EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Terra ribelle

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Go down

Re: Terra ribelle

Post by Stefan on 09.01.14 15:13

Pa zar nije taj što eksploatiše decu spasao Luizu iz močvare?  stars On je njoj rekao da bez nje i njenih saveta ne bi uspeo, a ona je tad rekla nešto na foru da mu je zahvalna jer ju je izvukao iz močvare  stars

Inače, mislim da bi bilo zanimljivije da gledaoci nisu odmah saznali kod koga je Đulija i da se Luiza nije pojavila već u prvoj epizodi. Ali dobro.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2859
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Sasha on 09.01.14 23:58

sada sam se podsecao epizda i miranda je sledece rekla Jakopu:
Ista krv. Ista sudbina. Ne zaboravi, kaznice te tvoja krv zbog onoga sto si uradio. Neka te kazni tvoja krv.

Tako da, ako se ovoga budu drzali, ili Andrea ili onaj kaludjer ce ga ubiti ...

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1872

Back to top Go down

Post by Bayron on 10.01.14 5:56

čisto da javim da je studio b počeo da izbacuje scene iz serije, iz 3. i 4. epizode fali po 10ak minuta. puke malo mi je komplikovano, ali potrudiću se da ubuduće snimam u repriznom terminu.

nisam mogao da krpim epizode, pa kad budete gledali na yt tražite:
Terra ribelle - Il nuovo mondo .Xa puntata.Y.
X - epizoda
Y - deo

Administrator

Poruka : 6943
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Sasha on 10.01.14 23:28

Odgledao i preostale postavljene ..

Kjara i pukovnik su komedija .. oni su mi najbolji .. Svaka njihova scena je unerbesna

Opet Miranda cudotvorac ..  rofl  .. Najjaci lik u celo ovoj prici jeste vracara Miranda, .. Lupo zahvaljujuci njoj ziv ..

Ovaj lik sto glumi Jakopa je sve samo ne neko ko je u proslosti bio zao .. Stvarno steta sto nije isti glumac ostao da ga glumi
(mozda covek nije hteo ovako da se ponizava u 2 sezoni smile2, ovaj samo sto ne padne na kolena ... Najvise mrzim da gledam seriju u kojoj se glavni negativac pokaje i to se ono bas vidi da ni mrava ne bi zgazio .. Ok, neka se pokaje , ali volim da strepim da ce u svakoj sekudni promeniti misljenje ... E to kod ovog neces videti .. Na hleb mozes da ga mazes  cesces )

Niko u tvrdjavu ne moze da udje puna vojnika ali ce zato Lupo, Elena, Jakopo i ona Indijka imaju ostvariv plan  ...

Ali kraj epizode .. Dobijes vest da ti je zena mrtva i odmah skocis na drugu da snjom vodis ljubav? Da zaleci rane? stars   rofl 

Ja i dalje ne shvatam Luizu, sto ih je sve dovela ovamo?

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 12.01.14 2:12

Odgledao i 5 epizodu

Andrea ajde sto je 1 spavao sa ovom, nego drugi put.. i to kao za oprostaj .... facepalm  Ma nemoj..

Cirkus dosao u tvrdjavu i Lupo trazio da odrze cirkus za vojnike ... i ovaj General prisao jer Djulija hoce da ih gleda

- Ona deca kopaju pozemni tunel da pobegnu, jos 2m im fale
- Ootkrilo se zasto je ona baba htela da se Niko i Izabela uzmu ..

Poslednjih 10min su bili najuzbudljiviji...
To da ne otkrivam....
Ono najzanimljivije je da u svakoj epizodi sex mora da padne  *_*  A u ovoj svako sa svakim smile2

Jos 3 epizode  sad 

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 14.01.14 1:37

Evo i mene ponovo ovde.  thumbup 

Pogledao sam sve postavljene epizode, dakle ostaje mi da pogledam još finale, koje će, nadam se, biti finale cele priče, ne samo finale sezone.

Prvo, ne ide mi u glavu da su mogli tako da sjebu Andrein lik. Čemu onaj seks sa Isabelom? Mislim da je to najveći minus cele serije. I čemu one gluposti da je kao zatreskan u nju?  thumbdown Prvo govori Eleni "Volim samo tebe", a nakon toga pita Isabelu zašto ga tera od sebe, tj. da li mu kaže da ide da bi spasao svoj brak. Mislim alo, odluči se koju voliš.  thumbdown 

Takođe ne odobravam ono bespotrebno ubijanje - pukovnik, Anita... Mislim čemu to? Dobro pa nisu ubili i Kjarinog verenika. Inače, još jedna zamerka je premalo prostora za njih dvoje, mislim da je trebalo bolje da ih iskoriste kao par, jer su sjajni zajedno. Umesto toga, oni su smarali sa tajnim društvom, a scenario je mogao da bude lepo napisan i bez toga. Ta priča oko eksploziva je ekvivalentna priči oko železnice u prvom delu. Dakle smor.  zzzzz 

Ono što mi je takođe bzvz jeste ovo oko Đulijine "smrti". Elena je zaključila da joj je ćerka mrtva po jednom jedinom parčetu tkanine?!  cekic Mislim to bi moglo da "popije vodu", da nije bilo toliko peripetija oko nje i Andree u smislu mrtav sam-nisam mrtav, odnosno mrtva sam-nisam mrtva.  nezna 

Jakopo ipak nije stradao "od svoje krvi", kako Miranda reče u prvoj sezoni. Kako god, žao mi je što je mrtav, meni se njegova promena dopala. Ipak je prošla gotovo decenija od svih događaja iz prošlosti.

Mislim da je trebalo da zaokruže priču zaključno sa sedmom epizodom, dosta toga je moglo da se izbaci i da se stvari reše drugačije. Ali ajde, očekujem da finale bude uzbudljivo. Sad više nisam siguran da li želim da Andrea i Elena ostanu zajedno na kraju, jer su njegov lik skroz zajebali, ne znam koliko je realno da nam se na kraju prikaže neka njihova sreća.

Ono što me "plaši", ako mogu tako da kažem, jeste činjenica da oni lako mogu da ostave prostora za nastavak. A to mi se ne bi dopalo. Tako da, opet kažem, nadam se da će finale druge sezone biti i finale serije. Čekam da Bayron postavi epizodu, pa da završim sa gledanjem.  popcorn 

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 14.01.14 16:45

Kraj ko kraj nije los .. ali otvorena je mogucnosat za nastavak i to bas velika..

Tokom gledanja sam pisao ono sto mi je bilo zanimljivo smile2

Spoiler:
Hahhah Kjara i Edoardo su prekomicni smile2:D

Edoardo: "Ispitivao sam prodavacicu,..."
Kjara : "Da cujem za tu prodavacicu!"
Edoardo: "To je sastavni deo istrace.."
Kjara: " raspravicemo to. Ostavio si samu sve ovo vreme i ispitiivao prodavacicu!"
hahah obozavam njene ispade ljubomore .. preslatki su smile2:D

Najbolji je ovaj deo kad Lupo govori Izabeli .. CUdna je sudbina nekada dva brata nisu znala jedan za drugo i bili su prijatelji a kasnije i neprijatelji .. I sada su ostavuili svoje seme u drugoj zemlji!!

Ovo sa golubicom je kao danas SMS da posaljes   rofl  rofl  rofl

Ovo je prvi put da mi se uloga Zurite i te kako svidela, odlican je bio, .. svaka cast ..
Hvala Bayronu sto je snimao ovo i postavljao, i izviini sto sam te smarao sa PP kad ces postaviti nove epke ..  plez 

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 16.01.14 0:24

I kraaaj  cry 

Svidela mi se poslednja epizoda. Mogućnost za nastavak postoji, ali ja tu vidim jedino da se Andrea spetlja sa Isabelom, taman da Elena umre na porođaju ili tako nešto. Ipak, nadam se da do nastavka neće doći, ovakav kraj je sasvim ok.

Što se tiče priče u drugoj sezoni, ostajem pri svome da je Društvo Jednoroga glupost  zzzzz 

Drago mi je da smo videli venčanje Edoarda i Kjare, stvarno su predivni zajedno i opet kažem, trebalo je više da ih iskoriste.  aw 

Lupo mi je jedan od najboljih likova, ako ne i najbolji u celoj seriji. Dopalo mi se ono što je rekao o Andrei i Jakopu i ona nedovršena rečenica u stilu "Moža će njihova deca......"  naklon Sav sam se naježio. Kao i kad je on otišao iz Isabeline kuće i kad priča da odlazi u tišini kako je i došao i da će bdeti nad Andreinim i Jakopovim potomcima dok god može.  cry Zaista sjajan lik.

Isabela mi je takođe odličan lik, za ono što se desilo između nje i Andree krivim isključivo njega. Jer on je oženjen, ne ona. Sviđa mi se što njena pisma nisu poslata, ali sa druge strane mi je bzvz što Andrea ne zna da će se negde u Argentini roditi njegovo dete. Tu sam malo u dilemi, ne znam da li je bolje ovako ili da mu je sve priznala.

Kad sve saberem i oduzmem, dolazim do zaključka da je, uprkos svim zamerkama koje sam imao tokom gledanja, ovo zaista divna, predivna serija, koju ću sigurno nekad gledati ponovo.  aw  aw  aw 

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 19.07.14 12:49

Da li je lik Col. Alberto Dell'Arco (argentinski glumac Michel Noher) jedan od bitnijih likova ovdje ili jedan od onih sporednih likova čisto da popune minutažu serije (što se kaže)? Hvala! smile 

Posting Freak

Poruka : 1656

Back to top Go down

Post by Sasha on 19.07.14 12:58

On se koliko se secam pojavljuje u 2 sezoni ... Pa moze se reci da ima bitniju ulogu ... Imao je svoju pricu, pomagao im je u pronalazenju Djulije (kerke glavnih likova) i bio je zaljubljen u Elenu (glavnu junakinju)

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics