EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Terra ribelle

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Terra ribelle

Post by Sasha on 03.01.14 16:29

Ja sam odusevljen serijom .. Italijani bas znaju da odrade ove istorijske (kostimirane) serije
Odgledao sam sve 3 postavljene epizode..
Odabir glumaca je fantastican...
Elena je prelepa, i svidja mi se njen jak karakter ...
Preporucujem svima da pogledaju seriju

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1903

Back to top Go down

Post by Bayron on 04.01.14 14:36

sad sam video da ova serija ide i kod mene na regionalnoj televiziji: http://www.rtk.rs/?p=29056

verovatno ide u još nekim gradovima, pored beograda i kruševca. sad ide druga epizoda, prvi deo druge, pošto ih izgleda dele na pola.

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Direwolf on 04.01.14 14:58

@Stefan wrote:Valjda se neće snimati više. To su u stvari dve zasebne serije, tj. zasebno se prodaju - "Terra Ribelle" i "Terra Ribelle: Il nuovo mondo". Prva ima 7 epizoda, a radnja druge počinje deset godina nakon završetka prve i ima 8 epizoda valjda.

Ja još nisam pogledao nijednu epizodu, nadam se da večeras pogledam bar prvu, deluje mi sjajno u svakom slučaju i drago mi je što je stb odmah uzeo i TR i TR 2.  naklon 

e hvala. sada u 16h snimam 6tu epizodu smile2
Direwolf
Senior member
Senior member

Poruka : 506
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Stefan on 04.01.14 21:58

Pogledao sam prve tri epizode  naklon 

Serija je odlična! Italijanski nisam voleo, ali mislim da počinje da mi se sviđa  rofl Retko kad mi se desi da se gledajući seriju saživim sa likovima, e ovde se desilo. Druga i treća epizoda su mi bile dosta jake, u smislu mučne za gledanje - scene su sjajno odrađene. Luiza i Jakopo su ona vrsta negativaca koje prosto mrziš dok gledaš seriju  povraca Grozni su, GROZNI! Mada je Luiza prelepa  aw Ona mi je čak i lepša nego Elena.

Sviđa mi se misterija oko Đulijine smrti i jako me zanima šta se krije iza toga. Ne bih se iznenadio ni da je princeza živa  nezna Žao mi je što su pogubili onog lika što je bio sa Andreom u ćeliji, mogao je kraljev izaslanik da stigne malo ranije  roll I isto tako mi je žao što je ubijen onaj zatvorenik što je pobegao sa Andreom, ali dobro, jasna mi je svrha tog zapleta.

Kraj treće epizode je  naklon Andrea je dakle Lupov sin  aplauz Bar se tako čini. Jedino što sam ja kontao na početku da je njemu otac možda princ Marsili, pošto je bila neka priča na početku da mu je majka radila za princa valjda, tako nekako. No dobro, i ovaj preokret mi se sviđa.  egyptian 

Sve u svemu, nastavljam dalje sa gledanjem. popcorn  Vi ostali koji gledate slobodno bacite neki komentar  hekla

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2986

Back to top Go down

Post by Bayron on 04.01.14 23:08

ne smem sve da čitam, ja sam tek pogledao drugu epizodu do kraja, uhvatih ti jedan spojler. wall 

ali serija je thumbsup jako posebna, puna detalja i dinamična... bez zamerki, čak i po neki kliše koji se provuče je ok, radi se o davnim vremenima. jakopo shocked kako je izdao andreu i čime se sve služi... preljigavi su on i luiza, ali kako ga okreneš, zanimljiviji su mi oni, od andrea i elene.

što se tiče misterija, mene kopka priča o ženi koja se utopila u močvari. sve vreme kontam da je to andreina majka i da će da ispadne da je i on plemićke krvi. rofl tu je i onaj tunel koji istražuje elenin otac, ko zna čega će tu sve biti... i treća stvar, sitnica, onaj dečak čija je majka umrla je rekao bih devojčica. toga je bilo i u los plateados, a ova serija mi u par stvari dosta baca na nju. mrgreen

Last edited by Bayron on 04.01.14 23:12; edited 1 time in total

Administrator

Back to top Go down

Post by Stefan on 04.01.14 23:12

Pa žena iz močvare je Đulija, tako da nas kopka ista stvar.  jupi Meni je palo na pamet da je Andrea plemić, ali ne po majci, nisam ni u jednom momentu pomislio da mu Đovana nije majka.  nezna Mada ko zna... Odoh da se bacim na četvrtu.  jupi popcorn

EDIT: Dečak jeste devojčica, to i ja kontam, jer je majka rekla nešto na foru da nikom ne otkriva tajnu, jer je uspeti jako teško, posebno ako si žensko. I bila je jedna scena kad to dete uzme neki Elenin šešir il tako nešto, na foru "kako mi stoji", a ona kaže nešto u stilu "to nije za dečake".  mrgreen 

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 04.01.14 23:15

ali zašto je jakopov otac po dolasku plemićke porodice hteo da protera andrea i njegovu majku? bilo mi je čudno da je samo zbog andreinog napada na lupa... možda je jakopov otac skrivao đuliju, da je đulija u stvari đovana. ko zna šta se sve skriva...

meni je ona maria jako simpatična. aw šteta što je andrea ne ferma...

Administrator

Back to top Go down

Post by Stefan on 04.01.14 23:24

Ma ja sam kontao da hoće da ih protera jer pizdi što je Jakopo u poređenju sa Andreom skroz nebitan, u smislu manje se ističe, ovaj ga je zasenio. Nisam to povezao sa dolaskom grofa i njegovih ćerki.  stars Ajde pogledaj treću i četvrtu večeras/ujutru, pa ne bude spojlera  rofl 

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 04.01.14 23:25

Dobre su vam teorije ..

Spoiler:
Andrea je sin princeze Djulije, e sad ko mu je otac to se ne zna, Lupo nije ... Onaj decak jeste devojcica, Kjara (valjda tako se zove)
O princezi se i dalje nista ne zna, ta misterija jos nije razresena ... I mene zanima .. Lupo i Luco su u zavadji jer su voleli istu zenu (Djuliju), a isto su bili najbolji prijatelji ...  Kraj 5 epizode mi se "nije" svideo .. Lupo mrtav  sad sad

Luiza i Jakopo su stvarno odvrati... Sta ona sve radi sestri , a ovaj bezbatnik jos je i
Spoiler:
silovao Elenu

Nego ono sto mene zanima ciji je Jakopo sin?

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1903

Back to top Go down

Post by Bayron on 04.01.14 23:39

teško, sad mogu još samo pola treće. rofl ali sutra do kraja dana verovatno budem.

ma sve je izbutano. sad su u drugoj ep razjasnili netrpeljivost između jakopa i oca. šok mi je bio da ga je ovaj tako ravnodušno ubio shocked ali očigledno još od detinjstva zbog oca vuče traume. otac ga je krivio za smrt majke, poslao da odrasta sa goničima, stalno ga korigovao... sumnjam da bi oterao andreu tako naglo zbog toga, kad je i sam ponižavao jakopa, a brak je svakako dogovoren iz obostranog interesa. čak je andrea tražio da bar majka ostane, a ovaj ni to nije dao. zbrzali su to, ali mi se jedino to poklapa sa misterijom o đuliji, pa zato povezujem. videćemo.

e da, jakopo uopšte do kraja nije pročitao majčino pismo, a otac ga je u onom flešbeku za vreme čitanja pisma nazivao kopiletom. ne zna se ko tu koga j... a onako, telenovelaški, razmišljajući... da nisu jakopo i andrea braća? rofl

Administrator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics