EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 23 of 51 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 37 ... 51  Next

Go down

Re: Opšta tema

Post by Miloš92 on 28.03.16 21:47

Ja kad zavrsim sa BS nstavljam AA. Stao sam negde na pola prve sezone.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11299

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.04.16 3:54

Odgledao prvu epizodu Embajade. Šta znam, za sada niti smrdi niti miriše. Iskreno očekivao sam više ali daću im šansu. Mada generalno mene cela ta tema oko politike ne zanima preterano. Ja se nadam da će više pažnje biti posvećeno medjuljudskim odnosima i spletkama.  

Belen Rueda. aw Kako ja volim tu ženu.

Ovog što glumi Luisa ne poznajem ali mi je ok.

Lepo je videti Ursulu i Maxia ponovo zajedno. I posle toliko godina super izgledaju u paru i imaju hemiju.

I zašto Megan Montaner igra za sada ovoliko sporedan lik? sad

Sad šta se desilo u prvoj epizodi. Bila je porpilično dosadnjikava i spora. Najzanimljviije od svega je bilo kada su tašta i zet duvali zajedno na plaži a potom se i kresnuli. All zato je već sutradan palo iznenadjenje kada su se zvanično "upoznali". Ostalo onako, ništa posebno.

Iskreno avance me nije preterano oduševio. Nisam zadovoljan u kom pravcu idu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 26.04.16 7:43

Naravno kao i sve spanske serije tako sam i ovu morao uzivo da ispratim (hvala bogu pa sam naisao na HD live stream  naklon  i to zahvaljujuci italijanskim fanovima Megan). Pa da se osvrnem na epizodu smile meni se dopalo ono sto sam video, seks je odmah pao i taj sapunjasti elemen gde majka spava sa deckom svoje cerke a da to ova nije ni znala mi je fenomenalan mrgreen nadam se da ce Belen jos vise da se zacopa u decka svoje cerke rofl dopada mi se to sto je glumacka ekipa i vise nego dobra tu su Raul Arevalo, Melanie Olivares, Alicia Borrachero, Amaia Salamanca koju su unakazili sa ovom crvenom perikom facepalm iznenadjenje me je uopste sto su krenuli sa emitovanjem, ja sam ovu seriju ocekivao da ce da je puste tek na jesen. Avance mi je po malo naporan zato sto ce cela epizoda proci u znaku Ester i drame za njom zzzzz jedva cekam da vidim kako su prosli sa gledanoscu plez ako ovo Anteni nije pomoglo da se malo podigne onda ne znam sta ce rofl inace zanimljiv tweet sinoc procitah a odnosi se na Esterino mucenje u zatvoru nesto na foru ono sto je za Ameriku Balkan i Rusija to je za Spaniju Azija rofl inace ovaj sto glumi Ursulinog decka joj je decko i van seta smile2
@Miloš92 wrote:Belen Rueda. aw Kako ja volim tu ženu.
Milose u potpunosti se slazem sa tobom wub
@Miloš92 wrote:Lepo je videti Ursulu i Maxia ponovo zajedno. I posle toliko godina super izgledaju u paru i imaju hemiju.
ja se samo nadam da ce biti nesto izmedju njih i u ovoj seriji cool
@Miloš92 wrote:I zašto Megan Montaner igra za sada ovoliko sporedan lik?  sad
ja sam prosto iznenadjen koliko je njen lik u prvoj epizodi bio sa strane huh iskreno se nadam da tako nece biti u sledecim epizodama zato sto je ona pored Belen jedini i pravi razlog zbog cega cu i dalje nastaviti da gledam ovu seriju smile
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3834

Back to top Go down

Post by Angie on 26.04.16 9:42

Ja sam za ovo potpuno zaboravila, moraću da odgledam.smile2 I još ako imate neku špansku dobru humorističnu seriju da preporučite? winky
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 918

Back to top Go down

Post by Stef on 26.04.16 15:07

Znači Embajada već počela. Verovatno više od 5-6 epizoda ova I sezona neće imati, zato i nisu čekali jesen za start. Tako je i GH u I imao samo 6 epizoda. Ne mogu da prežalim što Velvet IV nisu lansirali sad na proleće. cry

Bolje da je išlo ovo na jesen, verovatno su se ovo dvoje istrošili sa BS i Velvetom. Do jesena bi se doveli u formu i to bi već bilo drugačije.

Mada, ne gubite veru u Campos-Neiru. Oni retko kad razočaraju. smile2

Tako su i GR slabo počeli. Ali zato kasnije wow

Jedino što je od njih stvarno bilo slabo je Hispania. Ali kako im je to bilo među prvim serijama (ako ne i prva), verovatno za njih važi ona izreka "prvi mačići se u vodu bacaju". zubo

EDIT: Razbili su sa rejtingom, imali su 4.034.000 gledalaca i 22,5%. Najgledanija premijera ove sezone. aplauz

Sad videh, I sezona će imati 11 epizoda. cesces Pa to ima do jula da traje.

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 8470

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.04.16 17:31

Da imace 11 epizoda. Krenula je ovako odjednom bez velike najave jer su se valjda u poslednjem trenutku odlucili da je ne cuvaju za jesen a da su sacekali jos neke dve-tri nedelje da je malo izreklamiraju uhvatilo bi ih leto jos vise. Mada meni je skroz glup potez da seriju od koje se toliko ocekuji daju sad pred leto.

Sto se rejtinga tice mislim da prva epizoda uopste nije merodavna. Treba sacekati da prodju 2-3 pa cemo videti realnu sliku. Imaju izuzetno jaku postavu (sto bi jedan od tviterasa rekao verovatno nikada vise nece imati priliku da vide tri imena kao sto su Belen, Megan i Amaia u istoj seriji) koja su privukla publiku sad ce vreme pokazati da li ce je sama prica zadrzati. Kao sto sam vec rekao meni prica za sada nije nista posebno. Sto se premijere tice mozda su najgledaniji esteno ali neke druge serije su imale i vecu gledanost ove godine. Mada imali su neku veliku konkurenciju, ne znam sta tacno ali se pisalo sinoc ma twitteru.

Angie meni je Anclados prezabavna bila ali su je ukinuli vec nakon prve sezone. sad

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Angie on 27.04.16 15:05

Hvala za predlog, definitivno ću gledati Anclados. smile

La Embajada mi se baš dopala, zanima me kako će dalje razvijati radnju. ninja aplauz  Kako Belen izgleda za svoje godine shock naklon
Angie
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.05.16 21:40

Nisam još uvek odgledao drugu epizodu Embajade ali vidim da su imali veliki pad gledanosti. Meni lično očekivano jer realno nisu nešto. Dosta zvučnih imena ali tanka i kilava priča. Ne znam zašto ali Belen baš nema sreće sa serijama.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Angie on 03.05.16 22:49

Meni se i druga epizoda dopala, iako mi je prva bila bolja. Radnja je pomalo providna, ali mi ne smeta. smile2
Angie
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.05.16 22:56

Ma meni je skroz debilan ovaj zaplet da ona dodje u klub, ostavi torbu na šanku i ode da igra, a onda joj postave drogu u torbu. Pa ko još ostavlja samu torbu u klubu? Tu su me baš iznervirali. To je takva početnička greška u scenariju i ne priliči ekipi koja radi seriju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 23 of 51 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 37 ... 51  Next

Back to top