EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 28 of 33 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33  Next

View previous topic View next topic Go down

Brazil

Post by Soleil on 24.12.16 21:18

Globo za 2018. priprema mini-seriju "Braća Karamazovi", koja će se tada tokom dvije sedmice emitirari. Režiserka je Amora Mautner. Za neke od uloga već se spominju Caio Blat & Carolina Dieckmann
http://oplanetatv.clickgratis.com.br/noticias/bastidores/globo-vai-fazer-adaptacao-de-tragedia-russa.html

Posting Freak

Poruka : 1657

Back to top Go down

Re: Opšta tema

Post by -MILOS- on 29.12.16 13:20

Italijani su napravili bolji promo od samih spanaca naklon
eto za sve one koji imaju canale5  smile

Sinoc sa odgledao i poslednju epizodu Lo que escondían sus ojos. Za moj ukus previse politike i politickih dogadjaja u seriji. Znam da je serija radjena po istinitom dogadjaju i da pored serije postoji i knjiga, ali kad su vec radili mini seriju mogli su da izbace politicke dogadjaje. Meni je sasvim u redu da se spomene par bitnih momenata, ali toliko da prve dve epizode pa i dobar deo trece se prica samo o politici, svaka scena je vezana za dogadjaje u zemlji bla, bla... Za mene je sve to bilo previse, dok je verujem spancima bilo zanimljivo da sve to slusaju i gledaju zato sto je to deo njihove istorije. Prve dve epizode sam jedva odgledao, medjutim od trece krece haos zbog kojeg sam i poceo da gledam seriju. Meni je kao gledaocu mnogo zanimljivije da gledam njih dvoje u kadru kako se domundjavaju, skrivaju, vole, prepiru nego sve ostalo, medjutim, u ovoj seriji je bilo sve samo ne njihovih kako bih rekao osecajnijih scena. Padao je seks i prozborili bi koju rec i nista vise. Bolje da su snimili dve epizode, sve bi bilo zanimljivije nego ovako sa cetiri su ga bas otegli. Oni dvoje vizuelo izgledaju bombasticno, medjutim, nisu mi imali neku hemiju. Jedino je Blanca u trecoj epizodi zablistala kada je on ostavlja i govori joj da ne zeli vise da se sastaju bez obzira sto mu je pre toga ona rekla da je trudna sa njim. Iznenadilo me je to da su Zita i Francisko presli preko toga sto su njihovi supruznici bili zajedno, sto je Sonsole ostala trudna sa Ramonom i sto je kasnije rodila Karmen. Ae to mogu i da razumem, ali da nastave da se druze kao da se nista nije desilo e to ne mogu smile2 ladno su godinama jedni druge posecivali u San Sebastijanu, njihova deca su se druzila ne sanjajuci da je Karmen njihova polusestra smile2 mislim na Ramonovu i Zitinu decu rofl jos veci sok mi je to da su svi oni bili svesni da se Karmen muva sa polubratom i da planiraju da se vencaju, a opet su sedali skrstenih ruku.. doduse Sonsole je pucala od besa i pokusavala na razne nacine da ih razdvoji, ali joj nista nije polazilo za rukom dok nije prelomila i resila da svojoj cerki kaze da je zaljubljena u polubrata. Ta scena mi je bila odlicna naklon a tek ona scena kada Karmen odlazi u samostan naklon Sonsoline krokodilske suze i njihov dijalog sad stvarno su me ganule. Tako da ko namerava da odgleda seriju moze ladno da proseta kroz prve dve i odgleda trecu i cetvrtu. Ramon je ispao djubre od coveka, pogotovo sto uopste nije reagova, pa cak i kad mu je Sonsole rekla da im se deca vidjaju, on ju je kulirao. Blanca kao Sonsole mi se na momente gubila. Cas je u oblacima, cas je celicna lejdi. Nisam je navikao kao bahatu pa mi je tokom cele serije bila cudna smile2 pogotovo u cetvrtoj epizodi kada su morali da je naprave dosta starijom, dok Rubenu seda kosa odlicno stoji cool dopalo mi se to sto su na kraju epizode postavili sta se sve desilo sa Karmen, Sonsole i Ramonom. Sonsole je zivela 82 godine, dok je Ramon umro u 101 godini smile Karmen je napustila samostan i otisla u Afriku kao misionarka, nakon povrata je zapocela politicku karijeru koja isla uzlaznom putanjom te je 1976 postala sefica kabineta predsednika vlade, a prvi put se srela oci u oci sa svojim pravim ocem malo pred njegovu smrt kada je ona imala 57. godina. Nikada se nije udala. Malo mi je zao, zato sto je ni kriva ni duzna ispastala zbog greha svojih roditelja. Jel gledao jos neko? mrgreen
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3315

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 29.12.16 16:21

Na jednoj lokalnoj televiziji videla sam da se emituje serija Bandolera ali kad sam videla koliko ima epizoda odmah me je to odbilo od nje,mada najverovatnije nece ni prikazati sve epizode.Valjda ni na Pink Soap nisu sve prikazali,ne znam,nisam tad imala taj kanal.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 429

Back to top Go down

Post by tae on 30.12.16 16:14

Ja gledala samo prve dvije. Ni meni nemaju kemije, no me inspiraron nada, nisam htjela dalje gledati. Iako sam malo čitala o njihovom životu, jadna im kćer, baš su joj život uništili. Inače, pročitala sam da joj u biti nije majka rekla da je u vezi s bratom, nego tetka. A Ramon ih je sve nadživio, ostavio mi je dojam baš odvratnog lika, i u seriji, i ono što sam čitala o njemu.

Member

Poruka : 315

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 30.12.16 16:54

@tae pa i u seriji joj je tetka rekla ko joj je pravi otac smile Blanca je bila u susednoj prostoriji kada joj je tetka uz prisustvo svestenika rekla da je sve vreme bila u vezi sa svojim bratom tj. polubratom. Blanca je sve vreme slusala njene krike i urlike i koliko god da se suzdrzavala da ne zaplace u jednom trenutku je pukla. Veoma jaka scena iako je u kadru malo bila Kamila, malo Sonsole. To da imali su jednu cerku i bukvalno su joj unistili zivot i to svesno. Ja mislim da je Ramonu bila najveca kazna to sto je ziveo sto godina smile2 onakav kreten se retko radja. Odgledaj trecu i cetvrtu ili samo cetvrtu u toj epizodi imaju vremenski skok. Steta sto tokom serije nisu vise stavili akcenat na njihove privatne zivote. Malo pre sam pricao sa jednom drugaricom i ona kaze da joj je bilo previse politike i politickih dogadjaja. Preterali su ga sa tim smile2

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 11.01.17 0:14

upravo sam pogledao premijerno uzivo prvu epizodu i odusevljen sam cool imace samo deset epizoda sa zaokruzenim krajem thumbup ko je voleo Bajo Sospechas i Sin identidad dopasce mu se i Pulsaciones smile ja rado nastavljam da je gledam thumbsup ziveo live stream *_* i to sto smo u istoj vremenskoj zoni sa spancima lol2

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 12.01.17 23:58

ovo obecava wow imace samo 16. epizoda naklon
inace premijera je 18. januara juhu

Prva epizoda Pulsaciones je tog dana bila najgledanija serija u Spaniji. Prvu epizodu je pogledalo 3 011 000 (17,1%).

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.01.17 1:37

Odgledao sam sinoc Pulsaciones. Sta znam. nezna Drzi paznju ali mi je ta tema oko memorije srca bas glupa. I ovaj glavni glumac mi se bas ne svidja.

Ovu SQE odavno cekam. Bas obecava. Samo da Telecinco tih 16 epizoda ne podeli na 5 delova. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10287

Back to top Go down

Post by helenna27 on 16.01.17 14:39

Bambu sprema novu seriju Tiempos de guerra.

http://www.antena3.com/objetivotv/actualidad/espana/tiempos-guerra-nueva-apuesta-ficcion-antena_20170116587cbf520cf2c12ebc831f51.html
helenna27
Senior member
Senior member

Poruka : 753
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.02.17 15:46

Odustao sam od "Pulsaciones" nakon dve epizode. Nije ni čudo što fracasiraju.

Odgledao sam i sve tri "Se quien eres". E za ovo mi je već čudno da im ide ovako loše. Skroz je ok serija i drži pažnju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10287

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 28 of 33 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics