EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Siempre tuya... Acapulco

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Siempre tuya... Acapulco

Post by Miloš92 on 03.02.14 10:14

Pa kao i sve njegove priče. Prepune klišea, ali gledljive.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10277

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.02.14 0:35

Melissa Barrera ‏@MelissaBarreraM 8m

Y ahora seguimos grabando en foro!! Primer llamado en foro smile

Znači prevazišli su sebe. Danas im je prvi dan snimanja u studiju. A premijera je u ponedeljak.  rofl Živo me zanima šta bi se desilo da glavna npr polomi nogu, ili npr razbije glavu... Strašno.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.02.14 15:47

Entrada

Odgledao 1. epizodu. Znači koji je ovo cirkus u stili Alberta Gomeza.

Pad aviona, skakanje iz padobrana, gori kuća, zmija, kradja dijamanata, ostavljena malda, glavni slep... I sve to u jednoj epizodi.

Gluma je manje više ok. Osim Gabriele Roel koja ne znam šta joj je ali užasno preglumljava.

SVe u svemu gledljivo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 16.02.14 21:41

Meni je toliko dosadno da upravo gledam 1. epizodu, i ne mogu da verujem da je ovo Azteca... Izgleda skroz gledljivo. surprise 

Ovaj glavni, ne znam kako se zove, izgleda mnogo bolje nego na slikama, uopste nije tako plastican i izvestacen. A glavna, isto ne znam kako se zove smile2 je skroz simpa, iako u Almi nije bila, kao ni sve one ostale. roofl

Moderator

Poruka : 8048

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.02.14 1:52

Odgledao sve do sada emitovane epizode.

Šta znam. Iskreno očekivao sam veći cirkus od ove serije. U 1. epizodi se dosta toga desilo, a onda nekako narednih 9 epizoda prespaju iz šupljeg u prazno. To se posebno odnosi na glavni par. Sa ostalima se nešto i dešava.

Verujem da će biti dosta zanimljivije kada Olvido stigne u Akapulko i kad villane krenu da joj uništavaju život.  smile2 

Inače Elbitar je katastrofalno loš kao slep. Znači užas. Generalno gluma je dosta loša, svi preglumljavaju al to nekako i ide uz ovakvu priču.

Ova glavna nije loša. Slatka je mala.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Marko on 04.03.14 14:25

Odlgedao prvih 10 epizoda.
Baš dugo nisam gledao neku telenovelu i odlučim ne znam ni ja iz kog razloga da pogledam ovo.

Cirkus i kliše na sve strane, ali kao što reče Miloš gledljivo je.

Krenimo redom.

Olvido tipična neuka seljanka koju muči tetka Eufrasia. E kad smo kod tog lika ja neznam da li sam negde video goi lik od nje, ako se to i može nazvati likom, jer je to neka karikatura. Pregumljavanje na svakom koraku posebno kada počne da se dere i onako bolesno smeje. Moglo je to mnogo bolje da se odradi, vidim nešt poznata mi glumica gledao sam je samo u Prisioneri. Uglavnom do sada ona kriva što je Olvido bez oca jer je i ona kao i njena pokojna sestra bila zaljubljena u istog čoveka. Najveće zlo kad je od besa ubila kokošku.  facepalm 

Diego / David ' nema se tu puno reći, sem da je gluma baš i nije nešto. Jel se to meni čini ili on onako slep radi kao stolar  facepalm mada sima je par sa Melissom.

Angustias mogla bi njena hima biti "Pare, pare, pare volim samo pare" mada joj i kompletna porodica takva Vanessa i njen Bernie mada ona odmah na medenom mesecu navatala gavilana  rofl Nelson je opet priča za sebe.

Iran  wub  obožavam Ceci Ponce, onako villana kao villana. Majka joj odlične savete daje kako ne mora biti ceo život u braku sa Rodrigom već može da mu se desi neka nesreća, što daje i mogučnost da je ona koknula svog muža. Nadam se da će se Ceci ubrzo vratiti na snimanja.

Ono naselje u Acapulcu nije vredno pomena Cuy/Martita i ostala banda, jedina zanimljiva je ona baba koja je umislila da je glumila u filmovima i bila velika zvezda.

Iran spavala sa "el cojo" i ovaj je već zaprosio, tu su malo zbrzali ali ajde.

Vidim u ovih narednih pet epizoda se svašta izdešavalo, pa idemo dalje...
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 678
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by Marko on 08.03.14 22:35

Odgledane epizode 11-15

Olvido planira da se uda za Pancha, ali David joj priznaje da je voli kao i ona njega, i odmah odluče da se "venčaju" ali budući da on nema papire, uradiće samo zavete u crkvi da se vole dok on ne povrati pamćenje i dobije papire. Eufrasia iscepa venčanicu koju je Olvido dobila.

David odlazi na operaciju. Povrati vid, ali tokom sna, i kada Eufrasia zapali bolničku sobu on povrati pamćenje i beži iz bolnice kroz prozor jer je Eufrasia zaključala vrata. Pomoću jednog čoveka odlazi u Acapulcu. Pijani Pancho pokuša da udavi Olvido ali onda shvati da on nije takav i pusti je.

Esperanza shvati kakva je Iran i već joj ova objavi rat. Ali kakvu je šamarčinu dobila od nje kada je uvredila Rodriga kojeg Iran vrti oko malog prsta, budući da joj Esperansa nije dala da uredi kuću po njenom ukusu, ona tražila preko Rodriga da joj ova da svoj nakit što ova odbija.

Diego se vraća kući i svi šokirani. Iran ne zna za kog da se odluči, ali Angustias je savetuje da za sve okrivi Esperanzu.

Eufrasia i Gisela zatvorile Olvido u neku kuću da istrune, ali Pancho je spašava. Diego misli da je prošlo samo dan od njegove nesreće umesto mesec dana. I misli da ga Iran voli.

Nakon svađe sa Eufrasiom, Juventino doživi napad, ali ova ga ostavi da umre jer se boji da će je prijaviti policiji ako se oporavi. Bar na kraju 15 epizode čini se da umire Olvido na rukama.
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 678
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by petiix on 14.03.14 11:11

Zna li iko gdje mogu da gledam ovu seriju? nezna 

petiix
New member
New member

Poruka : 23

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.04.14 12:13

Gabriela Spanic imaće specijalno učešće u seriji. Za sada je planirano samo 10 epizoda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Lucas on 16.04.14 12:33

Čini mi se da će pola Aztece proći kroz ovu seriju kako su krenili,već ih se troje priključilo,a i produzena je za negdje 40-ak epizoda pa će imati ukupno 130.

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics