EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 26 of 52 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 39 ... 52  Next

Go down

Re: Opšta tema

Post by Angie on 05.09.16 1:05

Vidi se da nisam baš pratila obaveštenja. cesces Pa što se tiče kraja, Embajada ima nekako zaokružen kraj tako da možeš pogledati.
Ne mogu da kažem da mi se BEN baš posebno svidela, ali bila je tu kad nije bilo ničeg drugog. brrrrr

S druge strane Alli Abajo ima baš onaj pravi humor koji ja obožavam. wub jupi
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 918

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.09.16 23:24

Danas sam se konačno naterao da odgledam poslednje dve epizode Embajade. Mogu reći da su one možda i jedine bile koliko toliko zanimljive.

Za one koji su pitali da li je priča lepo zaokružena. Jeste. Sve priče su zaokružili. Eto jedino je ostalo otvoreno ko je zaista Carlos.

Svidja mi se što nisu razvodenili na samom kraju. Luis i Claudia su izvukli ćerku iz zatvora ali je ostalo otvoreno šta će biti sa njima. Da li će joj oprostiti prevaru sa ćerkinim dečkom?

Generalno serija je veliko razočarenje. Prosto nije bilo priče. Dosadno, dosadno... zzzzz zzzzz zzzzz

Očigledno su mislili da je dovoljno da u ekipi imaju Belen, Amaiu i Megan. Ne znam štaa bi Megan da prhvati ovo. Zaslužuje ona mnogo više od ovako nebitnog lika, mada na kraju je upravo ona najbolje prošla.

Što se glumaca tiče. Nisam gledao do sada Abela Folka ali čovek je bio više nego korektan. Belen može mnogo bolje. Raul i Amaia su bili dobar tandem. Megan je bila dobra ali previše nebitan lik za nju. Ursula je uvek bila simaptična i ako nije neka glumica, ali ovde je imala prenaporan lik. Ostali se ni po čemu nisu izdvojili.

Produkcijski daleko ispod standarda Bambua. Ne znam kome je palo na pamet da priču smeste na Tajland (mada imala je i sama radnja neke veze sa njihovim zakonima) kada nisu u mogućnosti tamo da snimaju. Nikada gori zeleni zid nisam video. Pa bukvalno kao da sede ispred najobičnijih tapeta. Užasno i nedopustivo za seriju koja je toliko najavljivana i od koje se toliko očekivalo.

Sve u svemu više nego zasluženi fracaso. Odgledao sam je ni sam ne znam zašto. Do 6 epizode sam gledao redovno i sve se nadao biće bolje, moraju se aktivirati. Na kraju kad sam video da neće biti više sezona bilo mi žao da ne završim. A vala ne znam ni kako su oni zamišljali da ovo rad eu više sezona. Prosto priča nije takva. Jedino da Luis i porodica odu u neku drugu državu i drugu ambasadu. Ne vidim drugačije objašnjenje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11300

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 24.09.16 23:50

Ja gledam tek trecu epizodu, al' me internet nesto zeza sad, pa cu to sutra da zavrsim. Meni je ovde fascinantno kako ovde svako sa svakim, i svako svakom sve podmece, a niko nista ne provaljuje. Belen je sjajna.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3579

Back to top Go down

Post by Stef on 29.10.16 14:51

Pošto je kratka serija od 5 epizoda, prokomentarisaću ovde.....

Odgledao Dalvu i Herivelta.
Šta reći, osim da je MAA još jednom razbila. naklon naklon naklon

Sviđa mi se što je od prve epizode prisutna misterija šta se i kako desilo i što je kroz svih 5 epizoda dobro razrađena. aplauz

U prve 2 epizode je bilo i komedije, dobro mi je došlo nakon Chiquinhe.
Estevesica i Fabio su kao Dalva i Herivelto bili super. thumbsup

Odlično što je kraj ispao sasvim drugačiji od očekivanog. naklon

Sve u svemu, sjajna serija, odlična gluma, divna muzika, super režija i odlična produkcija.
Ocena - 10/10. aw

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 8495

Back to top Go down

Post by Phoebe on 29.10.16 18:50

Ne znam da li znate za ovo, ali Netflix u saradnji sa Bambu Productions snima seriju ˝Las chicas del cable˝ od 16 epizoda gde se radnja odvija 1928. godine, o 4 razlicitim zenama koje rade u telefonskoj kompaniji koja je prva nastala u Spanji. Znaci mesavina Velvet/Seis Hermanas.

Jedna epizoda trajace maksimalno 50 min. A sezona ce biti podeljena na dva dela po 8 epizoda i bice prikazano sledece godine. Troje iz serije El Internado ce glumiti u ovoj seriji jupi Yon wub , Blanca i Martino. I Ana Fernandez wub iz LP i Sve se vrti oko sexa

Jedva cekam, ima sve sanse da bude dobra serija. A i Netflix nikad ne gresi. smile2

Last edited by Phoebe on 29.10.16 19:13; edited 2 times in total

Senior member

Poruka : 763
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Stef on 29.10.16 19:09

Očekivano, Velvet je dosta popularan na Netflixu od tih neameričkih serija. mrgreen

Super, nadam se da će Campos-Neira razvaliti.
I da će serija biti više u GH/GR stilu. aw

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 8495

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 16.11.16 23:52

Premijera mini serije je 22. novembra.
Emiter je Telecinco.

'Lo que escondían sus ojos': Telecinco estrena su nueva miniserie el martes 22 de noviembre

Una historia de amor protagonizada por Blanca Suárez y Rubén Cortada recorrerá los años de Franco al frente de España.
En una compleja época de la Historia de España, en la que el fin de la Guerra Civil y el inicio de la II Guerra Mundial situaron al país en una encrucijada, un ministro y una aristócrata protagonizaron el mayor escándalo de la posguerra. El Ministro de Asuntos Exteriores del Gobierno de Franco y arquitecto del Movimiento Nacional, Ramón Serrano Súñer, y la marquesa de Llanzol, una fascinante mujer avanzada a su tiempo, se vieron inmersos en un apasionado romance que causó gran revuelo entre los exclusivos círculos sociales de la época aunque no llegó a transcender a la opinión pública.

Este amor clandestino constituye el eje argumental de 'Lo que escondían sus ojos', miniserie de cuatro entregas que emitirá Telecinco, protagonizada por Blanca Suárez y Rubén Cortada. Basada en la novela homónima de Nieves Herrero y producida en colaboración con MOD ('Niños robados').

La ficción reúne en su elenco a destacados intérpretes como Emilio Gutiérrez Caba, Javier Gutiérrez, Pepa Aniorte, Antonio Pagudo, Loreto Mauleón, Charlotte Vega, Javier Rey, David Solans, Cristina de Inza, Pepa Rus, Aïda Ballmann, Carolina Meijer, Carlos Santos, Ricardo de Barreiro, Víctor Clavijo, Verónika Moral, Belinda Washington y Ben Temple. Espionaje, romance y thriller político conviven en las tramas de esta miniserie dirigida por Salvador Calvo ('Los nuestros'), escrita por Helena Medina ('Niños robados') y en la que se dan cita personajes históricos y ficticios.

Napokon nesto novo i iz spanske kuhinje wub
Bas su se olenjili, evo vec je polovina novembra a oni jos nista novo nisu poceli da emituju zbun jedino sto me nervira je to sto je u pitanju mini serija rofl steta da se ovakav glumacki par ne iskoristi za nesto vece smile2
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3836

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.11.16 23:57

Da, ništa novo da krene. Ne znam ni šta uopšte spremaju. Ne mislim na ove obnovljene, već baš nove serije.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 17.11.16 0:12

Telecinco: 1. Lo que escondian sus ojos, 2. Bodas, bautizos y comuniones, 3. La verdad, 4. Se quien eres, 5. Perdoname Señor, 6. El Padre de Cain.

Antena3: Apaches (vec godinu dana kako im stoji u fijoci facepalm ) i La catedral del mar.

Telecinco se bas otvorio rofl
samo ko zna kad ce sve ovo oni da emituju s obzirom da im je program prenatrpan rijaliti emisijama mrgreen Sto se Antene tice ona mudri i cuti roll
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3836

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.11.16 0:25

Da ne guglam sada mnogo od koje se očekuje da bude dobra?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 26 of 52 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 39 ... 52  Next

Back to top