EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Amor descarado

View previous topic View next topic Go down

Amor descarado

Post by Stefan on 15.12.13 18:21

AMOR DESCARADO

Telemundo Studios Miami, 2003-2004
Broj epizoda: 126

Dvojica blizanaca razdvojeni su odmah po rođenju, čime su osuđeni na potpuno različite živote. Njihov otac Chamoy Solis prihvata primamljivu ponudu bogate porodice Fuentemayor - prodaje jednog sina, a svojoj supruzi Matilde govori da je beba ukradena nedugo nakon porođaja.

Koristeći novac koji je dobio, Chamoy odlučuje da se preseli u SAD i ubeđuje Matilde da je to dobar način da zaboravi na gubitak "ukradenog" deteta. Međutim, njegove prave namere ogledaju se u težnji da bude što dalje od Meksika i tako izbegne eventualni susret dvojice braće u budućnosti.

Kada uspe u svojoj nameri i preseli se u Los Angeles, Chamoy se upliće u prljave poslove i završava u zatvoru, ostavljajući tako Matilde da se sama stara o tek rođenom Pellucu. Nekoliko godina kasnije, on izlazi na slobodu i sa porodicom se seli na Floridu. U međuvremenu, supruga mu rađa kćerku Yeseniu. Međutim, on ne odustaje od sumnjivih poslova, te ga policija opet smešta iza rešetaka.

Za to vreme, Matildin prodati sin, koji je dobio ime Rodolfo, odrasta okružen luksuzom i ljubavlju svojih "roditelja" Sofije i Camila, koji ga svima predstavljaju kao svog sina, naslednika imperije Fuentemayor. U strahu da bi dečakovi pravi roditelji mogli da ga traže nazad, porodica se seli na Floridu, a Camilo sedište svoje kompanije premešta u Majami.

Priča počinje kada se Pelluco, koji radi kao konobar, sticajem oklonosti nađe na mestu saobraćane nesreće. Tada otkriva da je čovek koga je automobil udario identičan njemu. Kada mu daju Rodolfove dokumente, Pelluco odlazi u njegov dom sa namerom da obavesti njegove najbliže o onome što se dogodilo, ali ga oni mešaju sa Rodolfom i on ne stiže da objasni ko je i zašto je došao. Nešto kasnije, očaran luksuzom, odlučuje da prihvati igru i preuzme identitet svog brata. Istovremeno, Rodolfo je izgubio pamćenje, a o njemu se brine porodica Solis, misleći da se radi o Pellucu.

Harizmatičan i spontan, Pelluco je oduvek imao uspeha sa ženama, uprkos svojim pomalo diskutabilnim manirima. Kada se nađe u Rodolfovoj koži, moraće da nauči kako da se ponaša među ljudima koji pripadaju visokom staležu. I ne samo to - postaće menadžer ugledne kompanije, sve vreme pokušavajući da sazna sve što može o čoveku čiji je identitet preuzeo. Ipak, ono što ga je više od novca privuklo odluci da postane neko drugi jeste Rodolfova verenica Fernanda Lira, najlepša žena koju je ikada video.

Sa druge strane, Rodolfo je sušta suprotnost bratu - ozbiljan je i opsednut poslom. Kada se nađe u Pellucovoj koži, pokušaće da povrati pamćenje u potpuno nepoznatom okruženju, a u tome će mu pomagati ljudi na kakve nije navikao. Isto tako, upoznaće recepcionarku Betsabé, koja je oduvek bila zaljubljena u Pelluca, ali se nikada nije usudila da mu to prizna, sve dok se Rodolfo ne zainteresuje za nju...

Uloge:

José Ángel Llamas - Pelluco Solís/Rodolfo Fuentemayor
Bárbara Mori - Fernanda Lira
Ivonne Montero - Betsabé Galdames
Víctor González - Ignacio Valdez
Lupita Ferrer - Morgana Atal
Gabriela Roel como Matilde García
Riccardo Dalmacci - Chamoy Solís
Paulo Quevedo - Jonathan Muñoz
Roberto Moll - Camilo Fuentemayor
Mara Croatto - Chantal Burgos
Pedro Moreno - Rubén García
Silvana Arias - Constanza 'Coni' Valdez
Jeannette Lehr - Pastora Alicia Rubilar
Melvin Cabrera - Abel Galdames Rubilar
Virna Flores - Jennifer Rebolledo
José Luis Franco - Lupe
Isela Vega - Nora
José Bardina - Mr. Clinton
Verónica Terán - Mónica Peralta
Mónica Guzmán - Esmeralda Peralta
Mariana Huerdo - Topacio Peralta
Christian Tapán - Basilio Concha
Alexa Kuve - Ivonne Altamira
Roberto Levermann - Homero Silva
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2860
Godina : 27

Back to top Go down

Re: Amor descarado

Post by Stefan on 20.12.13 2:36

Ne znam koliko je vas odavde gledalo ovu seriju, ali ja je smatram jednom od najboljih "Telemundovih" novela. Zaista je bilo uživanje pratiti je, mada sam dosta toga i pozaboravljao, ali ću se prisetiti dok je budem postavljao.  smile Ovo gore je samo mali isečak iz 2. epizode (popeo da vidim hoće li se poklapati ton i slika), te scene su po meni među najupečatljivijima u seriji. rofl Pelluco je totalni kralj  naklon lol2 

Kako god, nadam se da će biti zainteresovanih za gledanje, a i komentarisanje, jer mislim da serija stvarno zaslužuje pažnju.  naklon

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2860
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Direwolf on 21.12.13 2:04

nisam gledao ovu seriju ali evo sada imam priliku da je pgoledam i hvala ti sto je psotavljas smile2
Direwolf
Senior member
Senior member

Poruka : 507
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Direwolf on 23.12.13 22:10

odgledao sam prvih 10 epizoda. odlicna je serija, jedva cekam da gledam dalje smile2
Direwolf
Senior member
Senior member

Poruka : 507
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Stef on 08.03.16 21:49

Ja sam još pre mesec-dva pogledao prve 2 epizode i nije mi bila ništa posebno. Sad kad sam završio La Otru, rekoh da probam nju da nastavim, došao do 5. i nikako da se nateram da gledam dalje. Prosto mi nije legla. nezna

Cela ova ekipa iz vile i kompanije je super (ako izuzmem onog tupavog Dina koji mi ide na nerve), ali zato oni pobretoni dave neverovatno. Jedino su Clinton i tri sestre interesantni (ovo sa tajnim sastojkom supe podseća na Planktona i Keba Krabu rofl ), ali ostatak zzzzz zzzzz zzzzz

Odustajem, možda se jednog lepog dana nakanim da je odgledam do kraja. Serija nije loša, al' joj nešto fali. Uopšte me ne vuče da gledam dalje.

Posting Freak

Poruka : 6065
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Stefy on 11.03.16 20:48

Ja imam ovo u planu nekad jer volim Barbaru Mori, ali sigurno neće biti uskoro. Deluje mi zanimljivo, a uz to je Telemundo. wub

Moderator

Poruka : 3836
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics