EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 37 of 41 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Opšta tema

Post by Archie on 23.09.17 15:03

Grci snimaju rimejk Jane the Virgin.
Emitovanje kreće od ponedeljka na Anteni.

Archie
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1352

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.09.17 17:19

Odgledao prvu epizodu "Tiempos de guerra". Šta znam. Krenulo mi je baš bezveze. Previše nabacano, ubacivanje likova tek tako, na momente zbog buke i svega nerazumljivo šta pričaju. Nije moglo da se poveže ko je ko. Tamo od polovine epizode su se već doveli u red.

Ne znam nekako mi tu fali neka konkretnija priča. Ok, svi su u ratu. Ove otišle na front da leče bolesnike. Svakoj su uvalili nekog udvarača, verenika, bivšeg...

Očekivano su Alicia Borrachero i Jose Sacristan najbolji.

Avance za drugu epizodu mi svakako deluje dost bolje neko prva. Daću im fore još 2 epizode pa ću videti da li ću nastaviti.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.09.17 20:10

Završio sa gledanjem "Perdoname senor". Ok serija ali moram priznati da sam očekivao više. Baš se vidi da je ovo pokušaj da se odmah ponovi uspeh Principea.

Ova Paz Vega mi je onako. Ništa posebno.

Jesus Vastro očajan kao uvek. Njega svi prodaju kao lošeg glumca a dobrog frajera. Meni nije čak ni to. Visok je metar i želja da poraste.

Stany Coppet je dobar ali isti kao u EP.

Ipak držali su pažnju. Stalno se nešto dešavali i nije bilo dosadnih epizoda. Nema puno epizoda, pa ko nema šta pametnije može ovo da odgleda.

Završili su sjajno onim Lucijinim monologom:

"Perdóname Señor, por manchar el hábito con el que me has dado refugio y consuelo. El hábito con el que me has permitido ocultar la culpa. El hábito bajo el que han vivido una mujer, una religiosa y una madre. Como mujer, podía solo sufrir la privación del amor. Como religiosa, podía solo servirte con devoción. Como madre, para mi hijo, podía solo matar o morir."

naklon naklon naklon

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.11.17 17:24

Sinoć sam završio sa gledanjem "Se quien eres". Konačno sam našao vremena da odgledam poslednjih 5 epizoda. Odlična serija.

E ovo je jedna od serije kojoj je trebala jača (zvučnija) ekipa. Imali su sjajnu priču ali slabiju ekipu. Mada meni to ni najmanje ne smeta jer su glumački svi bili sjajni. Bolje mi da gledam ove manje poznate i manje lepe, nego Salamancino prenemaganje i glumatanje.

Dobra stvar je što su epizode bile sve bolje kako su se bližili kraju. Bilo je perioda kada su se malo vrteli u krug ali ništa strašno.

Blanca Portillo... naklon naklon naklon Sjajna je bila. Meni je ona nosila celu seriju.

Što se kraja tiče, većini se nije svideo meni jeste. Nešto malo drugačije. Likovi i jesu bli takvi tako da nije neko iznenadjenje to što su uradili na kraju.

Sve u svemu od mene sve preporuke za seriju.

Sada ću da dam šansu ovoj "La casa de papel".

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 23.11.17 22:30

I cao Кухня :byebye:
odgledano svih 120 epizoda kao i filmovi Kuhinja u Parizu i Kuhinja - Poslednja bitka. Sva sreca pa nisam pao pod uticaj hejt komentara sa ovog foruma, zato sto kad je serija krenula da se emituje na Prvoj na ovom forumu sam toliko gadosti procitao o seriji da kad sam i ja prvi put pogledao prvu epizodu bio sam u fazonu jbt sta je ovo... ali znajuci iz prethodnih slucajeva da se na forumu uglavnom hejtuje sve zivo, povrsno, ali se hejtuje smile2 resio sam da ponovo pogledam prvu epizodu doduse na nagovor mojih sestara  rofl  rofl
Ovo je nesto najbolje sto se ikada emitovalo na nasim televizijama *_*
Odlican humor, odlicni likovi i savrsena prica spakovana samo u dvadesetak minuta po epizodi. Nije mi prvi put da gledam rusku seriju, ali da da gledam rusku komediju i ova mi se toliko dopala da cu sad da pruzim sansu svakoj koja bude imala prevod na srpskom smile2 Od svih likova (a ima ih dosta) najdraza mi je Nastja *_*
Ja ne znam koju situaciju posebno da izdvojim od scena zato sto ima mali milion urnebesnih toliko da su mi za svaku scenu isle suze od smeha mrgreen
malo mi je krivo sto Vika i Maks nisu imali prostora u sestoj sezoni sad
sto se tice filmova prvi mi se dopao, dok drugi i ne bas. U ovom drugom filmu ih je Dima izvukao. Da nije bilo njega i njegove svadbe cisto sumnjam da bi film uopste bio interesantan smile2
Moja konacna ocena za ovu seriju je cista desetka wub
Od mene topla preporuka blush

Me declaro culpable 30/?
Отель Элеон 49/55+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3567

Back to top Go down

Post by nex on 01.12.17 12:14

Gleda li neko ''Las chicas del cable''? Ima li preporuka? Ja sinoć slučajno naleteo na nju tražeći nešto na Netflixu, i odgledao sam trejler. Vidim da su je radili ljudi koji stoje iza ''Veličanstvenog hotela'' i ''Velveta'', što znači da je serija malo sporijeg tempa. Evo trejlera, pa ako neko odluči da je odgleda, neka ostavi utiske. Meni deluje interesantno popcorn

nex
Senior member
Senior member

Poruka : 776

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.12.17 14:18

Gledao ja. Prva sezona nista posebno ali dacu sansu drugoj jer deluje zanimljivije. Izgleda sa su ubile nekoga.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.12.17 14:49

Jel gledao neko ovu novu "Traicion" što je radio Bambu za TVE?

Ja odgledao prvu epizodu i baš sam zadovoljan. Posle dugo vremena mi se zaista dopada nešto što je Bambu napravio. Jeste da je i ovo kopija svega i svačega (vuče na "Brothers and sisters", pa i na GR koju sam nedavno počeo da gledam) ali je baš lepo upakovano.

Ja volim ove priče gde je jedna porodica u centru zbivanja. Ne može biti loša serija gde ima jedna porodica, ubistvo i gde su svi osumnjičeni.

Ekipa je sjajna. Bukvalno svi odgovaraju svojim ulogama.

Ovu Anu Belen nisam do sada gledao. Glumi udovicu. Odlično iznosi ulogu. Malo mi vuče na onu glumicu što je glumila Teresu u GH. Već je imala nekoliko sjajnih momenta. Rečenica "No importa lo que seas nena, importa lo que piensan de ti." naklon naklon naklon

Onda Manuela Velasco. Kako ja nju volim. wub

Pa i Pedro Alonso.

Ove što glume Claudiu i Almudenu su mi nepoznate ali su dobre.

Uglavnom za sada jako dobro. Prepliću ispitivanja u policiji, sa dogadjajima od ranije. Prilikom čega se već otkrivaju neke stvari, tipa da je Isabel (Velasco) već saznala da ih je njen muž Victor pokrao. A koliko se vidi po avanceu za sledeću epizodu, ni ona baš nije svetica.

Samo su baš preterali sa dužinom trajanja epizode. Nadam se da će sledeće biti kraće. Sat i četrdeset minuta je stvarno previše.

Ako još neko bude gledao ostavite utiske.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 02.12.17 22:23

Nisam ni znao da je serija počela, mislio sam da će tek sledeće godine roofl i kad sam video tvoj post rekoh moram danas da bacim pogled jer sam nju najviše očekivao pošto je na fazon GR. smile2

I evo, odgledao prvu. Konačno onaj stari dobri Bambu. naklon

Mada sam sve vreme imao utisak da sam gledao neku američku seriju zbog režije, nije klasični Bambuov stil. Ali zato scenario jeste i to mi se najviše sviđa. thumbup

Jeste da je i ovo kopija svega i svačega (vuče na "Brothers and sisters", pa i na GR koju sam nedavno počeo da gledam) ali je baš lepo upakovano.

Ja bih rekao da je miks obe serije. mrgreen Postavka likova uzeta iz B&S (beše su i oni bili advokatska porodica, ne sećam se?), misterija i ludilo od radnje skroz u GR stilu. zubo

I drago mi je da gledaš GR, baci neki komentar na temi. smile2

Malo mi vuče na onu glumicu što je glumila Teresu u GH.

Slažem se, baš baca na nju. I ona jedna od sestara, što glumi Claudiju mi na momente fizički baca na Martu Hazas.

Isto se slažem za dužinu trajanja, sećam se da je i Velvet prve tri epizode isto tako.
Verovatno će i ovde prve tri pa posle standardno 60-70 minuta.

Ekipa je super. thumbup Jedva sam prepoznao Velazqueza, znam da mi je poznat odnekud, al trebalo mi je dobrih pola sata da se setim da je glumio u Hermanos. roofl

Vidim da im je gledanost bila slaba.

I neću nastavljati dalje, bar ne zasad jer ne mogu da se mlatim sa ovim kraćim epizodama na svakih nedelju dana, a i nemam mesta za još jednu seriju.

Posting Freak

Poruka : 7146
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.12.17 22:36

Pa za TVE im je ok gledanost. Serije koje se emituju na TVE generalno nemaju gledanost kakve imaju ove na Telecincu i Anteni.

A i tog dana su bile dve premijere u isto vreme, ova i "El accidente" na Telecincu. EA je odnela pobedu 3 243 000 (20,3%) naspram 2 281 000 (14,1%). Zanimljivo je da je "Traicion" na društvenim mrežama pobrala više simaptija.

Mislim da će sledeća nedelja dati neku realnu sliku. Nisu prve epizode uopšte merodavne. U poslednje vreme dosta serija je krenulo sjajno, tipa "La casa de papel" pa već u drugoj epizodi dožive ogroman pad.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 37 of 41 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics