EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Señores papis

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down

Señores papis

Post by DarkAngel on 01.01.14 19:19

SEÑORES PAPIS

TELEFE, 2014

Favio, Ignasio, Franko i Mauro su privlačni ljudi i veoma dobri očevi, koji postaju
prijatelji upravo zahvaljujući svojoj deci.

Svaki od njih ima bar jedno dete u zabavištu. Svakodnevni dolazak po mezimce
u pretškolsku ustanovu, razmena iskustava o roditeljstvu i deljenje saveta o tome
kako biti bolji roditelj, učiniće da ova četiri muškarca pronađu zajednički jezik,
podržavaju jedni druge i postanu nerazdvojni.

Favio je vlasnik picerije i na korak je do razvoda sa Maurovom sestrom Karlom,
sa kojom ima troje dece. Ona je nakon osamnaest godina braka sreću pronašla
kraj žene, što Favija potpuno izbacuje iz koloseka. Međutim, u početku se čini
da bi Helena mogla da ga vrati na pravi put - ona će mu pomoći da se suoči sa
razvodom i povrati veru u ljubav. Ali njihov odnos ni izbliza neće biti jednostavan.
Štaviše, zbližavanje njih dvoje preti da još više razori porodicu, s obzirom na to da
je Helena devojka njegovog oca.

Mauro se ženio dva puta, a svaki brak krunisan je jednim detetom. Njegova druga
supruga želi da se ostvari kao majka po drugi put, što njemu nije ni nakraj pameti.
Ipak, moraće da napravi izbor - ili će ponovo postati otac, ili će izgubiti ženu.
Iako ih povezuje Karla, Favio i Mauro se nikada nisu dobro slagali. Favio je oduvek
zamerao Mauru jer ga supruga izdržava - dok ona radi u uglednoj kompaniji,
on ostaje kod kuće i stara se o deci. Međutim, rivalstvo polako nestaje kada Mauro
počne da pomaže Faviju da preboli rastanak sa njegovom sestrom i postane bolji
roditelj.

Za razliku od njih dvojice, Ignasio je samac, ali njegov život biće ispretumban
kada mu stara ljubav zakuca na vrata i saopšti mu da je otac petogodišnjeg dečaka.
Iako nije sposoban da se stara čak ni o biljkama, Ignasio će morati da sazri, odlučan
u nameri da postane dobar roditelj. Takođe, činjenica da se sin pojavio u
njegovom životu navešće ga da istraži i sopstvene korene i pronađe sopstvenog
oca, čiji je identitet oduvek bio tajna za njega.

Franko, četvrti član vesele družine, preselio se u novi kraj nakon smrti supruge
da bi bio bliže svojim kćerkama, ali i poslu. Na svoje srce je stavio katanac, ali
kada upozna vaspitačicu Luhan, shvatiće da bi možda trebalo da pruži novu šansu
ljubavi...

Upfront Trailer

Promo #1
Promo #2
Promo #3
Promo #4

Uloge:

Luciano Castro - Favio "El Chori" Carbonetti
Joaquín Furriel - Ignacio "Nacho" Moreno
Luciano Cáceres - Franco Bertossi
Peto Menahem - Mauro de Leone
Gloria Carrá - Carla De Leone
Marcela Kloosterboer - Helena Villamayor
Laura Novoa - Rocio Soler
Vanesa González - Lujan Cisneros
Marcela Guerty - Giselle Dumas
Benjamín Amadeo - Jose Pablo
Luis Luque - Felicio Carbonetti
María Abadi - Emma
Martina Campos - Nina
Diego Gentile - Benicio
Ignacio Toselli - Carucha
Patricia Palmer - Nelly
Mario Alarcon - Hilario de Leone

DarkAngel
Member
Member

Poruka : 279
Godina : 22

Back to top Go down

Re: Señores papis

Post by DarkAngel on 01.01.14 19:20

Telekomedija počinje 06.01 u 22:30

DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 02.01.14 23:28

Meni se ovo čini jako simpatično  wub 
Obiteljska komedijica, tako da onda ne bi trebalo biti nepotrebnih drama i razvlačenja serija.

Imam već veliki popis serijka koje trebam pogledati, ali i ova ide na njega  smile2 Vjerojatno ću i baciti pogled čim izađe prva epizoda.

I pjesma je super  smile2 

Junior member

Poruka : 197

Back to top Go down

Post by Matko on 03.01.14 0:14

Zašto tog Castra guraju svugdje? bonk Ajde što kao glumac nije nešto posebno. Nego je u svakoj seriji isti. ISTI. Komedija, drama, akcija... Nebitno. On se ne mijenja, uvijek isti, da tako kažem, usrani izraz lica. bonk 

Što napraviše Vanesi Gonzalez, friz joj je očajan, ko neka klinka dođe. mrgreen 

Ovog Cáceresa prvi put vidim. Glumio je u AEC piše, nisam ga zapamtio. Zanimljivo da mu je i žena u ovoj seriji, Gloria Carra.  smile

Senior member

Poruka : 767
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Franko on 03.01.14 0:18

Bacit ću oko, iako nisam baš zadovoljan Telefeovim komedijama. Ili ih ukinu ili postanu pizdarije s ubojstvima ala Vecinos en guerra.

Potpis za Castra. Strava od glumca.

La fiscal de hierro - 5/80
Las estrellas - 30/100
Mi marido tiene familia - 1/100
Novo mundo - 110/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2043
Godina : 29

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 03.01.14 0:48

Mene najviše čudi kako on odjednom u Telefeu  zbun Zašto nije ostao kod Suara da snima one klasične sapunice? Možda će mu komična uloga će mu koliko-toliko sesti.

Vanessa Gonzales je neka učiteljica u vrtiću, sigurno zato i takav friz.  zubo 

Luciano Caceres bio je negativac i jedan od četvoro protagonista u Graduados, znam da je pre toga glumio negativca u Elegida i jedan španjolski film, a video sam ga i u Botineras gde je imao neznačajnu ulogu. Glumac je bio genijalan u Graduados, najviše zbog njega imam želju ovo gledati.  smile2 Njegova žena tu je žena od Castra.  roofl 

Joaquinov lik izgleda prilično interesantan.  mrgreen 

Sve u svemu deluje sasvim solidno. Daću šansu naravno, ali najviše čekam "Viudas e hijos del Rock&Roll" koja nažalost kreće tek negde oko sredine godine.  sad
DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 06.01.14 15:34

Ja ne znam, valjda sam ja jedina kojoj je Castro dobar glumac  mrgreen plez 

Ne znam, meni zna bit dosta komičan, a ni ne nalazim mu nikakve zamjerke  nezna 
Drag mi je još od Lalole  wub 

Šta se tiče likova, meni se isto Joaquinov čini dosta interesantan, iako već viđena tema u mnogim filmovima, ali moglo bi bit zgodno, ako dobro odrade  thumbup 
A i Caceresov lik bi isto mogao bit zanimljiv  smile 

Junior member

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 08.01.14 17:21

Odgledala ja prvu epizodu  thumbsup 
Svidjela mi se jako. Bila je zabavna, inetersantna i dirljiva.

Entrada je fora, pjesmica je super  aplauz 

Znači imamo četvero očeva i njihove familije. Chori ima troje djece i već u prvoj sceni ima problema sa ženom, koja ga na kraju epizode traži i razvod, za sada kao iz nepoznatih razloga, ali očito je da je lezbijka i da se smuvala sa svojom prijateljicom. Bit će interesantno  thumbup  Btw. ova ženska šta ovdje glumi ženu od Choria mi je valjda jedna od ružnijih glumica koje sam vidjela, sjećam je se još iz Para vestir santos  facepalm Znam da nije lijepo osuđivati po izgledu  plez  al malo se prestrašim svaki puta kad bude u kadru  blink 

Nacho je dobio dijte preko noći. Bivša cura mu ga je ostavila u stanu i netragom nestala  smile2 Kao što sam već rekla, priča već viđena, ali sviđa mi se. thumbup Nonšalantno se odnosi prema malome, ali već vidim da će tu bit ljubavi prema njemu, pa će se vjerojatno ta cura i vratiti po dijete itd. Ali interesantno je.

Bertossi ima dvije male curice i presladak je  wub  wub Obožava ih najviše na svijetu, i scene s njima su super. Umirala sam od smijeha kada je dignuo cijeli vrtić na noge jer je Johnny njegovu kći počupao za kosu i ukrao joj keks  rofl Stvarno mi je njegov lik za sada najbolji. Žena mu je umrla prije 2 godine, i on se nosi s time i s dvoje male djece kako umije. Već se vidi i simpatija s tetom iz vrtića  wub  Sve u svemu, njegova priča mi je za sada najbolja i najzanimljivija.

I na kraju je Mauro. sa dvoje djece. Kćer koju ima iz prvog braka, i sin, sa sadašnjom suprugom. On mi je najnezanimljiviji možda od svih. A najslabija karika je svakako ta kćer, koja je u pubertetu pa ima ispade sukladno s time  plez 

Klinci su svi isto jako simpatični, i stvarno nemam zamjerki oko prve epizode  thumbup  thumbup  wub 
Ako ovako nastave i ne zaseru po putu, mislim da će biti jedna zanimljiva obiteljska telenovela.

Junior member

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 14.01.14 14:49

Ja ovo redovno gledam, baš sam sad i jučerašnju epizodu pogledala. Super su mi  mrgreen wub aplauz

Svatko mi je na svoj način simpatičan. I sporedni likovi su super. Nachova sekretarica  thumbup Zaljubljena je u njega, i stalno mu baca neke komentare, skroz je slatka plez
Nacho je koliko sam shvatila zaljubljen u Rocio. I meni se čini ko da nešto tu ima od prije. Ili se zaljubio u nju pošto radi s njim u firmi. Nisam još sigurna, ali jedva čekam da se sazna.

Chorieva žena je zaljubljena u svoju prijateljicu, kao šta sam i nagađala, živo me interesira kako će on to prihvatiti kad se sazna.

Franco mi je čini mi se najdraži lik za sada  aw 
Jedino njegova svekrva i ona druga teta iz vrtića bi mogle malo zapilit po živcima  glare 

Stvarno sam oduševljena serijom, dobro dođe sat vremena dnevno za malo se opustiti i nasmijati. Skroz su slatki  wub 

Jel gleda još netko?
I zar se samo prikazuje od ponedjeljka do četvrtka?  sad  Ili je prošli tjedan bila iznimka?

Junior member

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 16.01.14 23:44

Baš mi dobro dođe dnevna doza ovog  skocko 

Franco i Lujan su skroz slatki  wub svakom epizodom sve su bliži. Ona nalazi svakave izlike da bi bila s njime.
Njega pak bivša svekrva maltretira, već vidim da će biti šou s njom.  roll

Chori je poludio i odlučio biti s curom koju je upoznao u klubu. I cijela familija ih je vidjela u akciji  surprise To mi je bila bez veze scena, mislim da im to nije trebalo.

Nacho i Jonny su super  wub I Ema skupa s njima  mrgreen

Odlična je bila i scena gdje su igrale vrtićke ekipe jedne protiv drugih  smile2 
Još u pozadini svirala pjesma od Mirande. Skroz su simpatični bili.

Za sada stvarno imam riječi hvale za seriju. Lagana, opuštajuća, simpatična, baš ono što volim kod argentinaca  aplauz 

Junior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics