EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 32 of 40 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Opšta tema

Post by Stef on 11.04.17 1:29

Pa da, a ja se baš ponadao da će opet sa Paulom da naprave neku cirkuščinu za TVE ko Gran Reserva onomad. cry

Posting Freak

Poruka : 7128
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Angie on 11.04.17 14:53

Las chicas del cable se obavezno gleda, čekam je otkad su je najavili smile2
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 918

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 25.04.17 14:37

Premijera je zakazana za drugi maj.
Emiter Antena3.

Un enigmático personaje llamado El Profesor (Álvaro Morte) planea algo grande, único: llevar a cabo el mayor atraco de la historia. Para ello recluta una banda de siete personas que reúnen un único requisito: ninguno tiene nada que perder. “¿Cómo te suenan 2.400 millones de euros?”, es lo que le plantea a Tokio (Úrsula Corberó), una joven experta en atracos que se encuentra en busca y captura por la policía.
Ella se unirá al grupo reclutado por El Profesor y conformado por: Berlín (Pedro Alonso), el cabecilla; Moscú (Paco Tous), el experto en perforaciones; Río (Miguel Herrán), el informático; Nairobi (Alba Flores), la falsificadora; Denver (Jaime Lorente), hijo de Moscú; Helsinki (Darko Peric) y Oslo (Roberto García Ruiz), la fuerza bruta. El grupo de rehenes está encabezado por Arturo (Enrique Arce); Mónica (Esther Acebo); Alison (María Pedraza); y Pablo (Fran Morcillo). Itziar Ituño dará vida a Raquel, la inspectora encargada de negociar con los delincuentes y que mantendrá una peligrosa relación con el profesor. Cinco meses de reclusión memorizando cada paso, cada detalle, cada probabilidad… y por fin, once días de encierro en la Fábrica Nacional de Moneda y Timbre, rodeados de los cuerpos de élite de la policía y con 67 rehenes en su poder para saber si saldrán vencedores de su apuesta suicida. Será todo o nada.

Iskreno mene ovo uopste ne privlaci smile2 jedino dobro je to da ce serija imati samo 18. epizoda. Ideja je da emituju jedan deo serije tokom maja i juna meseci i onda da preko leta naprave pauzu. Nastavak ce verovatno emitovati tokom jeseni.
Inace zanimljivo je da ce kroz seriju biti dosta crnog humora.
Seriju potpisuje Alex Pina koji vec ima uspesne serije iza sebe kao sto su Barka, Seranovi, Pakov Svet i poslednji hit u Spaniji Vis a Vis.

Last edited by -MILOS- on 25.04.17 14:48; edited 1 time in total

Me declaro culpable 27/?
Отель Элеон 48/50+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3562

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.04.17 14:47

Sta znam dacu im sansu. Moram priznati da dosta nisam ni pohvatao.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10941

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 25.04.17 14:56

@Miloš92 wrote:Sta znam dacu im sansu.

kad smo dali sansu Ambasadi mozemo i ovome rofl

Me declaro culpable 27/?
Отель Элеон 48/50+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3562

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.05.17 19:52

Upravo završio sa gledanjem prve sezone "Las chicas del cable". Od starta vuče na "Velvet" ali nisam veorvao da će ovoliko da je iskopiraju. Samo što je 10 puta gora i dosadnija.

Ukratko priča je takva da su Alba (Blanca) i Francisco (Yon) bili u vezi u mladosti. Medjutim razdvajjaju se i ne vide 10 godina. Ona počinje da radi u burdelu kod Victorie koja je naučila da krade. Alba prisustvuje ubistvo svoje prijateljice i inspektor je ucenjuje da će je strpti u zatvor ako ne pokrade najveću telefonsku kompaniju. Ona se tamo zapošljava kako bi ih pokrala i krade identitet Lidie, jedne od devojaka koje su se sa njom prijavila ne koknkurs za posao. Medjutim onda saznaje da je direktor kompanije upravo Francisco i usput se spandja sa Carlosem, bratom Fraciscove žene. Tu se sprjateljava sa ove tri. I manje više vrte jedno te isto.

Marga pokušaj Rite. Samo što Freira glumački briše pod sa ovom glumicom. A i sama Rita je mnogo smešnija i zanimljivija. Marga je kao trebalo da bude smešna ali meni je bila užasna. Od sve 4 ona mi je bila najgora.

Onda Carlota. Žena van svog vremena, bori se za ravnopravnost, slobodnih shvatanja...  Opet bezuspešan pokušaj Clare. I opet Hazas briše pod sa ovom glumcom koja je preočajna. Ova je sva preteatralna, prosto loša glumica. Eto jedino je zanimljivo što su ubacili kod nje ovu lezbo priču i trio. Carlota je na početku u vezi sa Miguelom, ali u medjuvremenu zbližava se sa svojom nadredjenom Sarom (neka vrsta done Blance iz Velveta) i njih troje počinju zajedno da se krešu.

Anheles može da prodje. Nju glumi ova iz "Vis a vis". Ona mi je bila ok.

E Blanca Suarez je super. Eto jedino što je lik Albe zanimljiviji i bolji od Ane iz Velveta.

Yon i Rivas su bili ok.

Pa i Concha Velasco. Guraju je svuda zbog imena. Godinama nikako ne odgovara liku. Ona Rivasu može da bude baba a ne majka. Mislim ono, žena je legenda, dovoljno da se pojavi ali ovde mi je baš ono ugurana na silu.

Al da zanemarimo glumce, serija je prosto dosadnjikava. Svih 8 epizoda vrte jedno te isto. Eto sad su se na kraju malo aktivirali i završili sezonu kradjom koja se planira od prve epizode. I Carlos je čuo Francisca kada nju naziva Alba.

Opšti utisak je da je ovo jako loša kopija Velveta. U svakom pogledu. Priča i likovi zanimljiviji u Velvetu, glumci mnogo bolji. Sve je bolje. Nekako se prosto vidi da je brzinski radjeno za Netflix. Mislim da je vreme da se Campos-Neira malo dozovu pameti, odmore pa vrate sa nečim kvalitetnim. Mogu da zamislim kakvo je tek smeće ona serija koju pripremaju za TVE kada je odbila Echevarria koja je toliko radila sa njima i koja ih toliko voli.

Čitam da već snimaju drugu sezonu. Daću im šansu 1-2 epizde da vidim u ko pravcu planiraju da vode priču ako nastave ovako od mene dosta.

Sad planiram da dam šansu "La casa de papel". Hvale je na sva zvona i dobro su startovali što se gledansoti tiče.

Last edited by Miloš92 on 09.05.17 20:11; edited 1 time in total

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 09.05.17 20:00

@Miloš92 wrote:Mogu da zamislim kakvo je tek smeće ona serija koju pripremaju za TVE

Pa čekaj, je l' su ipak odlučili da rade to? zbun

Meni ta Chicas i onda nije delovala zanimljivo, a sad nakon tvog komentara još manje. rofl

@Miloš92 wrote:Mislim da je vreme da se Campos-Neira malo dozovu pameti, odmore pa vrate sa nečim kvalitetnim.
Apsolutno. Sve ove nove serije im bacaju na Velvet, sve im je na isti fazon. mellow

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.05.17 20:11

Pa čekaj, je l' su ipak odlučili da rade to?

Na kraju se izgleda ipak radi. Otkazali su je nakon paulinog odlaska ali kasnije je Campos izjavio da će se ipak raditi. Kada tačno ne znam. Zamisli kakva je kad je Paula odbila. I to je Campos objasnio u stilu "TVE traži nešto bolje i što više odgovara Pauli". rofl Bio je negde taj njegov intervju ali sada ne mogu nikako da ga nadjem.

Mislim da je Velvet njihov maksimum. Meni je ona bolja od GH. Ali totalno je besmisleno sada raditi sve serije na istu foru jer je Velvet dobro prošao.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 09.05.17 20:16

Meni je od tih što su oni radili Gran Reserva najbolja.
Pa onda Velvet i GH, možda mi je čak Velvet bolja od nje.
Prosto je GH imala onaj blasfemični deo posle eksplozije.

Oni kad se potrude, razvale. Ali mi se čini da su se sad previše uzdigli sa Velvetom pa misle da mogu da rade bilo šta i da će im proći. A tek da ne pričam o tome da rade jedno milion serija.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.05.17 20:30

GR nisam gledao. Imam skinuti odavno ali nikako da krenem.

Meni je "Velvet" savršena. Tako jednostavna, sve već vidjeno a opet prezanimljivo. Sjajni napisani šarenoliki likovi, odlični glumci. I što je najvažnije nisu dosadni.

GH mi je bila dobra ali ne toliko kao "Velvet".

Što se Chicas tiče, ajde što su preuzeli da kažemo idejo o nekoliko devojaka, koje su prijateljice, rade na istom mestu. Ali preuzeti psihologiju lika za nekoliko likova je besmisleno. Evo prvi koji mi padau na pamet.

Marga=Rita
Carlota=Clara
Francisco=Alberto
Carmen=Gloria
Elisa=Cristina

Znači bukvalno isti likovi. I što je najgore od svega svi su bolji u Velvetu. A na kraju krajeva već od druge sezone "Velveta" su baš potencirali tu frazu "Las chicas del Velvet".

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 32 of 40 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics