EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Estrambótica Anastasia

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Estrambótica Anastasia

Post by Sasha on 18.12.13 22:59

ESTRAMBOTICA ANASTASIA
(ANASTASIJA)

RCTV, 2004
Broj epizoda: 146
Anastasija je prelepa devojka, čiji snovi postaju stvarnost kada, zahvaljujući svom savršenom izgledu i sjajnom karakteru, spase od bankrota poznatog proizvođača nakita, i to kao promotivno lice kompanije i „amajlija“ porodice Borofski. Ona upoznaje Aurelijana zbog kojeg sav taj glamurozni svet postaje njena noćna mora.

U potrazi za slobodom, Anastasija upoznaje i mračnu stranu porodice Borofski i otkriva njihove tajne, sakrivene iza „Krsta snova“, nakita vrednog nekoliko miliona dolara, koji je pripadao ruskoj carici Katarini II.

Anastasija preživljava atentat, ali u njemu gine jedna od njenih sestara, čije telo nestaje zajedno sa velikim delom nasledstva Borofskih. Zbog ove tragedije Anastasija se vraća u vilu Borofskih i pokušava da otkrije ko želi da je ubije. Aurelijano joj postaje saveznik i čovek koji će njene snove ponovo pretvoriti u stvarnost.

Uloge:

Norkys Batista -  Anastasia/Alexandra/Catalina
Juan Pablo Raba -  Aureliano
Mayra Alejandra - Yolanda
Gustavo Rodríguez -  Don Toño
Dad Dáger -  Violeta
Saúl Marin - Ovidio
Hilda Abrahamz -  Constanza
Flavio Caballero - Aquiles
Dora Mazzone -  Agripina
Manuel Salazar - Teobaldo
Kiara -  Bromelia
Luciano D' Alessandro - Santiago
Crisol Carabal -  Gregoria
Iván Tamayo - El Maco
Marianela González - María Gracia
Yoletty Cabrera - Pía
Rodolfo Renwick - Mateo
Gabriela Santeliz -  Demetria
Prakriti Maduro -  Clementina
Carlos Felipe Álvarez - Nicolás
Kareliz Ollarves -  Emilia Margarita
Miguel Augusto Rodríguez - León
Freddy Aquino - Joseito

Last edited by Sasha on 19.12.13 0:12; edited 1 time in total
Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1903

Back to top Go down

Re: Estrambótica Anastasia

Post by Sasha on 18.12.13 23:08

Morao sam da otvorim temu  smile2

Poceo sam ovo da gledam, i sve kazem jos jednu epizodu i vise necu.. ali je toliko interesantna da sam odgledao svih 20 postavljenih epizoda

Ono sto me najvise iznenadilo je to da je Aurelijano tek u 14-oj epizodi saznao da postoje njih tri smile2
Konstanca je genije, kako je ona glupa, to je za nepoverovati...a tek glumica sto je glumi.. I pre sam je gledao kao zlocu, ali nikad u nekoj ovakvoj ulozi .. komedija je  rofl

Norkys Batista je odlicno iznela sva tri lika ..
Ovo je mnogo dobro odradjeno, vidi se da je Han ovo radio, misterije na sve strane.. I kada si siguran da znas koja je koja uvek imas neke sumlje...
Zao mi je sto ranije nisam gledao ovu seriju, ali kad je bila kod nas ja nisam imao Kosavu, ali nikad nije kasno smile2

Pretpostavljam da neki logicnan odgovor necu dobiti i kad odgledam celu seriju, zasto si svi u halucinacijama videli onu zenu i gavrane .. Ok, halucinacije su od tog gasa iz kamena, ali bas svi da imaju iste halucinacije .. ali dobro , zanimljivo je itekako

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Barbie on 18.12.13 23:18

Zanimljivo, al preglupo  rofl 
Ostale Hanove deluje dosta normalnije od ovu seriju, al ovu seriju ima nesto sto te vuce da gledas.
I gluma je prelosa, meni Norkis bila harizmaticna, al zena ne zna da glumi.
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1266

Back to top Go down

Post by Sava on 18.12.13 23:35

Gledao je svojevremeno i bila mi je dobra, ali je je doživljaj bio znatno slabiji nego kod LMDJ.

Constanza je bila pregenijalna sa svojim odvalama i komentarima, ali mi se sve čini da se pravila da je glupa celu seriju.  hmm 

Nisu trebali da stave tri sestre, jer ova Catalina nije ni imala nikakvu priču celu seriju, bolje da su bile bliznakinje, ali ajde.

U globalu gledljivo, ali još uvek nemam potrebu da je repriziam, iako će se na disku naći mesta i za nju.  rofl

Posting Freak

Poruka : 1995

Back to top Go down

Post by Stefan on 18.12.13 23:45

Ja sam baš voleo da gledam Anastasiju.  aw Nisam gledao sve epizode, većinu jesam, pa onda posle "obnovio gradivo" kad sam dobio na diskovima seriju. Uglavnom, meni je skroz ok, nije kao LMDJ, ali i te kako drži pažnju.  jupi 

Ono što ovu seriju razlikuje od ostalih Hanovih krimi serija jeste to što se identitet ubice otkriva u 120. epizodi (od ukupno 146), mislim da je u ostalima to ostavljeno za poslednju ili pretposlednju epizodu. S tim što ovde do pretposlednje postoji misterija oko toga ko je "Žena u crvenom".

Meni je najgenijalniji lik Konstansa, kako je to opaljena žena  naklon rofl Ima u poslednjim epizodama scena kad je neko pita nešto na foru "Šta, opet si postala glupa?", a ona odgovara nešto u stilu "Ne, draga, ja sam previše pametna da bih bila glupa". Ja oplakao  rofl rofl rofl 

I ima sjajnih scena sa njom, Akilesom, Agripinom i Bromelijom kad odu u neku emisiji, na fazon naše "Lude kuće", to sam isekao baš da popnem na YT, pa kad završim sa epizodama stavim to kao poseban klip, pregenijalni su.  naklon 

P.S. Sasha, pri kraju sam sa uploadom (jedino još čekam da mi drugarica dostavi 30. epizodu sa acase), samo nisam baš ažuran sa postavljanjem ovde. Al stavim večeras-sutra još.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2986
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Sasha on 18.12.13 23:52

Posto nije bila otvorena tema, nisam pisao njene odvale, ali sada sa gledanjem epizoda pisacu  smile2 smile2 smile2  smile2

Stefane i onako za danas dosta ... pa kad god postavis dobrodoslo smile2:D:D
Meni je jedina "mana" da kad gledam seriju koja se zavrslila ne znam da stanem, jos ovu epizodu, pa ajd jos ovu kraj interesantan, ko da ceka do sutra pa da odglega i tako ,... nikad kraja , dobro je imati ogranicenje smile2:D:D
LMDJ takodje nisam gledao , ali vec znam skoro sve spojlere iz te serije pa mi nije interesantno, o ovoj ne znam nista osim ovog sinosipa sto sam postavio

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.12.13 0:05

Meni je serija skroz ok. Složio bih se da nije u rangu sa LMDJ, ali je ok.Mada od tri Hahnove koje sam odgledao (LMDJ, EA i LVJ), ova je na trećem mestu. Planiram u skorije vreme da odgledam AP i MEMTG, pa da konačno kompletiram te nejgove krimi priče. Mada uskoro dolazi i ova nova Gritos del corazon, al to planiram redovno da gledam.

Meni je Norkis ovde genijalna. Inače ja nju baš gotivim.

Constanza je bila legenda. Kad krene onako retardirano da priča.  rofl rofl rofl 

Ima u poslednjim epizodama scena kad je neko pita nešto na foru "Šta, opet si postala glupa?", a ona odgovara nešto u stilu "Ne, draga, ja sam previše pametna da bih bila glupa".

Sećam se toga.  smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10944

Back to top Go down

Post by nex on 19.12.13 9:03

Pre svega zahvaljujem Stefanu sto nam je omogucio da pratimo seriju  lolsign  
Serija se razlikuje od Anovih ostalih misterija, ali je i te kako gledljiva.
Zao mi je sto nisam seriju pratio na Kosavi, ali je zato ovde pratim.
Huan Pablo i Norkis nemaju nikakvu hemiju, ali je zato ona prelepa  aw
Ko je na kraju "Zena u crvenom"?
nex
Senior member
Senior member

Poruka : 776

Back to top Go down

Post by Stefan on 19.12.13 13:24

Žena u crvenom se pojavljuje tek kasnije, tako da ako već nisi gledao, bolje da ne znaš, jer ti onda užitak neće biti isti. Ali ako te baš zanima, evo (od 13:11):

P.S. Završio sam noćas sa uploadom, fali još samo 30. epizoda, koja će biti dodata naknadno.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2986
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Ángel on 19.12.13 22:38

I ja sam bas voleo Anastasiju. smile2
Isla kod mene na lokalnoj i znam da sam stalno naizmenicno gledao reprize u 10 ujutru, EEAYEO na Pinku, i nju na lokalnoj. smile2

Konstanza, Agripina i Bromelija  wub secam se da je bio jedan deo kada su onu kilavu sestru sa naocarima nesto drzali zatvorenu i kidnapovanu, to me je bas smaralo... I ona sluzavka, bese Jolanda i jos ona neka mala crna sto je zivela kod njih u kuci, one su me baaaas nervirale. smile2

Meni je Norkis kako Spanicka, preglumljava ali prelepa i prezgodna pa mi onda to ne smeta. smile2

Moderator

Poruka : 8383

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics