EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 37 of 37 Previous  1 ... 20 ... 35, 36, 37

View previous topic View next topic Go down

Re: Opšta tema

Post by Archie on 23.09.17 15:03

Grci snimaju rimejk Jane the Virgin.
Emitovanje kreće od ponedeljka na Anteni.

Archie
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1278

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.09.17 17:19

Odgledao prvu epizodu "Tiempos de guerra". Šta znam. Krenulo mi je baš bezveze. Previše nabacano, ubacivanje likova tek tako, na momente zbog buke i svega nerazumljivo šta pričaju. Nije moglo da se poveže ko je ko. Tamo od polovine epizode su se već doveli u red.

Ne znam nekako mi tu fali neka konkretnija priča. Ok, svi su u ratu. Ove otišle na front da leče bolesnike. Svakoj su uvalili nekog udvarača, verenika, bivšeg...

Očekivano su Alicia Borrachero i Jose Sacristan najbolji.

Avance za drugu epizodu mi svakako deluje dost bolje neko prva. Daću im fore još 2 epizode pa ću videti da li ću nastaviti.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10711

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.09.17 20:10

Završio sa gledanjem "Perdoname senor". Ok serija ali moram priznati da sam očekivao više. Baš se vidi da je ovo pokušaj da se odmah ponovi uspeh Principea.

Ova Paz Vega mi je onako. Ništa posebno.

Jesus Vastro očajan kao uvek. Njega svi prodaju kao lošeg glumca a dobrog frajera. Meni nije čak ni to. Visok je metar i želja da poraste.

Stany Coppet je dobar ali isti kao u EP.

Ipak držali su pažnju. Stalno se nešto dešavali i nije bilo dosadnih epizoda. Nema puno epizoda, pa ko nema šta pametnije može ovo da odgleda.

Završili su sjajno onim Lucijinim monologom:

"Perdóname Señor, por manchar el hábito con el que me has dado refugio y consuelo. El hábito con el que me has permitido ocultar la culpa. El hábito bajo el que han vivido una mujer, una religiosa y una madre. Como mujer, podía solo sufrir la privación del amor. Como religiosa, podía solo servirte con devoción. Como madre, para mi hijo, podía solo matar o morir."

naklon naklon naklon

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10711

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 37 of 37 Previous  1 ... 20 ... 35, 36, 37

View previous topic View next topic Back to top