12.14 19:21

Ja ovo imam na diskovima već nekoliko godina. Sve hoću da krenem sa gledanjem i uvek iskrsne neka druga serija. Možda bi mogao sada da konačno krenem.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10944

Back to top Go down

Post by Stefan on 03.12.14 0:57

Pogledao sam prvih devet epizoda. thumbsup Za sada mi se baš sviđa. Koliko je razvratno i bolesno, toliko je genijalno. lol1 Dopada mi se što se brzo sve otkrije, svi sve znaju, tajne ne ostaju dugo skrivene. lol1

Falili su mi Čileanci, skoro da sam zaboravio kako su sjajni glumci. Alvaro Rudolphy je glumčina, baš glumčina. Ostali takođe ne zaostaju.

Što se tiče radnje, ne znam šta bih rekao osim da mi je super i da baš drži pažnju. Dobro je da u BS playeru mogu da povećam sliku preko celog ekrana, pa ne vidim ono crnilo sa strane.

Inače, imam pitanje za vas koji imate onu carolinu verziju serije (mislim da je njena bila ranije po forumima) - bacite pogled na ovo što tvn stavlja na svoj sajt sad pa mi recite jel oni to seku sliku, tj. zumiraju je previše ili je i u originalnom emitovanju bilo tako? huh

Ne znam uopšte da li je serija emitovana u 4:3 ili u onom letterboxu ranije, a ovo što tvn sad stavlja mi deluje kao da se neko malo previše igrao sa zumom. zbun

Zanima me jako ko je ona žena što žigoše tipove po selu nakon seksa (?), ali sačekaću da se to otkrije, ne bih da pokvarim doživljaj. aplauz

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 03.12.14 17:44

@Stefan wrote:Ne znam uopšte da li je serija emitovana u 4:3 ili u onom letterboxu ranije, a ovo što tvn sad stavlja mi deluje kao da se neko malo previše igrao sa zumom. zbun
Nisam video tu "novu verziju", ali snimano je sigurno u 4:3 formatu; tako da me ovo zumiranje uopšte ne čudi.  

@Stefan wrote:Zanima me jako ko je ona žena što žigoše tipove po selu nakon seksa
Ko bi zaboravio tu misteriju. lol1 Morena aplauz Ko je famozna žena biće misterija najveći deo serije, mislim sigurno do tamo neke 40-45 epizode. (okvirno)

Lucrecia i Mercedes naklon naklon naklon *_*  Kad se samo setim. popcorn

Stefane, očekujem više opisa epizoda koje gledaš. Mislim da nas prisetiš detalja ... winky

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Stefan on 03.12.14 18:36

Laki, ipak izgleda nije 4:3, sad sam uporedio ovo što skidam sa epizodama na YT koje su stavljane 2008. godine. Ne da mi se sad da hvatam capture, ali isto je. mellow

Ja pogledao do 15. epizode danas. zubo Jose Luis hteo da siluje Violetu, ali ga je Leonor sprečila. Odlična je bila kad ga je zveknula, a i posle kad mu je zapretila odlaskom u Santiago ako nastavi da maltretira radnike. jupi Mada nešto mi se čini da će to njeno buntovništvo biti kratkog daha. facepalm

Mercedes je predložila Lucreciji i Ignaciju da ona rodi dete umesto ćerke. lol1 naklon Odlična je, odlična, obožavam je! rofl A osim nje, obožavam i onu prostitutku, nikako da joj upamtim ime, Manuelovu i Marijinu sestru. Ta žena je pregenijalna - i lik i glumica. aw

Teresita mi za sada najviše skače po živcima sa svojom zaljubljenošću u Manuela. zzzzz Šteta što se nije udavila onda u reci kad ju je Manuel izvukao. facepalm

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 04.12.14 23:46

Juce slucajno udjoh u ovu temu i,inspirisana komentarima vas koji ste gledali/gledate seriju,a koje sam sve procitala(poceh slucajno,a nastavih namerno),odgledala sam upravo prvih 10 minuta 1.epizode,na yt.Ovo je zanimljivo,koliko i bolesno.Mislim,Hose Luisu umire majka,a u oci mi upade scena kada se on bicuje,a to trazi i od svog sina("Svi moramo da platimo za nase grehe"),a bio je sa onim prostitutkama u bordelu,i hvatao Buenaventurinu zenu.Gospode Boze,tuge li i bolesti. sad Nije ovo za mene,zasad.Mozda jednom i odgledam,cekam da jos malo sazrim.Mada,sama scena nije nista novo,jer smo vec vidjali likove u raznim telenovelama kako se samokaznjavaju posle pocinjenih grehova,ipak,ja ovakvu scenu nikada nisam videla,i nikada nisam videla nista slicno ovoj seriji.Mnogo je tu perverzije,mraka i muke.Ako sam to skontala u prvih deset minuta 1.epizode,sta li bih,tek,skontala do kraja serije,kuku meni?Inace,ovi komentari sto sam ih procitala,nista nece uticati na mene,dok ne vidim sve to.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3454

Back to top Go down

Post by Stefan on 08.12.14 17:47

Ova Leonor je ćurka neopevana. facepalm Spakuje kofere da ide u Santiago i onda ostane u kući. Al ajde što je tad ostala, ali što je ispala ćurka kad je zatekla muža sa Leontinom u krevetu. facepalm Umesto da glupača postavi ultimatum "ili ona ili ja" svom retardiranom mužu, ona skoro potpuno iskulira to što se desilo. Pa bravo, glupačo glupa! naklon

Violeta mi je isto digla pritisak na kraju 18. epizode, kad je rekla Manuelu da ju je silovao neki lik kog nikad u životu videla nije. Pa još složila onu blentavu facu. Mislim mrš, kravetino glupa, znači smučila mi se i sumnjam da će popraviti utisak.

Maria i Buenaventura su me isto iznervirali. Kao hoće da odu sa Querencije, onda Jose Luis povisi glas i oni pokunjeno napuste njegovu radnu sobu. naklon Mislim alo, Manuel ima kuću na sopstvenoj zemlji, možete tamo da živite i Bog da vas vidi. Al neee, idioti retardirani, ovaj podvikne oni pokorno slušaju. Pu bre! facepalm

Inače, TVN nije stavio epizodu u petak, nadam se samo da neće stati sa postavljanjem, stavili su prvih 19, valjda danas bude 20. stars

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top