EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 25 of 52 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 38 ... 52  Next

Go down

Re: Opšta tema

Post by Soleil on 23.08.16 17:57

Spoiler:

@Soleil wrote:
Konačno se zna kada kreće Globova horror serija "Supermax", biće emitirana utorkom od septembra do decembra, sa ukupno 12 epizoda. (Izvor).
12 ljudi su učesnici reality showa u strogo čuvanom zatvoru (koji se nalazi u Amazoniji), gdje se počinju dešavati čudne stvari.

Sudeći prema trejleru, serija obećava.

@Soleil wrote:
Novi "Supermax" trejler

Premijera "SuperMaxa" je 20.09., nakon što mini-serija "Justiça" završi sa emitiranjem.

Još sinopsisa: Saiba mais sobre 'SuperMax', a nova superprodução da Globo

Posting Freak

Poruka : 1750

Back to top Go down

#Supermax

Post by Soleil on 27.08.16 10:36

Posting Freak

Poruka : 1750

Back to top Go down

Post by Angie on 04.09.16 21:18

Embajada otkazana zbog loše gledanosti. glare

Preživeću uz Alli abajo i Buscando el norte. roofl
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 918

Back to top Go down

Post by Stef on 04.09.16 21:22

Pa je l' ta Embajada ima kraj?

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 8495

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 04.09.16 21:44

Embajada je otkazana jos odavno. Nisam odgledao poslednju epizodu ali mislim da ima smislen kraj, mada ne bi me iznenadilo i da nema, mnoge spanske serije i koje zaista zvanicno imaju kraj su nedorecene. Ja ne znam sta je ovim spancima bilo u glavi da naprave tako smor seriju a da okupe i vise nego odlicnu glumacku ekipu. Ja sam odustao od gledanja nakon druge premijerne epizode ali cu je odgledati bas zbog glumaca koji su u njoj  mrgreen jednog dana  roofl
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3836

Back to top Go down

Post by Stef on 04.09.16 22:05

Ja ċu je sigurno odgledati jednom.
Em je kratka, em su mi Campos-Neira među omiljenim scenaristima.

Volim ovakve priče koje obrađuju politiku, a vidim da su i mišljenja o seriji podeljena.

Tako da svakako jednom dajem šansu.

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 8495

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.09.16 22:11

Odavno se zna da je otkazana.

Preživeću uz Alli abajo i Buscando el norte

Zar nije BEN ist otkazana?

Što se Embajade tiče meni su ostale poslednje dve epizode al već dva meseca nemam volju da ih odgledam. Predosadni su. Kad pomislim da su BS otkazali zbog nje.  besan Mada ona nije zvanično zvanično otkazana. Možda sad kad su otkazali Embajadu ipak BS daju još jednu šansu. Ove godine su otkazali baš dosta serija. Što se kraja tiče koliko sam video zatvorili su priču. Mislim ono rešili su pitanje Ester sa kojim su davili celu sezonu. A sad kako su zaokružlili ostale priče ne znam, reći ću vam kad rešim da odgledam ove dve epizode.

Meni je serija ogromno razočarenje. Izgleda da su mislili da je dovoljno da okupe Belen, Amaiu i Megan, a da je priča nebitna. One su svoj posao odradile i krenuli su sa dobrih 4 miliona, al su zato završili sa 2.

Volim ovakve priče koje obrađuju politiku, a vidim da su i mišljenja o seriji podeljena.

Nije vredna gubljenja vremena. Najveći problem i jeste bio u tome što je bavljenje politikom prešlo u drugi plan, a u prvom planu je bilo ko koga sa kim vara. A svako je svakoga varao.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11300

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 04.09.16 22:30

BS je zvanicno otkazana sad toliko sam se nadao da ce je obnoviti za trecu sezonu da sam na kraju pisao Bambú i odgovorili su mi ali mi se odgovor nikako nije svideo nene
Hola Milos. Sí, efectivamente. No habrá una tercera temporada de #BajoSospecha. ¡Gracias por el interés!

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3836

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.09.16 22:45

Šteta druga sezona je bila odlična. Sami su krivi za lošiju gledanost. Išlo joj je manje više ok a onda su prmenili dan emitovanja i stavili je da se takmiči sa dva najgledanija programa. Ja sam poslednje pročitao da je ovaj Campos izjavio da on nije za treću sezonu ali da zavisi i od same Antene.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11300

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 04.09.16 23:10

@Miloš92 wrote:

Nije vredna gubljenja vremena. Najveći problem i jeste bio u tome što je bavljenje politikom prešlo u drugi plan, a u prvom planu je bilo ko koga sa kim vara. A svako je svakoga varao.
Upravo zbog toga sam i prestao da je pratim nakon 5-te epizode. stars  Čak i taj deo oko diplomatije i korupcije nije odrađen baš dobro. Važno su se malo inspirisali od True Detective i The Affair sa onih ispitivanja u sudnici/stanici u flashforwardima. zubo

Ali ako su zaokružili priču sa jednom sezonom, možda i pogledam preostalih 6 epizoda.
DarkAngel
Member
Member

Poruka : 279
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 25 of 52 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 38 ... 52  Next

Back to top