EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Κάρμα

View previous topic View next topic Go down

Κάρμα

Post by MStefan on 12.11.13 18:06

Κάρμα
(Karma)

ANT1, 2009-2010
Broj epizoda: 151

Grčka serija ”Karma” nudi nežnu i iskrenu priču. Zaplete gradi na vezama među ljudima, a sudbina je glavno pitanje kojim se bavi. Ipak, teme koje dotiče su brojne. Šta ako ljubavi pružimo još jednu šansu? Nerazrešeno ubistvo uplešće prste u živote glavnih likova. ”Karma” nudi nezaboravno naslikane ljudske sudbine.

Priča prati modnog fotografa, dvadesetosmogodišnju Smaragdu, koja se posle dužeg perioda vraća u Grčku. Sve češće pati od noćnih mora u kojima vidi mladi, zaljubljeni par koji brutalno gubi živote. Smaragda traga za odgovorima, u čemu joj pomaže prijateljica Persa. Stvari postaju sve teže, pa glavna junakinja rešava da se podvrgne hipnozi, kada se njen život drastično menja...

Pre osam godina, Smaragda je ostala u drugom stanju. Nikada nikome nije otkrila ko je otac, jer je znala da ni sama nije spremna da postane majka. Ipak, ona je odlučila da je najpametnija odluka da dete da na usvajanje. Njena porodica pomaže joj da napusti svoj mali grad i preseli se u Solun, kako bi se poštedela osuđivanja okoline i stresa koji bi joj cela situacija nanela. Sve ide po planu do samog porođaja, kada se stvari komplikuju i ništa više neće biti kao pre. Mnogo godina kasnije, pitanje koje ju je pratilo celog života, iznova će se izroditi… Da li je u pitanju sudbina ili karma?

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2055

Back to top Go down

Re: Κάρμα

Post by MStefan on 12.11.13 18:12

Ja ovo zaista preporucujem svima. Posto mi ne odgovara termin na B92, gledam preko neta i stigao sam do 10. epizode. Prica je jako interesantna, glumci su odlicni, ma sve me odusevljava.
Sada sam stigao do epizode kada Smaragda krece sa doktorom na put, a pocinje sve vise da sumnja da nije rodila mrtvo dete. Mirka mi je ovde definitivno najjaci lik, a mladi par mi je bas pun hemije.
Preporucujem svakako, malo za promenu od Televise i Telemunda, mislim da se necete pokajati. Ako nekome treba link za epizode sa prevodom snimane sa B92, neka mi posalje PM.

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2055

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 13.04.14 20:09

Ja sam odgledala sve epizode(ukupno 23),postavljene na netu,a snimane bas sa "B92",i mene je serija odusevila,vec sam napisala dosta toga o njoj,na fb-stranici "TV Novela",pa da se ne ponavljam opet.Uglavnom,predobra je serija,i mislim da je prava steta sto su je ukinuli.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3279

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top